Здесь Жданов. Интересное на 13-й минуте.
Ответ дляmymoly
Все спят, я жду отбой. Тезисно, что там с 13 минуты, пожалуйста.
Наш десант высадился на правый берег Херсона, повзрывали там, поубивали, еще и пленного взяли. Благополучно вернулись домой.
А вторая новость, про Леопарды, это уникальные танки. У рашки истерика из за них.
Леопарды на 21-й минуте.
Ответ дляnikolayev
Леопарды на 21-й минуте.
У рашки істерика від всього скоро як рік
Для яого постійно не дооцінювати ворога?
Ответ дляБасина
Давайте вже) Бо завтра, точніше, вже сьогодні, я сплю до 14)))
США охрініли від наглості І апетитів МО У. Виділяють великі кошти на повну перевірку доцільності використання грошей. А іх у минулому році було виділено 100 млрд долларів. Дуже цікаво. Всі подробиці тут це гроші платників американських податків. За ця сядуть усі. Це не гуманітарка в Запоріжжі.
Ответ дляnikolayev
Для меня фронт актуальней. Казнокрады были во все времена. А война, вопрос жизни.
Ну як вам сказати. Якщо казнокради під час страшної кровопролитної війни розкрадають мільярди, дискредитують нашу краіну перед міжнародними партнерами, які дають нам величезну фінансову допомогу за рахунок своїх платників податків. І це в той час коли злиденні украінці живуть на мінімальну пенсію в 50₴ і мінімальну зарплату 130₴, а це вже мабуть на рівні африканських республік… казнокрадство прирівнюється до мародерства і диверсії … чим вони кращі за Путіна?
Ответ дляAdvoco
Нет, это разные статьи УК, и наказание будет отличаться. Путин убийца, при чем серийный.
Ответ дляAdvoco
Вони не краще. Вони гірші. Бо свій народ обкрадають.
Ответ дляAdvoco
дай бог...
Ответ дляArgesha
Вважаєте, в РФ такого нема?
Просто не висвітлюється, як у нас. І ніхто не вякає.
Тому в них і перевага поки що на поле бою, тому що народ за владу горлянку порве, і вона там свята апріорі.
А, то нам треба бути стадом, як в ерефії ???
За це й війна, щоб їм не бути !
Мати права, боротися за правду, жити в демократії і свободі !
Від того, що наша влада - брехлива і воровкувата, ворог тільки виграє ! І від цього також гинуть і страждають люди, армія не доотримує фінансування, переселенці допомоги - це злочин проти свого ж народу !
За це й війна, щоб їм не бути !
Ответ дляArgesha
Вважаєте, в РФ такого нема?
Яке нам діло що у них там?
Чи ви хочете бути на них схожа?
І так, якби люди жили не наказами влади, а хоч трохи ще своєю головою то в чужу країну б не полізли дибіли.
Чи ви хочете бути на них схожа?
Ответ дляnikolayev
Леопарды на 21-й минуте.
Та наших пропагандистів послухаєш, у рашки від усього істерика)))))) Ворог у нас сильний і підготовленний. Не потрібно недооцінювати ворога, ви тим самим знеціюте ЗСУ, типу з ким там їм і воювати, з істеричками.
Ответ дляAdvoco
Ну в них просто в голові не вкладається, як можна так клянчити щоб красти! На нас просто заб’ють, вибачте. Але ж тут такого тільки славить можна, зараз почнеться.