ПешитеБесАшипок• 30 января 2023
Краса обличчя
За цей рік обличчя має втомлений вигляд. Як його освіжити?
Під очима з´явились зморшки.
При тому дуже раптово. Мені за 40.
Шкіра прям як не моя. Відчуття маски на обличчі.
Підскажіть можливо є дієві масочки?
Під очима з´явились зморшки.
При тому дуже раптово. Мені за 40.
Підскажіть можливо є дієві масочки?
Фокус-Покус• 30 января 2023
Расслабляющие массажи, мышцы спазмируются от стресса, кожа провисает
Японский Городовой• 30 января 2023
Зараз вам скажуть, що допоможуть лише уколи фул фейс.
Проте я поррджу кислотный догляд, вітамін С, інтенсивний масаж обличчя
Стекловыжималка• 30 января 2023
У всех по разному. Но мне помог очень комплексный уход. 40 лет кожа уже не такая эластичная, чтоб сделать чудо маску и все назад вернулось…с последствиями стресса нелегко бороться.
ПешитеБесАшипок
• 30 января 2023
Ответ дляЯпонский Городовой
Купувпла крема з вітаміном С від holy land
Але від них в мене таке відчуття ще гірше.
Непогодка• 30 января 2023
Я дуже постаріла за цей рік
а мені лише 33, очі наче в старої жінки, і я не про зморшки
ПешитеБесАшипок
• 30 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Що робили ?
Що купували, або ж самі робили. Поділіться
Японский Городовой• 30 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я вже двічі купувала Medik8
Стекловыжималка• 30 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Що робили ?
Ну я основательно подошла…. У косметолога жила практически) проф космецевтикой закупалась. В зал с тренером ходила,т к сгорбленная была после начала войны, а осанка тоже важна в этих вопросах. Питанием конкретно занималась. Купила специальную подушку с шелковой наволочкой.
Стопясят раз обсуждала• 30 января 2023
Вообще, после 40 уже гормоны сдают, может там ещё подкорректировать.. Лицо подтянется, как следствие
ПешитеБесАшипок
• 30 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Оо ви мене прямо описали.
З осанкою почала також боротися.
Подушку поміняла .
А от до косметолога дороговато.
З осанкою почала також боротися.
Подушку поміняла .
А от до косметолога дороговато.
ПешитеБесАшипок
• 30 января 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Можливо. Потрібно до гінеколога
Уже з липня збираюсь все ніяк.
ПешитеБесАшипок
• 30 января 2023
Ответ дляЯпонский Городовой
Я вже двічі купувала Medik8
Цікаво . Подивлюсь що це.
Дякую
Стекловыжималка• 30 января 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Оо ви мене прямо описали.
З осанкою почала також боротися.
Подушку поміняла .
А от до косметолога дороговато.
З осанкою почала також боротися.
Подушку поміняла .
А от до косметолога дороговато.
Да, до косметолога самый дорогой пункт) хотя и один крем более 3 тыс стоит и подушка в этом диапазоне. Ну я просто на старушку была похожа. Как увидела себя на фото ужаснулась.
Но все вернулось на хороший уровень , сияет кожа больше чем раньше)
Губки-уточкой• 30 января 2023
Всі ми знаємо як важливе правильне харчування, теоретично, а нещодавно я це дізналась із практики. Я в шоці як зреагувала моя шкіра, у приємному шоці. Дивлячись на такі результати, то вже не так важко відмовлятись від смачненького.
От з очами вже нічого не зробиш, ця війна відображена у них назавжди.
Ms. Похвала• 30 января 2023
Отсутствие стресса, ежедневные пешие прогулки на свежем воздухе, питание. Это то, что однозначно благотворно повлияет на кожу. Без этого, к сожалению, кремы не справятся (( возможно какие-то процедуры у косметолога помогут.
Одноклассница• 30 января 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Які саме продукти?
Губки-уточкой• 30 января 2023
Ответ дляОдноклассница
Які саме продукти?
М’ясо, риба, яйця, овочі, фрукти, йогурт, Творог, зелень. Із солодкого - мед.
Я в цьому не знаюсь, зараз у програмі Віктора Мінзяка, мені підібрали раціон, я просто їм, що написали.
Korean Cosmetics• 30 января 2023
Для сяючого та відпочилого обличчя раджу додати в догляд косметику з такими компонентами: вітамін С, ніцинамід, антиоксиданти, ідебенон. Вони прискорюють мікроциркуляцію, тим самим роблячи обличчя більш свіжим на вигляд!
Також можна додати масаж охолоджуючим масажером для обличчя (це допоможе приблами набряки), але такий крок можна застосовувати тим, хто не має куперозу (судинних сіточок) на обличчі!)
Якщо виникнуть запитання або потрібна консультація - із задоволенням відповім на всі Ваші запитання!
Всім гарної та здорової шкіри! ♥