Любви вам!• 28 января 2023
Як відіпрати піт? Смердить під пахвами перед КД 2 тижні, але я проти дезіків
Ношу вдома вільні оверсайз футболки натуральні, щоб не прилягали. Але всеодно під лівою пахвою гострий запах.
Я працюю вдома, то ж намагаюся не користуватися дезиком (є кісти в грудях), просто приймаю душ кілтка разів або мию з милом, якщо нема світла.
Коли виходжу з дому то звісно користуюся дезодорантом.
А вдома спорт, домашні справи і тд роблю без дезіка щоб токсини виходили)))
Але.. моі футболки потім смердять навіть після прання. Дуде швидко йдуть на ганчірки.
Вже нова піжама ВС також засмерділася. Вперше.. легкий запах але є. Досі не було. Чим можна її врятувати?
Пс. Зайвої ваги нема. Підвищені естрогени.
Від чого такий піт не знаю(
З дезиком все норм, а без ..
Від чого такий піт не знаю(
З дезиком все норм, а без ..
Слепок стопы• 28 января 2023
У дочки переходный период и тоже футболки обычной стиркой в машинке не отстирывается запах. Начинаю гладить и слышу. Застирываю хозяйственным мылом дополнительно под руками и все ок. Цвет с белых у мужа не уходит, выкидываю(
Моль Молливна• 28 января 2023
Есть дезодорант и антиперспирант. Вы путаете эти понятия. + можно рассмотреть питание и питьевой режим. И как по мне ну нужно таки что то подобрать, запах пота еще то удовольствие нюхать окружающим
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
проти дезіків? сочувствую вашему окружению
Вони подякували
Апофиозная• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Дякую, спробую. А як користуєтеся?
Кристал під воду і вологим під пахвами, як і дезодорантом. Пробувала і дорогі аптечні і просто куплені в Єгипті колись (роки 3 валявся в шафі, мама привезла колись) і сильної різниці не відчула.
Зараз якийсь новий замовила, чекаю коли приїде. Шукала по запиту «купити квасци».
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Випрані речі смердять не одразу, під кінець дня. Коли прогріється від тіла те місце. Це не новий піт, а застарілий, який реально не випирається
Щодня чиста футболка, якщо нова то не чути так піт, а якщо стара то все. Під вечір активної роботи по дому чи спорту вже ппц
Перкарбонатом натрію (кисневим порошком) пробували прати? Я замочую в перкарбонаті, якщо це домашні футболки, то в дуже гарячій воді, майже кип´ятку. Якщо синтетика і не домашні речі, то чекаю поки розчин вистигне.
В мене така проблема періодично, хоча і завжди користуюся антиперспірантом. Особливо на акрилових светрах помітно, не випирається запах.
Теж віддалено працюю і для себе зробила висновок, що мені простіше купити для дому футболки з секонду, які не шкода через якийсь час викинути, ніж думати, як врятувати дорожчі нові. Бо і перкарбонат зараз вдвічі подорожчав, і сліди від антиперспіранту залишаються.
Кукарикуууууу• 28 января 2023
Ответ дляСлепок стопы
Попробуйте именно в желтой упаковке Антипятнин.
Стоит гривен 20 брусочек.
Меня выручает это мыло.
Стоит гривен 20 брусочек.
Меня выручает это мыло.
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляАпофиозная
А таке не пробували?
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Дякую. Я футболки купую на сейлах по 3 євро
Також не шкода
А от піжаму за 1500 купила(
Також не шкода
А от піжаму за 1500 купила(
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А перкарбонат для кольорового годиться?
Не буду• 28 января 2023
Зачстирывать подмышки мылом предварительно - отлично потом отстирывается все. Можно замочить с мылом ещё предварительно.
Аналогичная проблема - всегда так делаю
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Також не шкода
А от піжаму за 1500 купила(
Також не шкода
А от піжаму за 1500 купила(
Я тепер в піжамах тільки сплю, по дому в них не ходжу, тоді на них нема слідів від антиперспіранту і запаху відповідно теж, бо вночі так не потію.
Тобто тут тільки підлаштуватися і або дорогих речей не купляти, щоб не заморочуватися, або не вдягати в певні дні і берегти їх.
Ноги от ушей• 28 января 2023
У вас киста, не знаю что советовать.
А так сответую драй драй или дриклор и выкинуть все вещи, которые завонялись. Была проблема ещё хуже чем у вас, у меня иногда воняло даже после душа сразу. Сейчас все прошло, я мажу 1 раз в 2 месяца, запаха вообще нет, вещи целые, я счастлива.
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
А перкарбонат для кольорового годиться?
В мене жодна кольорова річ не зіпсувалася, замочую не тільки білі речі. Але щось дороге і яскраве чи чорне в гарячий розчин не ризикнула б.
Якщо на вагу купляти, то до нього інструкцію додають. Згідно інструкції можна кольорові речі, але на меньший час замочувати, навпаки оновлює колір.
Я купляю ваговий, німецький, в інтернеті є багато оголошень.
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Можна два тижні спати в сорочці, а два «пітливих» тижні одягати футболку чи реглан)
Не додумалася
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляНоги от ушей
У вас киста, не знаю что советовать.
У мене не одна киста, а багато малих(
Дякую. Почитаю чи можна мені таке
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А можна скрін вашого? Дякую)
Носки на подтяжках• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Так, планую купити.
Але читала що при кістах в грудях не бажано ніякий. Бо через пахви виводяться токсини, а коли вони «заблоковані» то йде в груди, в ті лімфовузли.. коротше, я не спец. Але теми про кісти перечитала навіть тут і така думка популярна
Вот мне нравится алунит, снова же алюминиевые квасцы. Но он точно не блокирует пот, потею и мокрая как раньше, зато не воняет.
Правда, все старые футболки все-равно придется выбросить. Я теперь вообще ношу максимум до 5-6 стирок и гудбай вещь.
Простоваля• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Так, планую купити.
Есть дезодоранты, которые не уменьшают количество пота, а борятся с запахом, они не вредные
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляСметчица
Укол ботокса в подмышки и нет никакого запаха
Це безпечніше ніж дезіки?
Не думаю..
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляПростоваля
От щось таке і шукаю
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
А він містить алюміній?
Я в школі хімію не дотягувала.
Бо ж наче треба щукати без солей і алюмінію, а тут алюмінієві квасці. Нічого не зрозуміло)
Я в школі хімію не дотягувала.
Слепок стопы• 28 января 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Стоит гривен 20 брусочек.
Меня выручает это мыло.
Стоит гривен 20 брусочек.
Меня выручает это мыло.
Я им и пользуюсь, с белых вещей не уходит
Носки на подтяжках• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
А він містить алюміній?
Я в школі хімію не дотягувала.
Я вообще ноль в химии.
Но мне лично от вонючего пота только он и помог. Лет 10 уже пользуюсь. До этого было года два мучений, нет, МУЧЕНИЙ. когда вдруг начала вонять и никакие дезики не помогати. В день мылась по много раз и все-равно был кошмар.
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Я вообще ноль в химии.
Ну все, біжу замовляти
західний_діалект• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Поки канікули то вдома, не висовуюся, з дитиною гуляємо по своєму приватному двору))
Зі школою і гуртками буду знову користуватися. Але коли перед КД всеодно може під вечір піт пробиватися
И что? Я на час выхожу просто пройтись, без контактов, всегда дезик и парфюм. Я не могу по - другому, все чисто для себя.
Люблю Поумничать• 28 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
От щось таке і шукаю
Дріклор не пробували? З ним сухенько і без запахів. Я ним користуюсь. Ним можна користуватись всього раз в тиждень. Але ціна на нього зараз космос - на розетці 650грн, на нотіно 450 за 20 г
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ длязахідний_діалект
Поки в мене не знайшли багато кіст, також так робила для себе. У вас також кісти в МЗ?
Ви знаєте, що з цим треба обережно?
Любви вам!
• 28 января 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
Ні, я хочу щоб піт виходив максимально. Просто без запаху, тобто шоб дезик вбивав 100% бактерій і все. А піт незай виходить, мені треба щоб виходив.
Хоча на особливі випадки добре коли сухі пахви..