Кили и Манджаро• 28 января 2023

Хто в і ці люди які за 50 тис € збираються купити квартиру в Мілані?

Це ті самі які розповідають що вони чи знайомі взяли в банку кредит в 50 тис$ не віддали і нічого не було?
Це взагалі ніколи нічим не потрібно цікавитись щоб так думати чи просто вигадують?
ПешитеБесАшипок• 28 января 2023
Ответ дляПослушная
Глупцы были во все времена.
Ну у багатьох є гроші і вони з умовного херсону- маріуполя
Ні, чому ж глупці
Життя продовжується. На мвлан як раз не вистачає, а в києві дуже немогано у попівнянні з глухою словаччиною чи чехією
Всі ж тільки великі міста порівнюють
А хто реально обіздмвши півєвропи може сказати, що у нас гівно, європа краще💁🏼
Не знаю. Мені тут лишня квартира крпще, тільки б війна скінчилась

Sagittarian• 28 января 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
https://www.idealista.it/ru/immobile/24979610/ а эта? Конечно убитая в хлам, но цена подходит
Це аукціон, почитайте опис. Агентство вказує стартову ціну на початок торгів.
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ні, чому ж глупці
Всі ж тільки великі міста порівнюють
Я зі Львова
Купувала у Львові, купую і буду купувати, а зараз найкращий час для цього
Мядуза аля моргонер• 28 января 2023
Ответ дляПослушная
Ну, да, ну, да. Покупать в стране где идёт война...
А що, як війна йде то ніхто не живе там?
Послушная• 28 января 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Живут, но не покупают. Тем более реальные беженцы, как из Мариуполя, 300 раз подумают купить или нет
Послушная• 28 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ні, чому ж глупці
Всі ж тільки великі міста порівнюють
Ну если Словакия и Чехия глухие
Мядуза аля моргонер• 28 января 2023
Ответ дляПослушная
А чому б і не купити десь у Києві або Тернополі?
ПешитеБесАшипок• 28 января 2023
Ответ дляПослушная
Ну если Словакия и Чехия глухие
А ви іздили краінами ( села містечка) чи твльки між столицями курсуєте?
Послушная• 28 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Украинским сёлам далеко до чешских

ПешитеБесАшипок• 28 января 2023
Ответ дляПослушная
Украинским сёлам далеко до чешских
Ага. Поідьте дорогою- не автобаном)))
На кожну гарну хатинку три такі ж розвалюхи
Польські, німецькі аела покраще.. а словацькі, чеські… таке собі
Обіздила машиною пару тис км в 5 краінах
В словаччині через 500 м пише вибоіна і яма на дорозі)
Не, дороги є і то вже добре. Але ж роздули про ті європи, шо наче так красота , а у нас гівно
Послушная• 28 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ага. Поідьте дорогою- не автобаном)))
Да, зато как в Украину заезжаешь, сразу понимаешь куда попал. В Украине типа дороги есть. Вот только где? А велике ж будивництво, Меловое- Старобельск - счастье, дорога песня
Борщичок• 28 января 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Вы даже не удосужились внимательно прочесть данное объявление, поспешив дать на него ссылку.
Это аукционная квартира, которую забрали за долги, их выставили на торги банки или гос.органы. Торги, надеюсь, понимаете значение?
Болаболик• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
не може
Не бачу нічого поганого в покупці квартири в Україні. Живу в США купила місяць тому квартиру в Україні
Под сдачу ?
автор Кили и Манджаро • 28 января 2023
Ответ дляБолаболик
Под сдачу ?
Так
месяцкие• 28 января 2023
В Болоньї гараж недобитий 30 коштує.
В селі на вершині гори, де 400 чоловік, олені і нуль транспорту рухлядь на 60 квадратів з дерев´яними вікнами, які вивалюються від вітру коштує від 60ти. А відремонтувати її під житловий стан теж приблизно 60. Не все так просто.
ПешитеБесАшипок• 28 января 2023
Ответ дляПослушная
Так, є така риса у украінців, називається- у сусіда хата біліша
Болаболик• 28 января 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Так
Такой застой сейчас 🥴
Послушная• 28 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Нет, это называется правда. Вот такая она.
мегамоСГ• 28 января 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
ви не розумієте, це інвестиція, зараз ціни мінімальні, після війни мінімум повернуться до довоєнного рівня або швидше за все виростуть. Я, якби були зайві гроші, теж купила б пару квартирок в Україні для інвестиції., потім продати з доходом в 150%.
Націнки 150 % не було ніколи,при законному будівництві.Якщо ризикове будівництво або лише зайшла компанія на будівництво, тоді можливо купити.
Зараз купити можна,але потрібно бути готовим,щоб і втратити,тому що війна не закінчилась

ПешитеБесАшипок• 28 января 2023
Ответ дляПослушная
Так, і дійсно у кожного своя доля і правда у кожного своя
Так ще Шевченко заповідав
Чому ви всі так топите за європи, а дома платити за паркінг і плювати під ноги так в не навчились
Тому й продають в мілані за 200 тисяч.
Бо всі кажуть , що найкраща
А своій імідж псуєте
Послушная• 28 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так ще Шевченко заповідав
Тому й продають в мілані за 200 тисяч.
Бо всі кажуть , що найкраща
А своій імідж псуєте
Может потому , что Италию никто не продал и не сдал?
Там_все_размывчато• 28 января 2023
Ответ длямегамоСГ
я не писала про інвестиції в будівництво, маю на увазі покупку житла на вторинному ринку, зараз ціни впали, бо багато виїзджають за кордон або терміново потрібні гроші.
ПешитеБесАшипок• 29 января 2023
Ответ дляПослушная
Та може тому що сусід ім не попався такий
Я от всім бажаю витримати сусіда ідіота
Він є в кожному чатіку будинку
Школи
Садочка
А от якби в італіі був такий сусід дурний
Чи коштували б у них квартири по 300?
Краще дітям розповідайте яка сусідня краіна
Щоб не продали
Бо в моєму дитинстві втирали шо то братній нарід, тому і продали мабуть інші, брату не жалко
Послушная• 29 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я от всім бажаю витримати сусіда ідіота
Він є в кожному чатіку будинку
Школи
Садочка
Чи коштували б у них квартири по 300?
Щоб не продали
Рыба гниёт с головы. Так и тут. Так кто продал? Может им вопросы зададите? Зачем и почему...