Я не дуже врівноважена особа. Я хвилююся через усе на світі!
І боюся теж всього на світі.
Раптом через хвилину вимкнеться світло? А завтра ціни ще більше виростуть!!
Вітаміни, які купила за новими цінами, мені не допоможуть, бо у мене в шлунку все погано засвоюється!
І з мамою раптом щось станеться!
А ще сьогодні бачила собак, отару з шести штук, і я просто розвернулася і пішла у зворотному напрямку.
І раптом Путін все ж бомбу кине?... Або Лукашенко.
Що вас більше хвилює?
І боюся теж всього на світі.
І з мамою раптом щось станеться!
Що вас більше хвилює?
Результат:
вже голосів:
12 (60%)
Мої власні справи
8 (40%)
Ситуація в державі і світі
Нічого з переліченого ТАК сильно мене не хвилює. Я не боюся жити і радіти цьому життю, тому що воно у мене одне і це не чернетка, яку можна буде переписати, раптом що! Так, мене хвилює війна, але я вже навчилась справлятись з цим стрессом; мене хвилює, як складеться моє життя і життя моєї дитини, але я прикладаю зусилля, щоб склалось якнайкраще.