Непонятно• 26 января 2023

Що б ви собі подарували?

На ДН:
Ноут - моєму більше 10 років, давно треба оновити, часто глючить.
Поїздку на пару днів - зараз багато працюю , від літа нікуди не їздила і треба перезавантажиться.
Результат:
вже голосів: 137
95 (69.34%) Ноут
36 (26.28%) Поїздка
6 (4.38%) Результати
Леди_в_ночи• 26 января 2023
ноут плюс день в спа
Klodia• 26 января 2023
Если ноут глючит, то его надо брать. Сейчас без ноута никак, и для работы, и для общения.
Апофиозная• 26 января 2023
То, что принесет большую радость.
Перемелица• 26 января 2023
Судя по финансам булочку с кофе
Зоркая Зорро• 26 января 2023
Ноутбук. Бо бісячий ноут, який нічого не вантаже і постійно глючить це ще та ’ радість’.
Поросенка• 26 января 2023
Я бы поехала куда то и взяла бы ноут в рассрочку)
автор Непонятно • 26 января 2023
Ответ дляKlodia
Він в мене не для роботи , але бісить, коли зависає
Мила 26• 26 января 2023
Якщо поїздка - це радість і можливість перезавантажитись, то обирайте її.
І тоді і ноут скоро буде, от побачете
marata• 26 января 2023
Якщо для роботи треба ноут, то ноут. Якщо це не необхідність, то поїздку
ФФФФристайла• 26 января 2023
Ехать куда на пару дней зимой? Для меня это фу. Ехать надо в отпуск в теплые страны на 2 недели. Поэтому я за ноут
осень_осень_харашо• 26 января 2023
По ноутам можу сказати, що якість їх падає щороку. Тобто може бути таке, що ваш старий краще того нового.
Ви пробували його почистити/ замінити термопасту/ переустановить вінду?
автор Непонятно • 26 января 2023
Ответ дляФФФФристайла
В гори хочу, я зараз за кордоном
автор Непонятно • 26 января 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Йому вже робили все, що можна , старість
Дюйм оф о4ка• 26 января 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
если он устарел по железу, то никакая переустановка винды не поможет. обычный браузер жрет с каждым годом все больше и больше памяти, а диски изнашиваются. поэтому вечно можно использовать ноут только с локальными старыми программами, но не с новыми. и то, пока диск полностью не износится, а конденсаторы на материнке не перегорят
Мурнетка• 26 января 2023
Ответ дляФФФФристайла
А я люблю зиму, лето ненавижу
Обращеница• 26 января 2023
Я мрію про парфуми вже давно