Яжемать Мне можно• 26 января 2023
У кого є гаманці чи якась продукція укр бренду GP Grande Pelle
Цікаво подивитись як виглядають їх вироби через рік, два використання
Бо розповідають, що роками носиться и дуже гарно, хотілось би реальні відгуки хто брав давно? Що скажете? Дуже б хотілось подивитись на фото виробу якому більше року
Сплюшка• 26 января 2023
Дозволю собі відповісти, хоча цієї продукції не маю - просто чоловік шиє під замовлення гаманці в більш високому ціновому сегменті і шкіра вдома яка тільки не була... Коротше, за рік висока ймовірність що йому нічого не станеться. Сама шкіра норм, може потім роками носитися, але нитки можуть протертися, розторочитися і всьо. Але тут як пощастить. Якщо на рік-два купувати, нормальний варіант