Ненавязчивый синтезатор• 27 января 2023
Чим більше ми чоловіка любимо - тим менше він буде любити нас.
Як ви думаєте?
Ненавязчивый синтезатор
• 27 января 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Согласна
Цікаво, чому це так працює…
Ку ка ку ка ку• 27 января 2023
Ні, мій чоловік стає просто фантастичним, коли я до нього муркочу і показую своє кохання. В нашій сім’ї виходить взаємність
ЯниЯ• 27 января 2023
Ответ дляДюагональ
Нет. Просто нужно с умом выбирать кого любить.
С этим согласна.
Я_поехала• 27 января 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Так и должно быть
Просто у многих не здоровые отношения, поэтому им подходит это выражение
неДоПриличий• 27 января 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Цікаво, чому це так працює…
Я теж підмітила це. Починаю проявляти сильно своє кохання, то розслабляється, квіти і подарунки рідко. Слов меньше приємних. А як зайнята на роботі, що не до любові дома, бо голова іноді пухне від іншого. То починаються якісь фразочки проскакувати про моїх колег чоловічого полу. Починаються подарунки, зваблює красиво))).
Вирішила поменьше проявляти своє кохання. Залишила тільки у ліжку пристрасть.
Надежда наш компас• 27 января 2023
Ответ длянеДоПриличий
Да прям. Просто у вас человек нормальный. А мой тормоз, хоть как к нему. Цветы только раз в год на праздник
Кто крайний?• 27 января 2023
Все люди разные.
Мой сильно меня зеркалит. Как-то подсознательно у него выходит.
Если я ласкаюсь и он как котик, а если я не в духе , то вижу что он отдаляется.
Да будет так• 27 января 2023
Дурість. Ми одне для одного Всесвіт. Дихаємо одне одним. Він для мене робить все, я для нього роблю все.
Подставка для припева• 27 января 2023
Глупости. Просто не нужно свою любовь пихать избраннику во все дырки. И истерить
MacOS-ница• 27 января 2023
Цей вислів про співзалежність.
Коли у жінки немає свого життя, вона заглядає у рот чоловіку. Звісно пуста особистість нікому не цікава.
АсобеннАя• 27 января 2023
Нет. А вот чем больше на мужика вешаешся и делаешь для него - тем меньше он любит, это факт. Можно любить очень сильно, но не быть душилкой, которая своей любовью переходит все границы
Астоновитесь!• 27 января 2023
Ответ дляЯ_поехала
Я считаю, что это бред.
Поддерживаю. Это бред и самооправдание, а еще нежелание замечать отношение партнера и нежелание скорректировать свое поведение.
неДоПриличий• 27 января 2023
Ответ дляНадежда наш компас
В мене він то нормальний. Але написала те, що підмітила. Я навмисне губи не копилю)) Просто не можу я весь час бути рибкою , зайкою, кицею.Це не моє. От випускаю кигті, або голова зайнята роботою, тоді він починає вести себе так, як пишу. Трохи ревнує мене. Він це робить приховуючи, але я бачу. Якщо хтось із колег підвезе мене, то вже бачу, що не довольний. Починається завоювання мене, готує сам зранку, а на вихідні і в обід може. Купляє якісь дрібнички. Тобто зразу згадує, що мене можливо втратити.
Он дівчата пишуть, що то ненормальні відносини, і треба показувати своє кохання, а я показую, але в ліжку.
А ви своєму скажіть, що хай не забуває, що ви жінка, і для гарного сексу, або відносин треба трохи йому по іншому до вас ставитися.
неДоПриличий• 27 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Цей вислів про співзалежність.
В мене подруга не робить вже років 7, така цікава жінка. Її чоловік боготворить, вона зовсім не пуста. До них в гості ходити сама насолода, і все через неї. Така розумна, підтримає любу бесіду, всім, хто її знає цікава.
ksusha1155• 27 января 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Цікаво, чому це так працює…
Те, що легко дається, не цінується.
MacOS-ница• 27 января 2023
Ответ длянеДоПриличий
А я про роботу ніде не писал
Проработник• 27 января 2023
Ответ дляЯ_поехала
Я считаю, что это бред.
Підтримую. Таке працює лише в залежних стосунках. Гойдалки.