Кили и Манджаро• 28 января 2023

Хто в і ці люди які за 50 тис € збираються купити квартиру в Мілані?

Це ті самі які розповідають що вони чи знайомі взяли в банку кредит в 50 тис$ не віддали і нічого не було?
Це взагалі ніколи нічим не потрібно цікавитись щоб так думати чи просто вигадують?
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Через довереннное лицо или приезжали на сделку?
Приїхала вибрала, купила
Для яого вам ця інформація?

автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Автор, мне соседская бабушка подарила трёхкомнатную квартиру в Киеве. После её смерти я её продала и имею сейчас в два раза больше.
І шо? Я рада за вас, але до чого ви це?
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
скажіть на що спокусились?
Тобто на що спокусилась?
Я зробила розумну заплановану інвестицію до чого тут спокуси?
Марфушечка душечка• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Тобто на що спокусилась?
квартирку де купили?
Асталависта бэйби• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
І шо? Я рада за вас, але до чого ви це?
А до того що не обов´язково бути мільйонером в третьому коліні. І да, навколо Вас багато людей з грошима. Прийміть вже цей факт. Заздрощі не прикрашають.
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Слухайте, ви хоч розумієте про що ця тема? Чи просто пишете всі знайомі слова?
Асталависта бэйби• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Про людей які мають 50 кусків баксів/євро. Охолоньте і згенеруйте свою енергію в інше русло. Може тоді і у вас з´являться 💸
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляАсталависта бэйби

Тема про те що квартиру в Мілані не купити за 50 тисяч бо це копійки, там і за 150 купити важко.
Але бачу що ви одна з тих про кого я пишу- 50 тисяч це для вас нереальна сумма і пів Лувру вам за неї продадуть, на вашу думку
Асталависта бэйби• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро

Ви спитали ХТО ці люди!!!
Наче вони з іншої планети.

автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ви спитали ХТО ці люди!!!
Наче вони з іншої планети.
То ви з іншої планети.
А ще не вмієте читати і розуміти тексту/підтексту
Асталависта бэйби• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро

Заспокойтеся, я маю більше
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Заспокойтеся, я маю більше
господи
Для чого мені ця інформація?
Асталависта бэйби• 28 января 2023
А вам ще раз побажаю менше заздріть!!!
Асталависта бэйби• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
господи
Для чого мені ця інформація?
Дійсно,для чого? Що аж тему наклепали
Фиктивная• 28 января 2023
Ответ дляКуплю орехи
Ну як в анекдоті - у вас язик є, і ви кажіть))
Ой це точно. Особливо під нікому Упруга попка, просто блаженна))) про таки кажуть краще б мовчала)))
Бабульция• 28 января 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А вам ще раз побажаю менше заздріть!!!
Жіночко, тема не про заздрість, а про те що люди як і ви не орієнтуються в цінах і наівно вірять що в Мілані можна щось купити за цю сумму. Всі ваші випади автору трохи недоречні
Ноу коммент• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Приїхала вибрала, купила
Для яого вам ця інформація?
Узнать как делать доверенность находясь за рубежом..
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Днсь читала алгоритм як це робити в США, якщо хочете я вам пошукаю
Я_поехала• 28 января 2023
Автор, а в чем проблема? У нас недвига в другой стране на гораздо бОльшую сумму. Все сами заработали, родители и мои, и мужа - бедные, я толстая (объективно, так что ’насосать’ - это не про меня). Никакой госслужбы, никаких откатов, никаких потоков...

Ноу коммент• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Вопрос в том что дороже приехать самой или сделать доверенность
Я_поехала• 28 января 2023
Ответ дляБабульция
По поводу Милана не скажу, а новострой в Палермо обошелся где-то в эти же деньги.
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляЯ_поехала
Боже, та при чому тут це все, тема про наівність людей і про те що приблизно таких цін немає в Мілані
Ноу коммент• 28 января 2023
Ответ дляЯ_поехала
Мне всегда интересно почему люди так обесценивают труд
Даже насосать не каждая сможет! Это тоже работа
Я_поехала• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Я выше про Палермо написала. Цен в Милане не знаю, но, может, у них не последние 50 тыщ, что-то еще доложат.
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Дорожче приїхати, заичайно, хоча дивлячись звідки
Я_поехала• 28 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Согласна! Вот мне - явно не насосать!
Ноу коммент• 28 января 2023
Ответ дляЯ_поехала
Согласна! Вот мне - явно не насосать!
Так тут внешний вид не причём ( толстая или худая)
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляНоу коммент
Ось:
Знайшла он лайн нотариуса України, яка зробила папери в якіх було вказано за яку нерухомість моя сестра мала відповідальність и т.д.

Потім я цей папір роздрукувала українською мовою.
Підійшла до англомовного нотаріуса тут. При ній поставила підпис и вона поставила свой штамп.
Потім цей папір відправила в secretary of state щоб поставити апостіль.

Як отримала все , сфотографувала знайшла в Україні перекладачів з нотариусами.

Відправила все в Україну.
Доки все йшло .

Я сплатила переклад апостіля і потім коли сестра вже отримала оригінали воні віднесла в контору в якій я все сплатила за переклад і за нотаріуса . И вона в цей же час все було в ней готово.

Вона продавала мое житло .

Вона мала лише представили мене це було вказано в довереністи. А ось грощи я отримала на картку яку вказала в довіреності
ПешитеБесАшипок• 28 января 2023
Ответ дляПослушная
Ну, да, ну, да. Покупать в стране где идёт война...
Ви думаєте ніхто не купує? Працюю в будівництві )) ви помиляєтесь дуже
Навіть в недобудоване вкладають
Послушная• 28 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Навіть в недобудоване вкладають
Глупцы были во все времена.