Ответ дляAnya Angel
Він дасть 14 шт. також дадуть їх і інші країни в яких вони є, це лише початок, головне що він погодився.
Нє, ну да. І це ще враховуючи, що нам не озвучуюють ще щось
Проте. ЧОГО ВОНИ ВИЮТЬ. І чого в них оце нічний психоз? У них же вроді танків ТИСЯЧі. Ну дали нам тут 14, там 15.. що за загострення з воєм)
Strelka_007• 26 января 2023
Ответ дляTeonaa
Може, тому що один Леопард вартує 100+ їхніх консервних банок?
Strelka_007• 26 января 2023
Ответ дляTeonaa
Леопард?
А що ж у них там…бо наче леопард тоже не сверх-новий
Штати ще Абрамси дають, ніби . Я так розумію, їх рве на пікульки сам факт передачі важкого озброєння Україні. Бо наступні в цьому логічному ланцюжку мають бути
літаки і ракети дальньої дії.
Через це срачка на всіх пабліках і чергові погрози в бік Заходу з бомбардуваннями України.
літаки і ракети дальньої дії.
Ответ дляStrelka_007
літаки і ракети дальньої дії.
А що вони робитимуть, коли і пво круте буде.
Ответ дляStrelka_007
літаки і ракети дальньої дії.
Обстрілятєлі хєрові
Strelka_007• 26 января 2023
Ответ дляTeonaa
Як завжди, бухтітимуть про ´ядєрну пиль´. )))
Ответ дляTeonaa
Хто їх тварин знає, чого вони казяться, скоріш за все відчувають свою поразку, бо завдяки допомозі зарубіжних країн, рашисти слабшають і це відчувається.