Мій не такий• 26 января 2023
Конізація шийки матки
Потрібно зробити конізацію шийки матки, поділіться досвідом, порекомендуйте же краще зробити.
Я люблю транзисторы• 26 января 2023
Ответ дляПовелитель интернета
Я в онко робила,швидко і безболісно.
В смысле? Под наркозом все безболезненно...
Повелитель интернета• 26 января 2023
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Ні,без.місцева анестезія.Я б на наркоз і ніколи не згодилася,там 1 хв.
Я люблю транзисторы• 26 января 2023
Ответ дляПовелитель интернета
Возможно вам не конизацию делали? Конизация это вырезание куска шейки в виде воронки, большого куска, как ампутация. Это не прижигание и не биопсия - отщипнуть кусочек....
Повелитель интернета• 26 января 2023
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Таке ні,мені якимось апаратом відрізали смужку,я іі потім на біопію заносила.
Я люблю транзисторы• 26 января 2023
Ответ дляПовелитель интернета
У вас прям в выписке из больницы написано конизация?
а в какой делали?
Повелитель интернета• 26 января 2023
В виписці конізація,може вони є різні,потім боліло і кровило,пила антибіотики і тренаксу,лікарняний давали 3 дні.
Маша хороша• 26 января 2023
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Мені лікар пропонувала конізацію, казала, що під місцевим.
Мій не такий
• 26 января 2023
Ответ дляПовелитель интернета
Я в онко робила,швидко і безболісно.
Ви по направленню робили?
Повелитель интернета• 26 января 2023
Ответ дляМій не такий
Ви по направленню робили?
Ні,я прийшла на огляд,сказали-зробила,заплатила,ну купляла по списку анестетики,розхідні.Ніякого направлення не брала.
Светка-пипетка• 26 января 2023
Конізацію робили, коли лікар сказала, що в аналізі присутні ракові клітини. Вирізали кусок шийки матки під місцевим наркозом, не боляче, потім кровило десь 3 тижні і боліло внизу живота. Пила но-шпу. Про інтимне життя мова не йшла. Дякувати Богу, чоловік нормальний. Прошу Вас, після цієї процедури потрібно перевірятися хоча б раз на півроку. Це дуже важливо, тому що цей процес часто захоплює сусідні участки шийки матки. Будьте здорові!
Мій не такий
• 26 января 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Дякую, так звісно буду перевірятися, в мене по біопсії не має ракових клітин, але затягувати сказав лікар не можна. Іза обстрілу до лікаря не потрапила, думаю як далі це лікар повинен направлення дати чи самій шукати де її зробити.
Дама с заначкой• 26 января 2023
Если вы в Киеве, могу дать контакт моего гинеколога, который мне конизацию делал в 2019-м.
Светка-пипетка• 26 января 2023
Ответ дляМій не такий
Не надійтесь на лікаря, у нього багато таких хворих, стежте за цим самі. Ви у себе одна...
Ирина-351411• 26 января 2023
Ответ дляДама с заначкой
Напишите і мені, будь ласка. Дякую.
Мій не такий
• 26 января 2023
Ответ дляДама с заначкой
Да напишите, буду очень благодарна
Ларочка789• 27 января 2023
Приветик, я делала конизацию у гинеколога в этой клинике операция прошла успешно и я быстро отошла поэтому советую вам обращаться к специалистам которые смогут вам помочь)