Может кто то подскажет будет ли в этот месяц выплата ВПО?
Харьков
Дункан_Маклауд• 26 января 2023
Ответ дляtapotulya
Фу, как противно читать комментарии некоторых людей. Хуже русни некоторые.
Дункан_Маклауд• 26 января 2023
Ответ дляtapotulya
Та может это она и есть ( русня )
Світлана -638c• 26 января 2023
Ответ дляАлександр -f1a7
Полтава ещё до 10 числа получили.
Я в Полтаве и мне до сих пор ничего не пришло. Хотя в прошлом месяце 9 число было ВПО.
BesonoffEnji• 26 января 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
Це Зєля на днюху накалядував
В по справі якщо нема чого їсти, тушкуйте москалів
Віцепрем’єр-міністерка України Ірина Верещук закликала внутрішніх переселенців працевлаштовуватись на новому місці, не покладатись лише на допомогу та не чекати повернення на старе місце роботи. Зауваживши, що працевлаштування ВПО – це не тільки дохід, а й особистий розвиток.
Ответ длямульти1
А так пускай они сами идут работают за 6000 восстанавливая дома и тд. Сама то официально дохода имеет несколько сотен тысяч в месяц и не официального двести тысяч только уже в долларах
Наталья-Реся• 26 января 2023
Русня, яка поширює такі теми, ви розумієте, що вас видно? І руським духом просто пре, фу. Тренуйтеся ще.
Ответ длямульти1
Ей легко говорить, а вот делать , чтобы люди в сложнейшей ситуации могли положится на свое государство и спокойно занятся поиском работы и постепенно строить свою жизнь, выплаты должны быть по 40000 сразу , плюс каждый месяц и люди не будут в панике бегать и думать как жить.
А деньги есть!.... пускай себе зарплаты урежут и воровать перестанут!
Viktoria_St• 26 января 2023
Ответ дляЯна-4196
Западная и Киев небось получили давно,а Харьков как насрано....в самую последнюю очередь🤨
Не знаю за ВПО, но детских нету. Киевская обл
Ответ дляProRockk
Это точно.В нашей стране нечего не изменилось и не изменила.Кому война горе а ктото карманы набивает.
Viktoria_St• 26 января 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
Арбайтен, и не будете с голоду сдыхать
Я из ноября• 26 января 2023
Ответ дляСвітлана -638c
я в Полтаве, мне пришло еще до 10 числа
Viktoria_St• 26 января 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
Ну выплаты точно не жду, и с голоду не умираю. А тебе
Ответ дляViktoria_St
Ви якби вважайте, що різні є випадки. От приміром у мене сестра з чоловіком виїхали в село Дніпропетровщини, чоловік колясочник, сестра теж з інвалідністю, роботи там немає, вона взагалі майстер нігтьового сервісу, але в глухому селі клієнтів толком немає. Для них виплати впо багато важать.
Ответ дляViktoria_St
Ответ дляЧаюри
Они туда целенаправленно поехали? Не захотели в хоть и небольшой, но городок?
Наталья-Реся• 26 января 2023
Ответ дляАнет2000
Я рада за вас!! Чего ко мне прислали? Или вы со своего кармана платите?!
А чого така агресія??? Свіжий акаунт з групою підтримки таких само, тільки про виплати теми заводить, розхитує людей на емоції.
Альо, виплати ВПО від совєтчиць не залежать і витребувать їх тут чи навіть у місцевої влади навряд чи вийде.
Ответ дляBigSize_
Поїхали, бо там 8 осіб, майже вся моя родина (сестра, чоловік сестри, племінник студент, тітка пенсіонерка, дядько пенсіонер, свекруха сестри і її дорослий син інвалід і бабуся сестри 87 років), домовилися що дали велику хату для всіх, от вони там усі і сидять поки що.
Ответ дляBigSize_
От анонимов однодневок? А где гарантия, что пишут правду, а не играют на чувствах таких как Вы?
Ну прям всі грають. Реально ж є факт що одна область не отримала. Я теж не підтримую рогзін зрадоньок, але поштрикати тих, хто тут у нас сидить і подає звітність, то, мабуть, треба.