Перевіряйте інформацію перед тим, як поширити щось. Сьогодні у фейсбуці декілька разів натикнулася на цей допис. Росповсюджень вже дуже багато і майже ніхто не гуглить, де той госпіталь знаходиться.
Ответ дляKristal2013
Не бачила цієї теми.
Безимени890123• 29 января 2023
В таких дописах все тупо. Якщо відомі прізвища, рік народження, то знайти через військомат - справа проста і не потрібні ті поширення. Вже про саму локацію, окрема тема. Але люди не дуже думають, ловляться на емоції
старик Мендельсон• 29 января 2023
Це вже роз,яснювали мільйон разів. Ці хлопці можуть бути в полоні як цивільні особи. Але в рашистських катів є, наприклад, певні підозри, що хлопці - військові.
І такі закиди в соцмережі - це спроба знайти підтвердження їх припущень.
Люди які відгукнуться і поширюватимуть, можуть несвідомо сприяти тортурам чи й загибелі цих полонених.
Перевіряйте ВСЕ і завжди! Довіряти не начасі.
Чашечка чая• 29 января 2023
Ответ длястарик Мендельсон
Много раз писали, что репосты информации с данными пленных и раненых могут навредить этим людям или их побратимам
старик Мендельсон• 29 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Я ж наче написала те саме, тільки більш докладно. Чи ні?
Чашечка чая• 29 января 2023
Ответ длястарик Мендельсон
Только почему люди не могут почти за год до войны выучить элементарные правила информационной гигиены- загадка
Санька-4b93• 29 января 2023
Те же самые эмоции, пришлось пролистать кучу постов на фб, чтоб добраться до первоисточника, а он закрыт для комментирования. А распространили его за сутки, не думая, больше 53 тысяч раз
Как просто, оказывается, быть добрым, причастным к поиску военных, не думая что по факту разбрасываешь мусор.
промокашка• 29 января 2023
Ответ дляФризе
Мене шокувало, як багато поширень. Я запитала, кажу ж вам.
Автор , тема і справді корисна , може хтось і задумається перед тим як розповсюджувати неправдиву інформацію , грають на нервах нелюди,