Olga_GS• 28 января 2023

Гінгівектомія, підрізка ясен лазером. Київ

Підкажіть, хто робив цю процедуру після зняття брекетів. В який лікарні або у якого лікаря робили?
Чи всім задоволені?
Пупс• 28 января 2023
У Каминского делала. Два зуба 4 с фигом тысячи. Не лазер, скальпель) лазер при заживлении может дать неровную линию, так мне объяснили, почему скальпель предпочтительнее. Заложили туда какие-то коричневатые волокна, чтоб десна не наростала. Вот хожу, заживаю

автор Olga_GS • 28 января 2023
Ответ дляПупс
Ого, щось дуже дофіга🫣
Мені в моїй клініці сказали 150 грн зуб + анестезія і стерильний набір але теж не лазером(
Думала лазером навпаки краще