Radalozenko• Изменено 25 января 2023

Выплата ВПО

Может кто то подскажет будет ли в этот месяц выплата ВПО?

Харьков
Безимени890123• 26 января 2023
Ответ дляЧаюри
Чого це ми русня? Вся країна отримала окрім Харкова, то може треба потикати місцевих, щоб чухалися.
Можна уточнити. Ви впо з Харкова куди? Дочка з Харкова в Черкасах. Все прийшло десятого.
Чаюри• 26 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Я впо з Донецька у Харків) Харківська область не отримала.
Viktoria_St• 26 января 2023
Ответ дляЧаюри
Ви якби вважайте, що різні є випадки. От приміром у мене сестра з чоловіком виїхали в село Дніпропетровщини, чоловік колясочник, сестра теж з інвалідністю, роботи там немає, вона взагалі майстер нігтьового сервісу, але в глухому селі клієнтів толком немає. Для них виплати впо багато важать.
Я не спорю- ситуации разные, люди остались без всего. Вы почитайте ее сообщения- сплошная провокация.
Безимени890123• 26 января 2023
Ответ дляЧаюри
Ну тут можна дізнатися що справді не лише, наприклад, мені чогось не дали, а всій області, і тоді вже із цим знанням звертатися куди треба.
Так це не від Харкова залежить, а від області куди виїхали. Чи я щось не розумію
катерина12009• 26 января 2023
Ответ дляАнет2000
Я рада за вас!! Чего ко мне прислали? Или вы со своего кармана платите?!
Бо ви гомном полили і захід і центр Украіни. Багато людей у такій самій ситуації і я була, але звинувачувати якусь дівчину з Харкова мені б не прийшло у голову.
Безимени890123• 26 января 2023
Ответ дляЧаюри
Ага, зрозуміла, дякую.
Viktoria_St• 26 января 2023
Ответ дляЧаюри
Ну прям всі грають. Реально ж є факт що одна область не отримала. Я теж не підтримую рогзін зрадоньок, але поштрикати тих, хто тут у нас сидить і подає звітність, то, мабуть, треба.
Я уже выше писала- детских выплат тоже нет в этом месяце, киевская обл. Вывод печальный- в бюджете денег нет
Чаюри• 26 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Я все одно підозрюю наших місцевих, як так на всі області є гроші окрім однієї. Щось тут не те, наші на місцях по любому щось не передали.
Viktoria_St• 26 января 2023
Ответ дляЧаюри
Все може бути. Значить треба скарги писати
Светлана 12d• 26 января 2023
Харків нету
Джамал• 26 января 2023
Пиздец какой-то других слов нет.Сыт голодного не поймет.Ждите ждите один ответ.Как можно так с людьми начисление есть и просто тупо зажирили.Или банки свое мутят.
Слава Украине-5bbb• 26 января 2023
Ответ дляДжамал
Мутят наши местные власти как всегда. Задержки выплат и до войны были. То детские, то супсидия. А как январь, так каждый год жопа. Они сначала по карманам распилят а потом уже людям кости кидают. И ничего не меняется и пофиг кто будет мер.
Джамал• 26 января 2023
Ответ дляСлава Украине-5bbb
Да на народ всем плевать так было есть и будет к солжелению. И некто это не изменит.Всем плевать на людей.
Чаюри• 26 января 2023
Ответ дляДжамал
Оце Ви вже не розганяйте) Якщо є проблема то скаржіться, тут рабів немає.
Vlada-Maria• 26 января 2023
Ответ дляДжамал
Удалено администрацией...
та воно й видно по посту хто і для кого ’кость в горле’(((
Vlada-Maria• 26 января 2023
Ответ дляProRockk
Если б Харьков ’ здали’ ,- то по ’заподенцям’ катком бы проехали!!!
Угу, і саме тому путін пропонував Польщі ’з барського плеча’ західну) певно КГБіст добре вивчив архіви і пам’ятав, що УПА лиш при підтримці населення 10 років воювала і переломити то змогли тільки тотальне виселення населення і заселення туди іванів перекотиполе, що потім наплодили акакаяразнічних ждунів
Чаюри• 26 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
Там свіженька регістрація.
Vlada-Maria• 26 января 2023
Ответ дляДункан_Маклауд
Та может это она и есть ( русня )
знаєте. може й так, але я по роботі і в реалі з такими стикаюсь, на жаль. Як то кажуть, скільки руЗЬкомірного вовка не годуй, скільки рашистськими ракетами не крий -все одно в один бік зирить... Пам’ятаєте тут стару каргу, що вилізла з червоним прапором до наших хлопців?
Vlada-Maria• 26 января 2023
Ответ дляАнет2000
Я людей ни ем!! А вот вы видимо можете,раз такое пишите! Фу...
а хто Вам пропонував людей їсти?
Vlada-Maria• 26 января 2023
Ответ дляЧаюри
А прийшли на обласне казначейство кошти з Києва? Хтось виясняв?
Чаюри• 26 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
Кажуть не прийшло, на запит телефону Києва кидають слухавку. Ну мені якби не принципово, не помираємо з голоду, але просто цікаво, щось наші, харківські, начудили, мабуть.
Vlada-Maria• 26 января 2023
Ответ дляСлава Украине-5bbb
ну, заради справедливості: субвенція ВПО, як і інші цільові видатки, приходить на конкретний код видатків і перекинути їх на інший технічно неможливо. Тому не треба оці казочки продукувати. Можуть місцеві бюджети свої кошти перекидати, і то потрібне рішення сесії, погодження Мінфіну на багато статей...
Vlada-Maria• 26 января 2023
Ответ дляЧаюри
звертайтесь офіційно на гарячу лінію Держказначейства і Мінфіну. Хоча, щиро сумніваюсь за результат
Дашенька0404• 26 января 2023
Ответ дляЯна-4196
Западная и Киев небось получили давно,а Харьков как насрано....в самую последнюю очередь🤨
Не переживайте там ещё в начале месяца пополучали
Дашенька0404• 26 января 2023
Ответ длямульти1
Віцепрем’єр-міністерка України Ірина Верещук закликала внутрішніх переселенців працевлаштовуватись на новому місці, не покладатись лише на допомогу та не чекати повернення на старе місце роботи. Зауваживши, що працевлаштування ВПО – це не тільки дохід, а й особистий розвиток.
Она умная такая а как я сама с 2 детьми без рабочих садиков должна на роботу ходить ?
Дашенька0404• 26 января 2023
Ответ дляНаталья-Реся
Русня, яка поширює такі теми, ви розумієте, що вас видно? І руським духом просто пре, фу. Тренуйтеся ще.
Шо ты мелишь ручная при чем ?
masenka81• 26 января 2023
Вот интересно. Почти год конкретная война, переехавшие, вы до сих пор не пытались устроиться на работу? Сколько лет вы расчитываете прожить на выплаты ВПО, расчитывая только на них (если что, сама в 2014 уехала с окуппированой территории)
Koskor.com.ua• 27 января 2023
а куди дзвонити про виплати? Мої близькі з Харкова у мене. Не отримують з липня місяця. Все чекають. перші два рази дали і все
Світлана- gl16• 27 января 2023
Ответ дляNianse
Не знаю как но на меня тоже забили, Впо с Николаева нет нефига
Я з Херсонської області - теж немає вже 2 місяці. А моїй мамі вже 3 місяці. Телефонували в Цнап - відповідь ’Чекайте’. Звернулись на гарячу лінію , сказали ’Ми вам повідомимо’ . З гарячої лінії чекаємо повідомлення вже 32 дні (хоча вони мають опрацьовувати заявку протягом 30 днів).
натальен• 27 января 2023
мы получили в воскресенье ..