Гжегож Бженчишчикевич• 31 января 2023
Розірвати спілкування чи не поспішати
А ну в кого зараз відкриється третє око?))
Дуже багато хорошого у цих відносинах. Та є інша сторона, я більше до нього привязалася.
alinka0908• 31 января 2023
Якщо ви питаєте, значить щось не так) в що саме - ви ініціатор, а він лінивець?
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляalinka0908
Та не зовсім ) він не має таких почуттів як я) ми і не мали закохатися, та вільні відносини
Але мені хочеться більше
При цьому дійсно дуже багато позитиву та поюсів від спілкування
Але мені хочеться більше
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляalinka0908
Боїтеся, що не зустрінете кращого нікого. І звикли.
Та загалом і лінь нові знайомства, зустрічі де про себе розповідати, я втомилася від такого
А тут в мене те що тішить та радую, та перспектив мабуть немає
Розавенная• 31 января 2023
Лучше расходиться. Раз до сих пор в вас не влюбился, значит уже и не влюбится. А вот вы уже сильно привыкаете к нему, потом будет намного больнее
alinka0908• 31 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
З мого власного досвіду - чим швидше ви це все закінчите і розберетеся чого хочете - тим швидше воно з’явиться. В хороших стосунках, здорових - все легко і просто.
Хи хи, ну ну• 31 января 2023
А яка у вас інша сторона?
Це типу те,що він не має до вас глибоких почуттів чи є інша дівчина?
пу_пугренчик• 31 января 2023
Нащо страждання? Що це за стосунки? Відносини мають приносити радість і задоволення. У пари одне бачення життя, світогляд. Все має бути легко із своєю людиною. Якщо ні, то то не Ваше. Тож нащо витрачати свій час?
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Та в тому то і справа що є легкість та радість, взаємність
Та він як запрограмував себе на початку що це не серйозно та не закохуватися
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А яка у вас інша сторона?
Немає глибини, так щоб хотіти чогось більшого
Хи хи, ну ну• 31 января 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Я знаходжусь+/- як і автор, в такій ситуації,де перспектив на майбутнє немає.
Я вклалась повністю енергетично в ці стосунки, мені цей хлопець не байдужий,є минуле, яке згадую з теплом,хоч і розумію, шо воно не повториться.
Але боюсь його втратити, бо не знайду більше нікого, морально давить стан в країні,мобілізація, повістки...у нас в місті чоловіків на вулиці зустрінеш рідко, це або підлітки або пенсіонери...якось от так печально все зараз.
А так то Ви все правильно написали
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляalinka0908
Та є в нас це легко і просто )
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А так то Ви все правильно написали
А у вас чому немає перспектив на майбутнє?
alinka0908• 31 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Та є в нас це легко і просто )
То в чому ваше питання? Ви ю хотіли за нього заміж і дітей? А йому достатньо як є?
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляВеселая моль
Він одружений?
Та ні) ми вільні
Хи хи, ну ну• 31 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Бо з ним все підвішено,він постійно затримується на роботі, зайвих питань йому задавати не треба ( він в СБУ працює) ,як сваримось,то обоє мовчимо по 2 місяці...
З останнього: хотіли разом десь поїхати на вихідні,але вони з роботи домовились десь вийти на пиво і він теж хотів піти,я образилась і він таки пішов де йому треба,бо знає що я не можу на нього довго ображатися,як він приходить миритись.
Говорить тоді серйозно все,ніби розуміє що не правий і по кругу опять погнав.
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляalinka0908
Він не планує нічого серйозного та спільного разом при цьому сам каже, що дуже добре разом та є що втрачати і не хочеться рвати ці відносини
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Ну ми так не сваримося та постійно на зв’язку, я швидко відхожу зі своїми емоціями та образами
Веселая моль• 31 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Та ні) ми вільні
Тоді не варто, якщо на пустому місці стільки складнощів, то ну його, правду вам кажуть, має бути легко і просто
Хи хи, ну ну• 31 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А чого Ви не можете бути разом?
Він вам прямо каже,шо почуттів нема чи як?
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляВеселая моль
Та вже написала що є це просто та легко, як з іншими і не було
Тут про інше
Типу я хочу ледь не завтра жити разом, а він ні
Тут про інше
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А чого Ви не можете бути разом?
Ми разом, зараз і спить поряд ))
Та хвилюється що я накручую себе часом та тривожуся
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А чого Ви не можете бути разом?
Але так сказав що не закоханий
Хи хи, ну ну• 31 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ми разом, зараз і спить поряд ))
Так чого Ви оце розвели паніку
...
Ну не давіть на нього з спільним проживанням поки, почекайте,як він вам реально потрібен.
Може ви і правда себе накручуєте, бо я сама така, мені хлопець каже шо мої домисли це жесть,я вже йому і другу придумала і вони вже і переспати встигли
, буває таке мені в голову йде наче ото ’я в потоці’.
Ще й ображається,шо іншої нема,а скандал є
обідно
... Ну не давіть на нього з спільним проживанням поки, почекайте,як він вам реально потрібен.
, буває таке мені в голову йде наче ото ’я в потоці’. Ще й ображається,шо іншої нема,а скандал є
обідно
Хи хи, ну ну• 31 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Але так сказав що не закоханий
Так каже,але якби не мав почуттів,то і не був би з Вами, тим більше шо ви обоє вільні....шось же вас тримає разом.
alinka0908• 31 января 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Є постійна дівчина для інтиму, не треба бігати) а там можна когось зустріти - закохатися і стати готовим до сім’ї
Гжегож Бженчишчикевич
• 31 января 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Так чого Ви оце розвели паніку
...
обідно
Це так))
Не танцую- но пою• 31 января 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Ооо. Я вас прекрасно розумію.
Мій в поліції. Ті ж самі качелі.
Їх що спеціально так готовлять.
Мій в поліції. Ті ж самі качелі.
Їх що спеціально так готовлять.