Соня-сонятко• 28 января 2023
Зелена карта. ДТП у Чехії
У Чехії сталася ДТП. Чех порушив ПДР та в´їхав у авто. Але коли приїхала поліція , він сказав, що порушення з моєї сторони. Свідків, відеокамер немає. Є моє слово і слово іншої сторони. Я вини не визнала і не підписала документи.Автомобіль дуже пошкоджений. Місцева поліція ДТП зафіксувала та указала розмір завданих збитків. Поліцейські повідомили, що ще будуть викликати, але пройшло більше тижня. Як отримати компенсацію на ремонт авто? Що потрібно робити?
Сладкий лимончик• 28 января 2023
Скоріше за все ніяк. Ми за ДТП за кордоном по КАСКО отримували компенсацію, Зелена карта ні до чого
Кофе в лобби• 28 января 2023
Не будет компенсации.
К сожалению (
Зелёная карта ее не даёт.
Почитайте, что написано в договоре.
К сожалению (
Зелёная карта ее не даёт.
Почитайте, что написано в договоре.
Соня-сонятко
• 28 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Вам компенсация от смеха страховки и если он виноват
Поліція на стороні Чеха. Хоча Чех в´їхав у мене, порушивши ПДР. У нього прострочена страховка ще була. Свідків, відеодоказів немає. Вони без причин на стороні Чеха. Документ, про те, що я визнаю свою вину я не підписала. Там все на Чеській, мова початковий рівень.
БлинчикБезСметанки• 28 января 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Он не мог быть без страховки...за это штраф 1500 евро и вам надо местный юрист...
Комиссия50%• 28 января 2023
А навіщо тоді зелена карта, якщо вона нічого не дає?
Я їздила багато разів за кордон минулого року і, навіть, вчора тільки повернулася
І суми зеленої картки немалі
На виїзді з України її обов’язково запитують
І суми зеленої картки немалі
Кофе в лобби• 28 января 2023
Ответ дляКомиссия50%
І суми зеленої картки немалі
Я читала, что в Чехии при аварии никто тебе ничего не выплачивает, несмотря на наличие зеленой карты. Выплаты зависят от законодательства страны, в которой произошло дтп.
Пусть автор узнает...
Но такая информация есть...
Виплата страхового відшкодування здійснюється на умовах, визначених законодавством про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників країни, на території якої сталася ДТП.
У кожній країні, яка входить до складу Міжнародної системи функціонує Національне бюро, яке є єдиною компетентною організацією з усіх питань, пов’язаних із відшкодуванням шкоди, завданої з вини водія-нерезидента на території такої країни.
Пусть автор узнает...
Но такая информация есть...