Ms. Откровенность• 29 января 2023
Чи повинен продавець неупакованого/різаного хліба забезпечити покупців такого
хліба тарою? Юристи, підкажіть, будь ласка
Кілька років тому я читала закон України про необхідність забезпечення продавцями вагового товару(н-д, супермаркет) покупців цього товару тарою(зазвичай то був поліетиленовий пакет, у ті часи ще безкоштовний). Так, знаю, що нещодавно заборонили магазинам продаж поліетиленових пакетів. Це один закон, але ж під дією нього не скасовується дія закону про обов´язкове забезпечення тари для вагового товару, чи не так? То як насправді за законом, мають нас забезпечувати безкоштовною! тарою для неупакованого/поштучного/вагового хліба? Юристи, допоможіть, будь ласка, розібратися. Буду вдячна за назву закону або посилання на нього.
Ms. Откровенность
• 29 января 2023
Ответ дляИванка Бур
Эммм
Смотря какая Европа…
Многие страны утопают в мусоре из-ща несознательности граждан
Я с ребенком в Германии сейчас и поражена на сколько многие граждане сознательно используют пакеты (они есть в супермаркетах, бесплатно, но никто каждый лимон в пакет не складывает, они вообще без пакетов все складывают) Сортируют мусор. А наш народ в Украине рубится за пакетик на хлеб.,,
Смотря какая Европа…
Так, рубимося, так, виживаємо
Отчебучкина• 29 января 2023
Ответ дляИванка Бур
Я не истерила, что Вы
Просто поделилась своим мнением , отличающимся от вашего
Да, я в жизни не буду давиться кузнечиками, во благо шизофренической повестки , каких то безумных особей. Я за мясо и за со2 !)
Иванка Бур• 29 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Так, рубимося, так, виживаємо
В чем выживание в данном случае?
Вы хотите наказать продавца за отсутствие тары для хлеба
Это ваше право, но не портите себе нервы. Это того не стоит. Завелись и это вас будет донимать, не надо. Сделайте что-то для себя приятное сегодня.
Иванка Бур• 29 января 2023
Ответ дляОтчебучкина
???
Вы о чем? Причем здесь кузнечик и пакетик… что-то вас не туда понесло
Играю_на_кларнете• 29 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Які товари входять до цього списку?
Хліб - соціальний товар з мінімальною націнкою. Тому забезпечувати вас пакетом за свій рахунок ніхто не буде . Йдете по хлібчик - прихватіть багаторазову екоторбу
Stepa_nida• 29 января 2023
Хліб може бути не упакованим крім випадків, коли людина, що відпускає цей товар (продавець) приймає готівкові кошти.
Відповідно, якщо хліб вам передає працівник цеху в супермаркеті, який не виконує функцій касира, або ви у залі самообслуговування, він може продаватися без упаковки.
Не фонарь• 29 января 2023
Я не юрист, но обеспечить должны , как в Европе, если мы туда стремимся. Возле выпечки лежат бумажные пакеты и кульки одноразовые у них бесплатные. А у нас , как обычно, хотят все скинуть на плечи покупателя.
В Ашане есть бумажные бесплатные пакеты , туда и хожу за покупками. В магазине Рошен, тоже упаковка ( кульки) бесплатная.
Ms. Откровенность
• 29 января 2023
Ответ дляStepa_nida
Ви юрист?
Ms. Откровенность
• 29 января 2023
Ответ дляИванка Бур
Открываем Гугл, и ищем
Если вы хотите рубится с продавцом, ищите юриста за деньги…
Честно, это не принцип, вам просто заняться нечем… без обид
Не принцип😁 Впевнені?
Туфли в чешуе• 29 января 2023
Ответ дляМенее Более
Давайте тоді візьмемо мясо, яке важать в пакетик за 1.50, це ж не дешевий товар і, в принципі, ті півтори гривні не критичні, але хотілось би знати, як це законодавчо регулюється.
Ціна - це публічний договір оферти, якщо ти купляєш, то ти погоджуєшся на пропозицію продавця.
Туфли в чешуе• 29 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Рада, що є однодумці
Так вам цікаві думки юристів чи однодумців?
Сам себе Петросян• 29 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Агов, ви чули, що пластикові пакети відмінили. До моменту поки їх не заборонили, вони були платні. І ціна була значно більша ніж 15 чи 35коп. Ціна була 1,20-2,50
Ну они же есть в магазине)
Stepa_nida• 30 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ви юрист?
Ага.
Але щоб знайти ці норми в гуглі, не потрібно ним бути.