Пес Патрон• 26 января 2023

Кто создал этот форум? Он судя по всему единственный в мире такой

В Европе форумов нет, по крайней мере не слышала, общаются в фейсбуке в основном. У нас единственный такой большой форум во всём мире?
Когда его создали?
Хранительница чешки• 26 января 2023
Видимо, Боженька, не иначе.

Даха-сваха• 26 января 2023
Думаю. , он и админит тут. Симпатичный парень)
Возможно я и не права, мои личные предположения.
Спелый баклажан• 26 января 2023
Ответ дляХранительница чешки
Видимо, Боженька, не иначе.
Або Порошенко , або Бог
ХуАнита• 26 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
Або Порошенко , або Бог
Бог, якщо Порошенко дозволив)))
Бо у нас без його дозволу і сонце не встає)
vickett• 26 января 2023
Я б сказала, ще років 10 тому подібних і кращих форумів було багато. Але мабуть завдяки своїй простоті та можливості просто спілкуватися тут і зараз, і що тут більшість дівчата, які люблять поговорити))), Порадниця якимось чудовим чином не тільки збереглася як явище, коли інші форуми вже мертві, а ще й розвивається)
Весотехник• 26 января 2023
Ответ дляvickett
Да, это уникальный форум. Тоже случайно один раз зашла, и теперь залипаю. И поговорить можно, и новости заодно почитать.
vickett• 26 января 2023
Я тут з самого початку, 13 років тому у мене з´явлилася донька, і стали цікавити усілякі дитячі барахолки. Тут була просто продавалка. А порадниця зявилася трохи пізніше, мабуть років 8-10 тому.
Бибер-анонимер• 26 января 2023
Ответ дляvickett
Да, 10 лет назад было много форумов, про советчицу тогда не знала, но ХФ и МамаХарьков форум были классные, столько друзей там нашла
Zelenkа• 26 января 2023
А хто пам‘ятає форум СТБ?

Клементина• 26 января 2023
Мені здається, що спочатку був форум Chicco, а потім зробили kidstaff
Хтось пам´ятає про Chicco?
Манный комочек• 26 января 2023
Гугл все знает.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3272439
Весотехник• 26 января 2023
Ответ дляКлементина
Хтось пам´ятає про Chicco?
Я нет. Только недавно тут
ДинамоКит• 26 января 2023
Ответ дляВесотехник
і саме головне для мене це спитати поради,якщо свої не в курсі і душу вилити.
чудо сайт. но маю до нього залежність і не знаю як побороти її. багато часу тут трачу.
Шальная коклетка• 26 января 2023
Насчет ’единственный’, то вы загнули.
Но на данный момент мало форумов ’живых’ осталось, потому что как-то не ’модно. Все в соц.сетях.
А раньше были и строительные, и местные. Сейчас остался из больших форумов - Строим.дом. и Одесский, но какие-то вялые.
Тут просто из-за возможности анонимов и тролей держится. Не было бы аномимов и тролей - форум тоже был бы ’мертвый’.
vickett• 26 января 2023
Ответ дляКлементина
Хтось пам´ятає про Chicco?
Так, я памятаю. Вони якийсь час існували паралельно. Я б сказала, що кідстаф зробили тоді як певну копію Chicco форуму. А потім Chicco заглох, а кідстаф розвивався.
Незнакомлюся• 26 января 2023
Ответ дляvickett
Спочатку був форум, його закрили, а ще раніше то був чіко-форум, з якого і перенесли базу сюди. Були часи, коли бази клієнтів можна було продавати, передавати та ін.
Аннуитет• 26 января 2023
Ответ дляvickett
10 лет назад советчица точно уже была. Я помню, 10 лет здесь
Король дивана• 26 января 2023
Ответ дляvickett
моему сыну 9 лет, пришла сюда когда была в декрете, так что 10 лет точно есть
Скромняшка• 26 января 2023
Ответ дляvickett
Про простоту - это вы загнули)) Большинство обитателей продавалки только спустя несколько лет узнавали о Советчице и как она работает)

Незнакомлюся• 26 января 2023
Ответ дляКлементина
Хтось пам´ятає про Chicco?
Yeap! Адмін чітко відкрив свій бізнес
vickett• 26 января 2023
Ответ дляАннуитет
Ех, форум дорослішає, діти ростуть, ми старіємо....
Аннуитет• 26 января 2023
Ответ дляvickett
И не говорите. 13 лет сыну. Как, когда
vickett• 26 января 2023
Ответ дляСкромняшка
ну, не будемо рівнятися на неандертальців)))))
СиренаФеоктистовна• 26 января 2023
А дійсно, коли віз з´явився? Спочатку існував, як платформа для продажу, чула, що є Кідстафф. Дуже жалкую, що не була тут 2014 року, тоді всяких мамських і жиночих форумів багато було - нашіх і руснявих. Так ще тоді матрьошки Кідстаффу боялися до сказу. А в ковід, в перший карантин, випадково потрапила сюди❤️
З тих пір кожного дня, всі новини, тільки-но десь з´явилася - тут вже з десяток тем. Допомогли пережити ковід, тепер - війну. А почуття гумору у дівчат - 1000%👍
Ніде такого немає
Укр_жіночка• 26 января 2023
Колись був Лікар - найкращий форум
СтелькаОТединицы• 26 января 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Колись був Лікар - найкращий форум
Прийшла туди вже на його закаті. Так і не змогла інтуїтивно зрозуміти його структуру. Був мені дуже незручний.
ВыФсеВрете• 26 января 2023
Не пойму в чем его загадка, но я уже 11 лет здесь ежедневно
автор Пес Патрон • 26 января 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Я о нем узнала в 2020 году от знакомой. Она спросила сижу ли я на кидстаф, я ответила ’нет и не слышала о нем’, она с большим недоверием на меня посмотрела, затем я зашла сюда и пропала,зависла тут. Теперь и мне кажется что все среди моих родственников и знакомых тут сидят))
Накладные мюсли• 26 января 2023
Це аналог вумен.ру
успокойте_Меня• 26 января 2023
Ответ дляДаха-сваха
С начала создания Советчицы админы менялись