Соната любви• 30 января 2023

Воїн Олег Симороз

Воїн Олег Симороз, який втрати на війні обидві ноги і до якого приходила у палату голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк, щоб з’ясувати стосунки через законопроєкт щодо містобудування її авторства, показав фото через три місяці проходження реабілітації.
"Між цими фото рівно 3 місяці…

На першому я борюся за життя, а на другому я власне вже активно працюю над реабілітацією", - написав він.
Ваша величність• 30 января 2023
Удалено администрацией...
Kristal2013• 30 января 2023
Сил ему! И адекватных людей в окружении.

Чем закончилась история с депутатшей?
Oasis in the Desert• 30 января 2023
Ответ дляВаша величність
Удалено администрацией...
Это очевидно!...
И уже никак не сочувствие защитнику!(
автор Соната любви • 30 января 2023
Ответ дляKristal2013

Чем закончилась история с депутатшей?
потом она типа извинилась, если эти извинения можно называть извинением.
Tocia• 30 января 2023
А Шуляк то не виключили з партії ,напевно за’язки кращі чим у Тищенко Колі
Zvezdochkina• 30 января 2023
Ответ дляTocia
Коля просто всех давно достал
Это уже терпеть устали :)))
Jave• 30 января 2023
Ответ дляВаша величність
Удалено администрацией...
А чому ця тема не може бути створена на форумі.А смисл її в тому щоб ви ще раз нагадали собі, яку ціну платять зараз військові на фронті, щоб ви сиділи на форумі і задавали дурне питання тут
СОЛНЦА ЛУЧИК• 30 января 2023
Знову провокаційна тема
Авториця, яка ваша мета?
Смакуєте чуже горе?
автор Соната любви • 30 января 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Jave• 30 января 2023
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 30 января 2023
Ответ дляJave
#неначасі#