Отполированный Артем• 27 января 2023
Як відростити ніготь?
Мала травму пальця, ніготь став синього кольору і відлетів зовсім. (Вибачте за деталі). Довго не ріс, тепер росте, але в місці, де була травма - пластина нерівна, негарного кольору і виглядає неестетично. Що з цим модна зробити? В моєму селі нема подологів.
Отполированный Артем
• 27 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Наверное, уже ничего. Можно доращивать
Виглядає жахливо і росте, але саме місце удару помітно, знизу як синяк. І ніготь такий не естетичний
Херсон це Україна• 27 января 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Дорастите, а что ещё делать. Ну, если вас это беспокоит
Отполированный Артем
• 27 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
А як його наростити? Свій спиляти? Чи зверху?
Херсон це Україна• 27 января 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Как делают все мастера маникюра - покрытие, и длину нарастить, если остальные длиннее
СкрипяСердцем• 27 января 2023
Можливо це індивідуально, але особисто в мене з часов структура пластини відновилася. В дитини взагалі ніготь цілком зійшов після того, як він зажав пальчика дверима. На нігтьовому ложі була рана, зашивали у хірурга. З часом все відновилось, пальчик виглядає ок
Бентливуман• 27 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Здрасте. На неприросший ноготь, да еще и видоизмененный и кривой, покрытия только не хватало. Руки бы таким мастерам, да по самые плечи.
Автор, сколько времени прошло с момента травмы? Фото можете выложить, какой он отрастает сейчас?
Отполированный Артем
• 27 января 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Дякую, може ще відновитися, в мене теж палець був синій і цілком зійшов ніготь, але в самому місці удару він відростає нерівним, жовтим.
Херсон це Україна• 27 января 2023
Ответ дляБентливуман
Вы читаете всё или по диагонали?
травма была давно, ноготь вырос новый, но не ровный. Где вы прочитали, что ноготь не прирос?..
СкрипяСердцем• 27 января 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Бажаю краси і здоров´я і вам, і вашому пальчику)
Бентливуман• 27 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Вы читаете всё или по диагонали?
Вы читаете глазами или другим местом? Видоизмененный желтый ноготь покрыть покрытием, а уж тем более наростить, как вы предлагаете, это закрыть возможное грибковое поражение тепличной плёночкой, и потом можно будет урожай собирать.
А после травмы на ногтевой пластине ооочень часто грибок.
Херсон це Україна• 27 января 2023
Ответ дляБентливуман
Ещё и грибок придумали
Ромашкинная• 27 января 2023
Відросте з часом ідеально. У сина дуже швидко відріс, відпадав повністю
Бентливуман• 27 января 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Ещё и грибок придумали
Вы мастер? Я подолог, и таких ногтей видела достаточно, после покрытия их вообще под ноль нужно снимать.
Херсон це Україна• 27 января 2023
Ответ дляБентливуман
Нагайна• 27 января 2023
Треба прискорювачі росту і вітаміни всередину, комплекси типу Аевіт преміум з біотином, цинком, селеном. Самим зробити маселко (базове натуральне кісточкове плюс рідкі вітаміни А і Е, масло чайного дерева дозовано) , в ідеалі купити професійне, наприклад Баєр на зародках пшениці, дорого, одразу кажу, але ефективний догляд і швидше відростає. Робіть ванночки з морською сіллю і після неї втирайте маселко. Це буде однозначно плюс, але якщо пошкоджено матриксну зону, то може бути різний варіант. Повністю пластина зростає до пів року.
Котики-муркотики• 27 января 2023
Може спочатку вiдрости не дуже гарний, не такий як зазвичай, але потiм потроху вiдновиться. Я нiчого не робила, сам вирic