руки_Крюги• 26 января 2023

Як забрати доларовий депозит з Привату

Дочекалась я закінчення терміну 3місячного депозиту на свої перші 100 дол. Хотіла замовити зняття готівки, а мені пишуть, що мін сума 300 дол. То я тепер не зможу забрати ті довбані долари?
Я натуралка• 26 января 2023
Відкрила доларову карту для виплат,куди виводила депозит, при знятті у каси комісії немає.

Краля-Галя• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Написала, розібралась, але мін сума для замовлення готівки 300 дол, а в мене на депозиті 100.
В такому випадку вони пропонують докупити решта. А не можна просто в касу прийти з карткою?
Я натуралка• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Ні, ще не виводила, в мене є пластикова, але термін її вийшов, треба діджитал відкривати. Не хочеться з тими картками зв´язуватись.
Робите в додатку, при знятті пластик не потрібен, просто скажете номер картки
автор руки_Крюги • 26 января 2023
Дякую всім, вивела на картку. Реально депозит без відсотків зарахувався.
УлыбАчка• 26 января 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Я была в отделении после 15, другой платеж.
Парню 100 долларов отказали. Днепр.
Це просто так співпало, що дійсно не було вільних доларів в касі, але це скоріше виключення, 100 доларів не проблема зняти без замовлення. І час тут немає значення, може бути денна або нічна інкасація. І зарахування на карту з депозиту без комісії
Цветик-семицветик• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Якщо на карту скинути, то при поповненні буде комісія?
Не буде. Пілходите зразу на касу і без попереднього замовлення знімаєте
БезобидныйКрокодильчик• 26 января 2023
Ответ дляХранительница чешки
Сколько если не секрет получилось процентов, напишите пожалуйста в грн.
вы шутите? там проценты по полцента
смысл не в процентах а в покупке по курсу нбу - порядка 37 грн за доллар

Цветик-семицветик• 26 января 2023
Ответ дляКраля-Галя
Та можна, чому ж ні.
БезобидныйКрокодильчик• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
так а які ввдмотки з 100 доларів?
я останній раз відкривала такий депогит в УГБ відсоток був 0.1
тобто з ста дорарів за 12 місяців набігло б аж 10 центів, за з ввдповідноблизько 3 центів
хоча мені з відсотками переводили)
Isa Dora• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
На карту валютную?
А дальше что?
Isa Dora• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Как вы их обналичите?)
Джусс• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Нажаль неможливо, бо ви самі на такі умови поклали, так?
автор руки_Крюги • 26 января 2023
Ответ дляIsa Dora
Как вы их обналичите?)
Так само, як і з депозиту через касу, але хоч до часу не прив´язана буду. Або дочекаюсь наступних депозитів, тепер буду знати, що 100 баксів не забереш без танців з бубном.
автор руки_Крюги • 26 января 2023
Ответ дляДжусс
Про ці умови я тоді не знала, тепер знатиму.
Дежурняшная• 26 января 2023
Ответ дляПростоБелка
Там вроде нельзя докидывать именно в этот депозит, по крайней мере у меня так на моно, хотя у меня там максималка типа
В приваті теж. Купила трохи, потім подумала, подзвонила мамі, вона мені перекинула гроші, щоб і їй купила (вона не дуже розбирається і трохи боїться щось нове робити). Я докупити в той же день на той же рахунок - не можна. На наступний інший відкрила. Два рахунки депозитних з різницею в один день
Дежурняшная• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Так і знала, що якась засада з тими доларами буде)) вистій чергу в касу, а там дівчина очима блим-блим, доларів в касі нема.
Можна без ’відстоювання’ в касі спитати: долари є? Каже є - стойте, ні - пішли далі.
автор руки_Крюги • 26 января 2023
Ответ дляДежурняшная
З нашими таке не працює, живу в малюсінькому смт, завжди в єдине відділення черга на сотню людей, мене до каси і не пустять ’я тільки спитаю’, четвертують тут же на площі.
Дежурняшная• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Так в малюсінькому пгт готівки можете і не чекати. Хто її туди здасть?
автор руки_Крюги • 26 января 2023
Ответ дляДежурняшная
Замовити можна, але я не знала, що мінімум 300 дол для замовлення.

inneska-85• 26 января 2023
Ответ дляДежурняшная
с гривневой карты пополнить нельзя.только долларами с долларовой карты.
Дежурняшная• 26 января 2023
Ответ дляinneska-85
Ви маєте на увазі ’докласти’ тільки доларами? Можливо, так як доларів немає, відкрила ще один депозит не проблема.
Кнопкотык• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Давно есть интернет банкинг. Я вечером заказываю,утром забираю. Без очереди. Так что мимо.
Кнопкотык• 26 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Так, 100 дол, не всі ж мають можливість по 1000 купувати. А в нас купити готівковий долар взагалі неможливо. Його ніде немає.
Где? В каком городе? У нас есть...
Iggore• 26 января 2023
Ответ дляПростоБелка
В Райфе хоть 2 цента пополняй без проблем
inneska-85• 26 января 2023
Ответ дляДежурняшная
да,пополнить сам депозит.вот можно только долларами(( сама хотела гривнами.нельзя.