Кили и Манджаро• 28 января 2023

Хто в і ці люди які за 50 тис € збираються купити квартиру в Мілані?

Це ті самі які розповідають що вони чи знайомі взяли в банку кредит в 50 тис$ не віддали і нічого не було?
Це взагалі ніколи нічим не потрібно цікавитись щоб так думати чи просто вигадують?
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляПослушная
Ой, нет, для меня такие инвестиции табу.
Я вам нічого не пропоную

ТихоЯ• 28 января 2023
Если я правильно помню, там агентству сразу 10 тыс надо заплатить.
При продаже так же.
Оформление отдельно.
Українська Мрія• 28 января 2023
Автор, це ті самі, хто в Луцьку за 10 тис квартиру купив минулого року
МеняАЖтрусит• 28 января 2023
Ответ дляТихоЯ
Это плохой район— черные, пакистаны и тд
) ну с другой стороны, купив такую квартиру можно вполне честно сказать, я владелец квартиры за 50 тыс в Милане, особенности можно не разглашать
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Певно цього року продати планують, заробити і переїхати в Мілан
Або ті самі що розповідають що львів‘яни понаставляли захмарних цін і надиваються на війні. У Львові новобуд 45-50 метрів на стадії будівництва завжди коштував 50к+
ТихоЯ• 28 января 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Та оно то так. Но само проживание там немного постоянно стрессовое. Этот миллион орущих детей в любое время суток. Эти разборки, не всегда тихие.
Я одно время снимала на Лоринтеджо, то меня сразу предупредили, чтобы в темное время суток не очень выгуливалась. Ну и транспортную развязку надо смотреть.
Проня_Прокоповна• 28 января 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
https://www.idealista.it/ru/immobile/24979610/ а эта? Конечно убитая в хлам, но цена подходит
Это стартовая цена, там аукцион
Мама Карло• 28 января 2023
Ответ дляТихоЯ
В Милане нет таких цен. Это бред сивой кобылы.
Я живу в Италии много лет.
Я в Местре кожен день хожу поруч з агентствами і бачу ціни з шістьма нулями, дуже рідко з п‘ятьма
Мадам БрЮшкина• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Кредит при тому що тема про наівних людей, які тут пишуть якісь нереальні історії доводячи що це правда і так є
Може це пишуть ті, які збираються продати нерухомість в Україні і купити в Італії.

Каменная Фрося• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
ну, так не про свого ж зємєлю писати, який у Слов’янську подобово убиту халупу з поржавілою ванною здає по 600 грн. І він там не один такий. І чогось ніхто не верещить, що бариги, на нещастних земляках наживається у війну

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/kvartira-posuto...
СережкинаЯ• 28 января 2023
Ответ дляКаменная Фрося

А хто там зараз зніме?
Мої родичі звідти виїхали , там прилітає
Каменная Фрося• 28 января 2023
Ответ дляСережкинаЯ
А хто там зараз зніме?
ті, що не виїхали, і знімають
Леска• 28 января 2023
Щось дуже дешева квартира
120-120-120 (не худею)• 28 января 2023
В Милане гараж 150000, квартир по таким ценам нет, там цены от 400000 и то , зависит от района, от состояния дома и тд.
Плюс Милан большой город и даже то что в окрестностях Милана не значит что близко )
Ку ка ку ка ку• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
не може
Не бачу нічого поганого в покупці квартири в Україні. Живу в США купила місяць тому квартиру в Україні
У меня один вопрос - зачем?
Щедрик• 28 января 2023
Ответ дляТихоЯ
Я живу в Италии много лет.
Ну все, как теперь нам мечтать о переезде и бохатой жизни ))) ну вас
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляКаменная Фрося
ті, що не виїхали, і знімають
Військові
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
У меня один вопрос - зачем?
Я думаю не варто пояснювати, ви не зрозумієте, але планую купити ще одну
Каменная Фрося• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Військові
і вони теж. Тобто, з них можна дерти, маладєц Сєрьожа? Власне, це мої мені і скинули. Але там і місцевих ждунів повно з розбитих будинків, арендують теж

Каменная Фрося• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
щось останнім часом аноніми всі, як під копірку, з-за кордону і кинулись ’скуповувати’ квартири в Україні))))
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Бачите зраду?
Я і до війни скуповувала
Каменная Фрося• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Бачите зраду?
Я і до війни скуповувала
я таки не помилилась))))) що ж ви так палитесь)))))
Там_все_размывчато• 28 января 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Це аукціон, ціна може вирости в кілька раз, гроші ще до аукціона мають бути на італійському рахунку для внесення завдатку, район жахливий, купа наркоманів, іммігрантів, кримінала, потрібно приготувати ще мінімум 10 тис. для оформлення покупки.
Каменная Фрося• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Бачите зраду?
Я і до війни скуповувала
А особливо прикольно такі байки читати, маючи доступ до реєстрів а там добре видно, як ’з-за кордону’ скуповують
Ноу коммент• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
не може
Через довереннное лицо или приезжали на сделку?
Ноу коммент• 28 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Подписана на девушку нашу, недавно купила квартиру небольшую 280 тыс и это 90 км от Милана, так что если ей верить-50 тыс врядли😂
Дайте ссылку на нее
Там_все_размывчато• 28 января 2023
Ответ дляКаменная Фрося
ви не розумієте, це інвестиція, зараз ціни мінімальні, після війни мінімум повернуться до довоєнного рівня або швидше за все виростуть. Я, якби були зайві гроші, теж купила б пару квартирок в Україні для інвестиції., потім продати з доходом в 150%.
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Подайтесь в СБУ волонтером
Марфушечка душечка• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
не може
скажіть на що спокусились?
Асталависта бэйби• 28 января 2023
Автор, мне соседская бабушка подарила трёхкомнатную квартиру в Киеве. После её смерти я её продала и имею сейчас в два раза больше.