Кастрюлька• 30 января 2023
А зачем надо предоставлять идентификационный код чтоб получить Led лампочки?
Ну паспорт ладно , но код зачем?
BesonoffEnji• 31 января 2023
Ответ дляМастер Класс
Якщо ви про щось не знаєте, то це не означає, що того не існує.
Першу Li-Fi мережу в реальнім світі побудувала естонська компанія Velmenni ще у 2015році. Тепер подібний спосіб обміну информацією є в декількох будівлях Талліна.
Можете ще по оптогентику поцікавитись, де за допомогою світла і чіпа у мозку лікують невиліковні хвороби на кшалт епілепсії.
Нікто не стверждує, що саме в цих ’обмінних’ лампах застосована технологія Li-Fi, просто з різних кутів на цю тему дивимось і кожна має свою гіпотезу/думку.
Ню ню
може тоді розповісти як вони вирішили проблЄму світлових пережкод, світлового засмічення
цеж не захищене оптоволокно
якщо вони вибудували в звичайну лед лампу вайфай роутер це ще не є новою технологією, це не передача інфи за допомогою світла, це на*єбалово.
цеж не захищене оптоволокно
Мастер Класс• 31 января 2023
Ответ дляСнегурочко
а какой смысл вообще в гуманитарной помощи? щоб що?
Хіба гуманітарну допомогу видають в обмін на щось? Видали й не вимагали б взамін звичайні.
В цій ситуації хто завгодно буде вигодонабувачем, але не наші люди.
Давайте разом дуууже приблизно порахуємо: нехай 6млн. наших громадян, що поїхали в ЄС; кожен, хто виїхав, витрачає в ЄС мінімум 100 євро на місяць з доходів або накопичень в Україні (хоча значно більше). Разом - 600 млн. євро, і це дуже приблизно - вимиваються з України в ЄС за 1 місяць, помножимо на кілість місяців, які триває війна.
Ще сюди додамо той дохід, що принесли робочі руки з України до ЄС +Мільярди. І приблизно додамо ті гроші з України, які переміщені до банківської системи чи готівкою до ЄС, адже деякі куплять житло для сім`ї +Мільярди. На додачу - скільки податків сплатили українці у ЄС? +Мільярди. В ЄС економіка працює, а нам лампочки - як дурням фантики. На додачу хтось отримає величезний масив персональних даних.
Вважаю, в цій історії з лампами явно ’подвійне дно’, про яке, скріш за все, дізнаємось пізніше.
Снегурочко• 31 января 2023
Ответ дляМастер Класс
Какой массив данных? Наш гос реестр физ. лиц с ФИО и кодами - уже готовый массив данных
Бери не хочу )))
Только у единиц нет кода
Бери не хочу )))
Только у единиц нет кода
я Кукарача• 04 февраля 2023
Ответ дляСливочная пенка
Сьогодні обміняла
Дали лампочки Філіпс (тепле світло)
Подскажите пожалуйста какой город? На сколько ватт и какой цоколь?
Сегодня зашла спросила у нас на почте, что за лампы, был только холодный свет (6500К) и 60 Вт с обычным цоколем и с узким цоколем вообще на 40 Вт.
Веселая моль• 06 февраля 2023
Ответ дляТоматико
Думаю, что это сбор данных
Якщо інн є, то збирати вже нічого не треба)))
Ответ дляСнегурочко
Люди, ну вы же вроде все грамотные, и вроде же даже с высшим образованием многие!
Ну как вы думаете, зачем сотрудникам Укрпочты заниматься лишней работой и собирать дополнительно с людей кроме ФИО еще и коды?
Я вам отвечу: для отчётности! Чтобы не разворовали и не рассовали эти гуманитарные фанцузские лампочки сотрудники и руководители Укрпочты по карманам своим и своих родственничков, а чтобы дошли они до конкретного получателя, условных дяди Васи и тёти Вали, с паспортом и кодом, а не до мертвых душ, которых просто впишут в список из головы, без всяких данных.
ФИО + паспортные данные + код - подтверждение, что пришёл конкретный гражданин и получил конкретных положенных ему 5 лампочек на обмен.
Вот и весь ’страшный заговор массонов’ с лампочками
Не ламайте людям схему!
Пыхтелка• 06 февраля 2023
Ответ дляdreamsunny
Вроде Франция в виде гуманитарии эти лампочки поставила.
То, что требуют код, всерьез заставило задуматься- зачем код, если это гуманитарка.
Код для того, что бы человек получил лампочки только один раз. По коду проще вести учёт.
Задолбулька• 06 февраля 2023
Ответ дляdreamsunny
При отриманні гуманітарки в міжнародних організаціях код дуже часто пред´являється. Тільки деякі церкви не просять.
Чёрти Шо• 06 февраля 2023
Тому що ПІБ не унікальне і може бути співпадіння, на відміну від ІПН.
ТелаЧьи нежноСти• 06 февраля 2023
Ответ дляПрилипало
Щоб вживити туди чіп, який під час горіння лампочки перебереться на вас
я Кукарача• 06 февраля 2023
Ответ дляЧёрти Шо
Зато паспорт уникальный, двух одинаковых номеров нет. Для идентификации личности паспорта достаточно, вопрос кода открыт.
Смурфик• 06 февраля 2023
Ответ дляdreamsunny
Чтобы не набрали по 100 штук и не начали продавать, как у нас любят делать
Чучело-Мяучело• 06 февраля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Потому что бесплатный сыр только в мышеловке. Led лампы, особенно дешёвые низкого качества, очень вредны для человека
WI-FI тоже пользоваться нельзя- на мозги влияет. Выбросить телефон вам надо, причем срочно.
Смурфик• 06 февраля 2023
Ответ дляМастер Класс
Вимагають в обмін звичайні, щоб їх вже не використовували це раз, а по-друге, щоб тими старими лампочками не засмічувати середовище. Це ж зрозуміло, що на переробку.
Смурфик• 06 февраля 2023
Ответ дляя Кукарача
Тоді подумайте навіщо взагалі той код дають? Він унікальний усе життя людини, а паспорт людина змінює - то прізвище змінює, то загубив, то дія спливла. Кожен раз дають новий номер та серію паспорта, а код завжди однаковий, в Україні і без того є бази цих кодів.
Смурфик• 06 февраля 2023
Ответ дляПушап Ми
Я думала, що вже таких ламп давно ні в кого немає.
Мені теж подумалося, що може Евросоюз подумав, що може ми якісь дикі і не маємо економок?
Ми вдома навіть якщо захочемо, но навряд звичайні лампочки знайдемо, хіба що може 1 десь неробоча завалялася.
Це більше для пенсіонерів акція.
я Кукарача• 06 февраля 2023
Ответ дляСмурфик
Навіщо код я розумію, але не розумію навіщо він потрібен для обміну лампочок. Це ж звичайний обмін.
На почті для отримання відправлення достатньо паспорта, для отримання переказу до 5000 грн теж достатньо паспорта. А для лампочок по 30-100 грн на обмін вимагають код.
Я вважаю тут інший сенс,якщо така ідентифікація.
Кондуктор трамвая• 06 февраля 2023
Ответ дляol_kin
Там не дешеві лампочки, а філіпс, одна більше 100 грн коштує.
Ну конечно, по марафону так сказали? 😆
Пасти Ла• 07 февраля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Нельзя брать эти лампочки. Впрочем, скоро они будут навязывать их принудительно, как укольчики
Что с теми лампами не так?
Муж видел как старичку не поменяли лампу на такую же энергосберегающую только нерабочую, ему было за 80 лет, бедный дедуля, зря сходил
Ворую вкусняшки• 07 февраля 2023
Ответ дляМастер Класс
Тут питання - хто замовляє(фінансує) цей ’банкет’ і що захоче взамін на ті лампи. Як мені здається - це чергова спроба загнати людей в ’Дію’, адже гарантують наявність на Укрпошті ті лампи, якщо іх попередньо замовити через ’Дію’.
А тоді - привіт, цифрова країна, як у цій короткометражці:
Всі там і так є, встановили вони її собі чи ні
Ворую вкусняшки• 07 февраля 2023
Ответ дляя Кукарача
Роздавати будуть не два дні, а якщо ви заміж вийдете і паспорт поміняєте, або поміняєте свою книжку на айді, то можете другий раз прийти за лампочками.
я Кукарача• 07 февраля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Неужели кто-то думает , что ради обмена 5 лампочек люди будут паспорта менять? У нас на отделении лампы 6500к, мне вообще такие не нужны. А в Эпике за 55 грн по акции можно 2 купить и с приятным теплым светом.
Тётя Хрюша• 07 февраля 2023
Почитала тему - Перепись пуганных
Или это специально конкурентов на лампочки убирают?
Та никада в жизни• 07 февраля 2023
Я так думаю на лампах погрели свои рученьки вверху. вчера получила в Николаеве.
По моему только у некоторых старичков оставались старые, у всех уже светят светодиодные.. мне пришлось покупать на обмен.
Вышло 95 грн на поиграться для мужа - ему нужны их внутренности
Светят отвратно.

Некомильфо• 07 февраля 2023
Ответ дляМастер Класс
Про Li-Fi щось чули?
Сейчас какая-нибудь дурашка влепт дежурную фразочку про фольгу.
Некомильфо• 07 февраля 2023
Ответ дляМастер Класс
Ви можете реготати скільки завгодно, але ж і відповіді не маєте...
Який ’сакральний’ сенс для Франції у такій заміні?
Щоб що?
Это сложно для нее. Ибо мозги с орешек. Придумайте что-то попроще. Хотя вряд ли ответит.
Поумничка• 07 февраля 2023
Девочки, у меня такой вопрос: захожу в Дию и не нахожу функцию обмена лампочек(
Читаю,что нужно обновить приложение
Захожу в Эппстор,а обновления нет(
Есть только Дия утилиты и Дия проверка авто(
И как быть
Его можно как-то по-другому обновить?
Читаю,что нужно обновить приложение
Захожу в Эппстор,а обновления нет(
И как быть
Его можно как-то по-другому обновить?