Элька-Карамелька• 29 января 2023

Виставила на продаж у продавалці свічки

Як думаєте, куплять?
автор Элька-Карамелька • 29 января 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я накупила штук 20 різних на запас у одного продавця, вона сама робить, в продавлці
Так шо шанси є
Це хенд мейд? Яка ціна?

АнтиТроль• 29 января 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
А самі свічки?
Свічки моі я продавала , арома на три фітеля
автор Элька-Карамелька • 29 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
Розкажіть пліз про олх доставку? Що воно таке?
АнтиТроль• 29 января 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
У вас замовляють свічі, ви відправляєте, домтавка безкоштовна (була може ще і тепер) а отримуєте гроші на карту коли товар забере покупець
АнтиТроль• 29 января 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Реєструйтеся на олх там побачите
OLX Україна• 30 января 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вітаємо.
Ви ще не використовуєте OLX Доставка? Дуже навіть даремно😎

OLX Доставка — це мега зручно, просто та безпечно!😍
Усю детальну інформацію можна знайти на нашому сайті: https://help.olx.ua/hc/uk/articles/360010099020

З повагою, підтримка OLX!
автор Элька-Карамелька • 30 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
Тобто покупець несе товар додому і тоді скидає продавцеві гроші на карту(або ні) чи відразу на пошті при операторі?

АнтиТроль• 30 января 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ні! Він оплачує відразу при замовленні але гроші залишаються в олх поки він не підтвердить що забирає і що товар підвйшов (на пошті ) тоді автоматично гроші олх пересилаж вам на карту. Це зробили щоб було безпечно обом сторонам
автор Элька-Карамелька • 31 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
Ага, зрозуміла
А ви самі користуєтеся цією послугою?