Крутышка-Пышка• 27 января 2023
Підскажіть група інвалідності.
Хворію з дитинства постоянно дають на 1-2 три роки. Що потрібно зробити щоб дали на постійно.
Крутышка-Пышка
• 27 января 2023
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
А чем болеете?
Нирки з дитинства мені вже 33 роки Постійно білок Моче тиск160 на 110 постійно
Ушла и Пришла• 27 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Конкретно диагноз?
Ушла и Пришла• 27 января 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
А то ви не знаєте
Дали с первого раза, 2 группу пожизненно. Но в том случае довольно тяжёлый и редкий диагноз
Крутышка-Пышка
• 27 января 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Конкретно диагноз?
Гломерулонефрит ,анемія сечовий синдром
А Я Самая Самая• 27 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Гломерулонефрит ,анемія сечовий синдром
Цей діагноз передбачає певні й відсоток одужання. Так, він невеликий, але є. Тому при ньому не може бути пожиттєвої. Точніше, може, якщо вже ускладнення,аж до потреби в діалізі, мабуть... Та краще до цього не дійти. Але формально все правильно
Крутышка-Пышка
• 27 января 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Але є ускладнення постійно голова болить і тиск таблетки не збивають тиск
А Я Самая Самая• 27 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Це не ті ускладнення, що на пожиттєво групу. Це симптоматика хвороби.
Крутышка-Пышка
• 27 января 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Тобто ніяк недатуть так?
Пенек Возмездия• 27 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Змініть лікаря на того який в курсі що таке ренальна гіпертензія
Пенек Возмездия• 27 января 2023
Ответ дляКрутышка-Пышка
Тобто ніяк недатуть так?
Ваш діагноз не підлягає на призначення групи інвалідності пожиттєво
Крутышка-Пышка
• 28 января 2023
Ответ дляsky-labs
Артишок, люцерну пили?
Сколько белка?
Білок 1