Манька Галченок• 29 января 2023

Ви б хотіли такого чоловіка собі?

Він щаробляє ну дуже дуже добре. Може і машину вам купити. (Це просто опис фінансів, то не факт що він купить).
Також одразу опишуть то не мій чоловік
Далі- він може вас вдарити і бити. Душити. Ніколи навіть не вибачиться за це. Послати або плюнути
Копнути. Обзивати останніми словами і бажати рак вам і вашій родині і проклинати і смерті бажати
Дуже хитрий і страшенно жадний на гроші (ви нічого не відкладете біля нього взагалі ) і ще не проти би був ваші гроші мати.
Вроді не дурний розум має як когось обдурити і обійми систему якусь / податки
Результат:
вже голосів: 287
274 (95.47%) Нііі
13 (4.53%) Так
Одни_мысли• 30 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
Ще би він щось дуже їй купляв
Нііііі
Боже то так страшно…..
вона так пострашніла
Вона буда така красива фігурова…
Пацанів будо купа а вона пішла на дно
І як я хочу витягнути її з цього але все коту під хвіст
Тогда ведите её к психиатру

Чумачечая_• 30 января 2023
Автор, вы странная! Зачем такой тупой опрос создавать?
Просто красавица• 30 января 2023
Детилюбятпапку
Срочнокпсихологу• 30 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
Реальність однієї людини.
Тут нужно в полицию, а не на советчицу, это ад, а не реальность
Туфли в чешуе• 30 января 2023
Знаю лично такого. Депутатик)) все автор что вы перечислили он делает и с женщинами и по жизни. Кстати сам по себе он умный ,но тварь ещё та.
ротцвеники• 30 января 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Розкажіть хто, форум все одно анонімний. Цікаво що за золото таке.
koreshk9• 30 января 2023
Хто ті 12, що проголосували так
Лукава_Кiшка• 30 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
Ви розумієте що вона тихо помирає? Вона стала як зомбі
Лбдина навіть митись фактично перестала
Їй хіба що спеціаліст допоможе. Вона сама не вибереться. Жертви аб’юзивних стосунків втрачають себе, свою особистість, їй необхідна допомога. А що вона каже, чому не йде від нього?
Туфли в чешуе• 30 января 2023
Ответ дляротцвеники
Да ну его личность известная очень)

Кстати вот при всем при этом его поведении ,с унижением, оскорблением, побоями . Не то что любовниц куча. Так ещё и жены их 2 - становятся в очередь к кому он первой приедет ночевать.

А после приезда , и всех вытекающих последствий с тем же рукоприкладством . Они получают свои денежки и радостно пляшут. Так что есть такие женщины которые готовым терпеть такое отношение ,а возможно им даже нравится быть д
Жертвой

Копирайторша• 30 января 2023
Даже не представляю, кому такое нужно
Творческий типаж• 30 января 2023
Так у вас жодного плюсу. Заробляє, але мені жаліє.. тобто, мені з того користі ніякої. А більше там ніяких достоїнств не заявлено. Якби засипав діамантами - моя відповідь теж буда б ні, але охочі знайшлися б. А так..
ротцвеники• 30 января 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Да ну его личность известная очень)

Жертвой
Жесть... Хай би вони сказились, такі ’принци’...
Хоч натякніть )) за Слуг? По віку старший чи з молодих?
Туфли в чешуе• 30 января 2023
Ответ дляротцвеники
Старший с партии которую запретили