Гл. Амурная• Изменено 30 января 2023

Обмежувати себе і дітей у маленьких радостях, тому що війна

Нестача фінансів. Чоловік крутиться по троху, я в декреті з дітьми. Інколи підробляю ночами в Інтернеті.
Більшість фінансових питань вирішує чоловік (їжа, комуналка, ліки), але, зважаючи на нашу фінансову ситуацію, все скромно. Я купую або оплачую щось, що, скажімо так, вибивається з бюджету (типу сходити раз на декілька місяців у кіно, в пекарню, купити дітям іграшку не на свято). Діти дуже хочуть поплавати у басейні. Є приватний басейн з парною, який можна орендувати на декілька годин. Ціна питання 1600 грн.
Я запропонувала чоловіку піти з нами, так як басейн розрахований на перебування до шести осіб. Він як почув - почав підскакувати, що як у мене є «зайві» дві тисячі - я можу купити за них продуктів чи оплатити комуналку. Розпочав лекцію про те, що зараз війна, що зараз не до таких покупок, що це - викинуті гроші. Моі слова на те, що війна на роки може бути, а яке то взагалі життя, якщо навіть ті нещасні 2 тис не можемо виділити, щоб порадувати дітей - все мимо для нього.
Нікуди не йдіть, давайте будемо сидіти страждати. При тому що це не такі кошти, які суттєво міняють фінансову ситуацію. Він на минулому тижні деталь від авто, яка йому не потрібна, продав за 6 тисяч. А міг би і не знайти на неї покупця і вона б так і ржавіла у гаражі, і цих 6 тис він не поклав би на картку.
Цікаво погляд зі сторони не на конкретну ситуацію, а загалом: не радувати себе, обмежувати по максимуму, чекаючи, що закінчиться війна і тоді заживемо! Хоча на моі питання : «а що зміниться? Треба буде так само працювати, і ціни нижчими не стануть» - чоловік відповіді не має
бибизяна• 30 января 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Погляд зі сторони-беріть дітей, і йдіть розважатися.
А чоловік нехай бере зароблені ним гроші, і теж йде собі розважатися.

’Маленькі радості’, так, вони край необхідні. А по їжу і ліки можна буде потім ходити до волонтерів.

Альфред Шнитке• 30 января 2023
Ответ длябибизяна

Точно((
Lennochka• 30 января 2023
Ответ дляПапобус
Подскажите, пожалуйста, куда ходите? Тоже хочу ребенка начать водить
Бассейн на дарнице, 150 грн полтора часа ребенку
Подставка для припева• 30 января 2023
Ответ дляLennochka
Дорого для бассейна и в чем то мужа понимаю и не весь мир вокруг детей должен крутиться
Просто сама тема автора немного манипулятивно звучит: «ограничить детей в маленьких радостях». Из разряда «все для нашего Ванечки», только как же наш Ванечка без бассейна в спа?
Ку-кусик• 30 января 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Автор, идите в бассейн. К сожалению, мы живем в такое время, что завтра может просто не наступить. До войны муж тоже вот так пресекал мои идеи куда-то съездить, что-то посмотреть, что-то купить. Теперь смотрю на все по другому. Хочется - куплю. Ребенку вообще не отказываю. Жизнь коротка, нужно баловать себя и детей маленькими радостями, никто не знает, что нас ждет.
P.S. нахожусь в Харькове)
Для большинства завтра все-таки наступит. И нужно будет поесть-одеться-оплатить комуналку-сходить к врачу...
Автор живет одним днем, муж думает о будущем. Очень они проживут на ее подработки, если с ним вдруг что-то случится.
На 1600 можно побаловаться несколько раз как-то попроще.
А я с Рио-де-Житомира!• 30 января 2023
Детей однозначно надо радовать.
Радовать по средствам, а не исполнять хотелки.
В этой конкретной ситуации я на стороне мужа.
Дюймовочка• 30 января 2023
Нас война коснулась ещё в 2014. Экономим с тех пор. Что скажу. Радовать и баловать себя и детей хоть изредка нужно. Но так, чтоб радость была для всех. А не так, что дети веселятся, мама терпит, а папа в шоке от суммы.
Ну или хитрите, готовьте мужа заранее. Пару раз намекните, что хорошо бы сходить, без суммы. Потом с суммой, а когда освоится с мыслью, то предлагайте заказать. С упором, что это недорого, если поделить на количество человек.