Ms. Похвала• 29 января 2023

Дивний кавалер

Познайомилася на сз з чоловіком. 46 р. Виглядає бомбезно.красивий. запросив на перше побачення в гарну кав´ярню.сходили. тиждень тиша повна, ні привіт..нічого..навіть не спитав як я лоїхала після першого побачення. Сьогодні напи ав зранку ..запросив в кіно на Шалене весілля.
З його слів- жонатий був давно...дітей немає. Веселий.з гумором.аж занадто..як шут гороховий. 95 кварттал втратив коміка. Вихований.галантний.
У мене декілька варіантів.
1.жонатий.
2.має купу жінок і не встигає.
3.заядлий холостяк..для якого жінки лише " розміннс монета".
Чи варто йти? Я з такими байдужими боюсь стосунки мати.
Я шукаю чоловіка для життя а не для розваг.чи йти в те кіно?
Вэнди Стар• 29 января 2023
вы для него наверное будете слишком приземленной..
боитесь чего-то - не идите в кино..
хотите скоротать день - идите в кино..
все просто.
Тихомандражная• 29 января 2023
Кино не обязывает ни к чему, сходите, время покажет кто он есть
автор Ms. Похвала • 29 января 2023
Ну я йому сподобалася. Він в кінці побачення сказав прямо про це.
Тихомандражная• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
А чего тогда неделю тишина. Говорить можно многое
автор Ms. Похвала • 29 января 2023
Ответ дляТихомандражная
От не знаю. Для чого тоді сьогодні запросив?. Я жодного разу не написала.
Воленс-неволенс• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Сходіть. Це всього навсього кіно. Не треба бути такою замороченою
Весёлая морковка• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Робота в нього є? Можливо якісь аврали, завали, повірте буває так робота поглинає , потім сама не розумієш як ті дні або неділя пройшли
Радостина• 29 января 2023
так Вы настроены только на тех, кто шутить не будет и будет со второй встречи в загс звать?) Вы чего)) в целом, человек ищет компаньона для проведения времени вместе, а уже потом видят как далеко это заходит
Marina212• 29 января 2023
Тобто ви йому писали, а він вас ігнорив? Чи ви так само як і він не цікавились нічим і не писали йому?
автор Ms. Похвала • 29 января 2023
Ответ дляMarina212
Ні.я не писала. Як він так і я))
УжеВотДа• 29 января 2023
Если бы было скучно, то сходила бы в кино. А вообще серьёзно его не воспринимала бы, неделю молчать это многовато
автор Ms. Похвала • 29 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Робота є
Прикуси Язык• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Кино вас ни к чему не обязывает.
автор Ms. Похвала • 29 января 2023
Ответ дляУжеВотДа
Вот и я так. Странно.что не интересовался ничем на 1 свидании. Обычно мужчины спрашивают род деятельности..сем занимаюсь в своб.время..а это только он хихикал. Делаю вывод, что ничего серьезного не ищет.
автор Ms. Похвала • 29 января 2023
Ответ дляПрикуси Язык
Кино вас ни к чему не обязывает.
Піду))
Герцогиня• 29 января 2023
Сходите з ним на кіно та спитаєте, де він був цілий тиждень, та чим займався, якщо не секрет.
Захоче розповісти, розповість.
Не втрачайте можливість дізнатися.
Попипиповна• 29 января 2023
сходіть, потім відпишетесь чи кіно сподобалось, а то я не знаю чи варто на нього йти
автор Ms. Похвала • 29 января 2023
Ответ дляПопипиповна
Добре. Хотів на Вавілон.я відмовилася йти на цю гидоту.
Вэнди Стар• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
просто вежливый парень..
Чудо в декрете• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Навіть мені чоловіки до сексу дуже подобаються, а після менше) Так що менше слів, більше справи))
Вэнди Стар• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
свободный день выдался..
Попипиповна• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
хоо був на Вавилоні, нікому не зайшло. я нічк Щедрик не додивлбсь, двічі зодила, тривога, виганяють з кінотеатру. але Щедрик мені зайшов
Вэнди Стар• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
и расслабьтесь немного.. полегче станьте.. а то вы какая -то занудная.. не в обиду..
Герцогиня• 29 января 2023
Буду чекати як у Вас все пройшло, дуже цікаво що він Вам розповість, де був цілий тиждень.
Можливо й питати буде не потрібно, та він сам все розкаже.
Кіно, це так романтично
Блинчик Мой• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Поэтому пропал и не писал, ага. Вы одна из списка, манипулятор. Я не рассматриваю таких изчездунов вообще
Чудо в декрете• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Так а звідки ми знаємо? Ви краще дивіться на свої відчуття, чи вам нормально, чи хочете піти. Чого грузитися що і як він, коли було тільки одне побачення. Ви он сама за себе не можете вирішити)
Скорая помощь• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
А шо там гидотного?
Розкажіть
Крошечка-хаврошечка• 29 января 2023
А что Вам терять? Сходите, проведите приятно время, а жизнь покажет. А если сидеть и ждать принца, то можно и до старости так просидеть
Менее Более• 29 января 2023
Ничего он не дивный, Вы просто ему не подошли. А через неделю как говорят ,,на безрыбье и рак рыба,,
Простецкая• 29 января 2023
Он вам только кино а вы паритесь, заведите себе 10 знакомых