Аврора-оранж• 26 января 2023

Ну есть же и хорошие новости:)

Здесь Жданов. Интересное на 13-й минуте.
mymoly• 26 января 2023
Все спят, я жду отбой. Тезисно, что там с 13 минуты, пожалуйста.
автор nikolayev • 26 января 2023
Ответ дляmymoly
Наш десант высадился на правый берег Херсона, повзрывали там, поубивали, еще и пленного взяли. Благополучно вернулись домой.
А вторая новость, про Леопарды, это уникальные танки. У рашки истерика из за них.
Леопарды на 21-й минуте.
bananos• 26 января 2023
Ото постійно слухати? Для чого?
Щоб швидше вгробити нервову систему?
bananos• 26 января 2023
Ответ дляnikolayev
Леопарды на 21-й минуте.
У рашки істерика від всього скоро як рік
Для яого постійно не дооцінювати ворога?
Moco• 26 января 2023
Ответ дляbananos
Ото постійно слухати? Для чого?
Щоб швидше вгробити нервову систему?
Я вообще ничего не читаю и не была бы в курсе о леопардах , если бы не советчица 🙂
Moco• 26 января 2023
Ответ дляbananos
Согласна
автор nikolayev • 26 января 2023
Ответ дляbananos
Для меня, в этом ролике, много существенной информации.
Это не о враге, а это об уникальной технике, которую нам так тяжело отдавали. Теперь понятно, почему.
bananos• 26 января 2023
Ответ дляnikolayev
Ага, вони все пояснять так як комусь вигідно.
Рік не могли вродити ту техніку
Advoco• 26 января 2023
Є дуже хороші новини про боротьбу з корупцією. Скину завтра - коли народ прокинеться.
Басина• 26 января 2023
Ответ дляAdvoco
Давайте вже) Бо завтра, точніше, вже сьогодні, я сплю до 14)))
автор nikolayev • 26 января 2023
Ответ дляAdvoco
Для меня фронт актуальней. Казнокрады были во все времена. А война, вопрос жизни.
Татьяна-В• 26 января 2023
Ответ дляБасина
У меня тоже из-за отключений света весь режим дня сбился. Эти дни ложилась в шесть-семь утра, а вставала в 14-15 часов..
Advoco• 26 января 2023
Ответ дляБасина
США охрініли від наглості І апетитів МО У. Виділяють великі кошти на повну перевірку доцільності використання грошей. А іх у минулому році було виділено 100 млрд долларів. Дуже цікаво. Всі подробиці тут це гроші платників американських податків. За ця сядуть усі. Це не гуманітарка в Запоріжжі.
Advoco• 26 января 2023
Ответ дляnikolayev
Ну як вам сказати. Якщо казнокради під час страшної кровопролитної війни розкрадають мільярди, дискредитують нашу краіну перед міжнародними партнерами, які дають нам величезну фінансову допомогу за рахунок своїх платників податків. І це в той час коли злиденні украінці живуть на мінімальну пенсію в 50₴ і мінімальну зарплату 130₴, а це вже мабуть на рівні африканських республік… казнокрадство прирівнюється до мародерства і диверсії … чим вони кращі за Путіна?
автор nikolayev • 26 января 2023
Ответ дляAdvoco
Нет, это разные статьи УК, и наказание будет отличаться. Путин убийца, при чем серийный.
Advoco• 26 января 2023
Ответ дляnikolayev
Якщо подивитись на кримінально-процесуальне право США за розкрадання в особливо великих розмірах… там років 40 дадуть не менше..
На Краю• 26 января 2023
Ответ дляТатьяна-В
Я так же только ложусь в 7 а встаю в 10-11. Хожу как зомби
dem_ira• 26 января 2023
Ответ дляAdvoco
И это правильно.
Playland• 26 января 2023
Ответ дляAdvoco
Це вірно
У нас який театр абсурду в цьому питання
автор nikolayev • 26 января 2023
Ответ дляAdvoco
А Яценюк? Он в США неплохо устроился, на наворованные деньги. И тоже, во время войны.
avicber• 26 января 2023
Ответ дляAdvoco
Вони не краще. Вони гірші. Бо свій народ обкрадають.
il-mari• 26 января 2023
Ответ дляAdvoco
США охрініли від наглості І апетитів МО У. Виділяють великі кошти на повну перевірку доцільності використання грошей. А іх у минулому році було виділено 100 млрд долларів. Дуже цікаво. Всі подробиці тут https://m.youtube.com/watch?v=fwbbyPso0z4 це гроші платників американських податків. За ця сядуть усі. Це не гуманітарка в Запоріжжі.
дай бог...
Argesha• 26 января 2023
Ответ дляavicber
Вважаєте, в РФ такого нема?
Просто не висвітлюється, як у нас. І ніхто не вякає.
Тому в них і перевага поки що на поле бою, тому що народ за владу горлянку порве, і вона там свята апріорі.
VShpak• 26 января 2023
Ответ дляArgesha
Вважаєте, в РФ такого нема?
А, то нам треба бути стадом, як в ерефії ???
За це й війна, щоб їм не бути !
Мати права, боротися за правду, жити в демократії і свободі !

Від того, що наша влада - брехлива і воровкувата, ворог тільки виграє ! І від цього також гинуть і страждають люди, армія не доотримує фінансування, переселенці допомоги - це злочин проти свого ж народу !
tata-29ef• 26 января 2023
Ответ дляArgesha
Вважаєте, в РФ такого нема?
Яке нам діло що у них там?
Чи ви хочете бути на них схожа?
І так, якби люди жили не наказами влади, а хоч трохи ще своєю головою то в чужу країну б не полізли дибіли.
Retu• 26 января 2023
Ответ дляAdvoco
Давайте, вже))
vikahma09• 26 января 2023
Ответ дляnikolayev
Леопарды на 21-й минуте.
Та наших пропагандистів послухаєш, у рашки від усього істерика)))))) Ворог у нас сильний і підготовленний. Не потрібно недооцінювати ворога, ви тим самим знеціюте ЗСУ, типу з ким там їм і воювати, з істеричками.
vikahma09• 26 января 2023
Ответ дляAdvoco
Ну в них просто в голові не вкладається, як можна так клянчити щоб красти! На нас просто заб’ють, вибачте. Але ж тут такого тільки славить можна, зараз почнеться.
vikahma09• 26 января 2023
Ответ дляnikolayev
А давайте зразу пороха діставайте)))))
olshe11• 26 января 2023
Ответ дляAdvoco
Только это для граждан Америки, у нас таких сроков нет.