Зам Ам• 27 января 2023
Тонзіліт, хто хворіє? Дуже потрібна допомога.
Дівчата хворію тонзілітом, це жах. Постійно набирає гній у горлі, постійно пробка. Дуже погане самопочуття. Пью антибіотики, полощу, чищу горло але толку нема. Я навіть ходила в платну клініку і лор промивав мені антибіотиком, і толку 0.Може хтось вилікував цю біду, дайте пораду. Всім здоров´я.
Флюорография гуся• 27 января 2023
шукайте толкового лора.
звичайним людям дуже полегшує стан промивання і швидко лікує аб.
у Вас якийсь оригінальний тонзиліт.
Гордая_птичка• 27 января 2023
Мабуть тільки видалити гланди. Я пробувала кріотерапію, толку нуль.
Зам Ам
• 27 января 2023
Ответ дляФлюорография гуся
шукайте толкового лора.
у Вас якийсь оригінальний тонзиліт.
Ні, я вилікую, стає легче, але через місяць, два повертається
Зам Ам
• 27 января 2023
Ответ дляГордая_птичка
Дякую за пораду, хотіла кріо, тепер не буду робити
Гордая_птичка• 27 января 2023
Ответ дляЗам Ам
Зробіть, там немає нічого страшного, може вам допоможе. В мене брат постійно мучився з ангінами, видалив гланди і вже років 10 про них не згадує. Але ж то ангіна, а тут тонзиліт.
Советничаю тут• 27 января 2023
Если золотистый стафилококк провоцирует, то попробуйте спрей «октенисепт»
Морская свинка• 27 января 2023
Ответ дляЗам Ам
Про кріо читала, ніяких гарантій. Комусь так, комусь ні. У вас схоже хронічний тонзиліт. У мене такий , пробки з постійною періодичністю. видалення не панацея . кажуть, що може бути гірше, коли бя вірус буде опускатися нижче.
Зам Ам
• 27 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Дякую, завтра куплю
Зам Ам
• 27 января 2023
Ответ дляМорская свинка
Так, в мене хронічний, це реально важко. Постійно хвора, інколи навіть стати важко коли загострення
Божий одуванчик• 27 января 2023
1) з шприца без голки промивати гланди 1 раз на тиждень
2) полоскати хлорофіліптом
3) 10 днів смоктати табл хлоррфіліпт 20 днів перерва
4) поза Льва
2) полоскати хлорофіліптом
4) поза Льва
КонФФетОшка• 27 января 2023
Мені 39 років і я періодично випльовую ці пробки. Така форма лакун, що туди попадає іжа. Дуже глибокі та широкі. А гланд взагалі немає, вони не випуклі. Навчіться їх чистити самі, якщо вилікувати не вдається. Я пальцем їх витягую або ж просто напружую горло та вони самі вилазять
Катастрофа• 27 января 2023
Єдине рішення - видалити мигдалини і забути про тонзиліти назавжди. Порада з власного досвіду.
Простоваля• 27 января 2023
Автор в мене був хронічний тонзиліт, влітку був жах. Постійно температура 37 і погане самопочуття. Лікувала і полосканням, і різними препарат ами, промивання у лора. Видалила і набагато краще, лікар пояснив, що мигдалини перестали виконувати свою функцію.
Перемелица• 27 января 2023
Автор, а что у вас с зубами? У моего сына был просто трындец с тонзиллитом. За лето трижды пил антибиотик. Температура до 40 поднималась. Пока мы не попали к стоматологу и не пролечить весь кариес. Оказалось, что кариес ( а точнее постоянный источник инфекции в зубах) может и тонзиллит вызывать
пьЯНА• 27 января 2023
Чесно, до лампочки все це. Шукаєш лікаря, шукаєш новий спосіб лікування, а воно все по колу і руки опускаються. Хронічний вилікувати практично неможливо. Я страждала 20 років, так і не змогла вилікувати, теж пробувала мільйон способів. Цього літа врешті пішла в клініку і видалила їх нафіг, бо вже несила була терпіти.
ДинамоКит• 27 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Яка ціна ? І як бистро все пройшло ?
пьЯНА• 27 января 2023
Ответ дляpoliandra
Теж шукаю де видалити гланди. Може хтось порадить гарного лікаря в Києві?
Лікар Головко Володимир, клініка Оксфорд Медікал. Видаляла в серпні. Заплатила близько 16 тис плюс потім ще купила антибіотик, уколи 3 дні і полоскання. Це під загальним наркозом, зовсім не страшно, крові я не бачила ні краплини. Що ще цікавить, питайте)
пьЯНА• 27 января 2023
Ответ дляДинамоКит
Яка ціна ? І як бистро все пройшло ?
Першу добу не можна нічого: їсти, пити, рухатись особливо, мугикати, позіхати, ковтати. Тільки лежати. На другу добу вже можете починати їсти. Десь тижні зо два, а то і три можна лише рідке і не кисле. Їла морозиво, рідку манну кашу, всі супи збиті блендером, йогурт без наповнювача, пюре
пьЯНА• 27 января 2023
Ответ дляДинамоКит
Яка ціна ? І як бистро все пройшло ?
Сама операція, мабуть, швидко, тоді ж ще трошки спиш в операційній, операція була на 8 ранку, десь в 11 я була в палаті, ще годинку полежала, вкололи знеболююче і поїхала собі на таксі додому, лягла дома) от і все