Карина75• 30 января 2023

Танки Абрамс поставят в конце 2023 или начале 2024

Танки Abrams поставлять в Україну в рамках військової допомоги від США не раніше кінця 2023-го або вже 2024 року, пише The Washington Post.

За даними видання, Києву передадуть сучасну модифікацію основного бойового танка M1A2, але їх не вилучатимуть із військових запасів США, а закуплять у компанії General Dynamics і збудують за спецзавданням без секретної броні з збідненого урану.
Argesha• 30 января 2023
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
А зараз що їде? Надувні танки?? Таки розганяєте
Ви б ще для загального розвитку хоч поцікавився, куди воно їде, те, що їде.

Argesha• 30 января 2023
Ответ дляАйфон-e81c
Комусь вигідна ця війна не тільки путіну...
Не може бути
Argesha• 30 января 2023
Ответ дляkll lena
Все озброєння дають у відповідь на дії параші, раша наступає - вам хаймарси бити логістику, раша масовані обстріли - будем ппо давати, генератори, рараша використовує балістику - нам петріот «скоро приїде», параша підготувала чмобиків наступає - «скоро» танки. Трохи потерпіть і все приїде. Так і будемо то ми наступаємо, то вони, то нам перевага, то їм. Для перемоги потрібні винищувачі, танки, ракети дальньої дії.
Скоро
Буде
Приїде
Argesha• 30 января 2023
Ответ дляКатя Герман
Леопарды будут через неделю или две. Амбрамс сложный в ремонте танк. В Польше только через 4 мес. заработает завод по их ремонту. Все очень долго и марудно, там сотрудники подбираются очень тщательно, кучи проверок, все засекречено, прячут технологии
Неділя - дві?
В мене де жа вю
Lizavel• 30 января 2023
Ответ дляНаталья557
Да, это так. Это называется ’хороший полицейский/плохой полицейский’. С одной стороны США помагает, вроде бы как за нас, с другой стороны там не заинтересованы в нашей победе в ближайшее время так точно.
Хотят рашку ослабить...
0208mariia• 30 января 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Всем,кроме украинского народа ,вы хотели сказать...
Да, верно. я дальше уточнила.
Екатерина27• 30 января 2023
Ответ дляLizavel
Хотят рашку ослабить...
Так и ослабляли бы рашку, а не уменьшали наше население(((
Lizavel• 30 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Да( вообще конечно тоскливо все это и горько. Все измотаны, особенно ребята наши
VivaForever• 30 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Так ленд-лиз тоже не предполагает кредитов. Вопрос только зачем надо было так долго принимать решение о Ленд-лизе и потом передумать
Концепція цієї програми в часи Другої світової війни надавала президентові владу допомагати будь-якій країні, чия оборона визнавалася життєво важливою для США. Закон про ленд-ліз, прийнятий Конгресом США і підписаний президентом Ф. Д. Рузвельтом 11 березня 1941 року, передбачав:

поставлені матеріали (машини, різна військова техніка, зброя, сировина, інші предмети), знищені, втрачені й використані під час війни, не підлягають оплаті (стаття 5);[6]
передане в рамках ленд-лізу майно, що залишилося після закінчення війни й придатне для цивільних цілей, буде оплачено повністю або частково на основі наданих Сполученими Штатами довгострокових кредитів (в основному безвідсоткових позик).
Положення ленд-лізу передбачали, що після війни у випадку зацікавленості американської сторони незруйнована й невтрачена техніка й устаткування повинні бути повернені у США.[6]

irina 2709• 30 января 2023
Ответ дляVivaForever
власти США передумали и решили давать нам помощь в другом формате без кредитов и возвратов
Поняла, спасибо, таки упустила инфу
Lena24101987• 30 января 2023
Ответ дляАйфон-e81c
США вигідна
Вони у всіх війнах тільки збагачуються
Екатерина27• 31 января 2023
Ответ дляКатя Герман
На Лепардах тоже нужно обучить людей. Тут загвоздка, люди уже обучаются. Даст Бог к марту уже будут мочить рашистов
Норвегія відправить бойові танки Leopard 2 в Україну якнайшвидше, найімовірніше – в кінці березня - міністр оборони Норвегії
Катя Герман• 31 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Норвегия их покупает, у них нет в наличии, а это логистика. Конец марта, через 40 дней.
Екатерина27• 31 января 2023
Ответ дляКатя Герман
Странно, у меня только конец января. А у вас уже середина февраля
Катя Герман• 31 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Кінець січня, через 5 годин, а лютий має 28 днів. В Україні я після 15, називаю дні плюс мінус, кінцем місяця. Міцевий діалект