Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 января 2023
Який самий дієвий курс антицелюлітної програми?
Цікавить тільки салоннний комплекс процедур
Просто масаж не хочу!
Ділянка- ноги , сідниці
Кріополіз, кавітація, RF ліфтинг, пресотерапія
Що обрати, щоб підтягти кожу та позбутися целюліту( вже добре видно бугорки)🤷♀️
Просто масаж не хочу!
Ділянка- ноги , сідниці
миссДавеча• 30 января 2023
Через певний час він знову повернеться. Перевірено. Лише передивлятися харчувааня і постійно ходити на тренування. Салон проблеми не вирішить. 6 міс і бугорки будуть знову
Обнимашкина• 30 января 2023
Прессо точно нет.
Делала по другим показаниям, целлюлит тоже был в наличии, после курса именно ситуация по целлюлю не изменилось совершенно, ни на грамм.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 января 2023
Ответ длямиссДавеча
І кожа знову обвисне та не буде пружною?
Почала вести щоденник калорій
Хочу почати пити воду
У спортзал ходила рік, целюліту не позбавилась🤷♀️
Почала вести щоденник калорій
Хочу почати пити воду
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 января 2023
Ответ дляОбнимашкина
Прессо точно нет.
Пресо рекомендують в поєднанні з іншими процедурами проти целюліту
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 января 2023
Ответ длямиссДавеча
Підкажіть, які саме робили процедури?
Всех анонимов аноним• 30 января 2023
Автор, откажитесь полностью от сахара во всех продуктах и целлюлит сам уйдет.
Проверено много раз на разных людях)
Коленная ложечка• 30 января 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Не жрать.
Целюліт буває і в дуже худеньких, причина не тільки в зайвих кг
Снежнакомка• 30 января 2023
Дивлюся в сторону LPG массажу.Алетв мене аж такої проблеми немає.Я худа але целюль є.Треба спорт це однозначно.Якщо сидячий спосіб життя.Харчування передивитись.
Обнимашкина• 30 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Помимо прессо всегда в норме питание+спорт и был ещё массаж (не антицеллюлитный, но все же)
Целлюль максимально уходил только когда я исхудала до состояния почти скелета😵💫
Подружкам хорошо помогал душ Шарко.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 января 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Не жрать.
Ага, згодна, але не виходить
А взагалі жрать потрібно, але правильно🤣
А тут ще за руль сіла, прощавай взагалі активність та піші прогулянки🤪
Обнимашкина• 30 января 2023
Ответ дляКоленная ложечка
+100
У меня целлюль вылез при весе в 45 кг
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 января 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Проверено много раз на разных людях)
Не їм солодке, булки, торти
Сахар лише у кофе один раз на день
Це допоможе хіба?
Сахар лише у кофе один раз на день
Це допоможе хіба?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 января 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Мені lpg допомагає на деякий час
Без пресо?
Аль_де_Барановна• 30 января 2023
Уберите сахар и молочку, иначе эффект от процедур пока вы ее делаете, стоить прекратить - целлюлит снова расцветёт пышным цветом
Великий сатирик• 30 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Без пресо?
Без, з Пп, фіз навантаженнями і багато води
САМ_ТАКОЙ• 30 января 2023
Ответ дляВеликий сатирик
А як випивати багато води? Ви й під час їжі п´єте? Я можу випити 3 стакани перед їжею. А коли ще пити?
Глубоководная селедка• 30 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ага, згодна, але не виходить
А вы, когда едете за рулем, делайте упражнения, зжимайте и разжимайте булки. Тоже массаж своего рода
А вообще, при похудении в основном эта гадость уходит. А если еще и немного спорта добавить, элементарного даже дома. Во какая я умная. Сама ж этого т не делаю
Глубоководная селедка• 30 января 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Да, согласна, но худеньким спорт и массажик, а полненьким еще и рот зашивать, а это уже сложнее.
Железобетон• 30 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Сорі, кріоліполіз Т9 виправляє 🤣
Без здорового харчування і регулярних фізичних навантажень не діє!
Железобетон• 30 января 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Проверено много раз на разных людях)
Так авторка хоче із серії ’щоб його зжерти, щоб схуднути’
Железобетон• 30 января 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Худенькі теж слідкують за харчуванням, тому що люблять себе
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 января 2023
Ответ дляЖелезобетон
Вірите, схуднути не маю мети, хочу, щоб целюліту не було
миссДавеча• 30 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Почала вести щоденник калорій
Хочу почати пити воду
Почала вести щоденник калорій
Хочу почати пити воду
Це схилтність організму і хоч трісни. Або зодити прстійно в салон. Яробила пресотерапію. Зменшилось.але ідеально не стадо. А через рік все стало так як було. Уе треба щодня і зал і дієта. І обгортування. Короче лише жити для цього.я щабила і норм. Якщо целюоіт був у ваштї мами и бабціто ви від нього не дінетесь. Ця зараза ще йгенетична.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 января 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Хочу хоча б дома пілатес онлайн
За кермом ніколи булками гратись, треба за дорогою слідкувати🤣🤣🤣
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 января 2023
Ответ длямиссДавеча
Був у всих звістно, а я не хочу його, піздно кинулась, після 42 років він мені став ну дуууже заважати і бісити 🤷♀️
миссДавеча• 30 января 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мені 41 рік.забила. допомагає плавання. Але щодня чи через день.