Зайканалужайке• 31 января 2023

Є ще такі як я, постійно з одним кольором волос та стрижкою

Мені майже 37 років , за цей весь час, один раз кардинально пофарбувалась у блондинку, один раз тонування ((( довжина волосся +- однаково
Дивлюсь свої фотки і аж тоска
Хто ще такі зануди, що нічого не міняють і чому?
Особисто мої аргументи для себе - а якщо негарно буде, це ж потім потрібно підтримувати постійно, волосся тонке, нащо його травмувати ну і далі по списку))
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 31 января 2023
У мене волосся специфічне, тому одна й та сама зачіска і я задоволена. Фарбуюся, бо сива, майже в свій рідний колір - каштан.

Обнимашкина• 31 января 2023
Я ваша ровесница,и также брюнетка всегда, цвет волос +- одинаковый, последний год думаю быть светлее но не блондинкой,и короткие волосы мне не идут,лутше когда хотяб до плеч.Крашусь потому что седина но не большая,но лучше чтон ее не видно было
parele• 31 января 2023
Мне почти 50, ни разу в жизни волосы не красила, меня мой цвет вполне устраивает. Стрижки меняла, от длинных до пикси.
Жирафовое варьенье• 31 января 2023
А навіщо міняти?! Я знаю зачіску, яка мені підходить і за якою треба мінімально доглядати - економія сил і коштів. А оце ось - фарбуватися кожні два тижні, накупити купу засобів, щоб за пофарбованим волоссям доглядати - ця морока не для мене.
Кукусикиииииии• 31 января 2023
Була одна й та сама зачіска до 28 років. Потім психонула. І правильно. Зараз змінюю круті короткі стрижки. Але треба знайти класного перукаря, бо мало хто вміє круто і стильно коротко стригти. Фарбуватись почала тільки коли сивини вже стало багато. Майже під 40.
Ждушечка• 31 января 2023
Я тонувалась лише один раз. Стрижка майже не міняється. Мені так добре і комфортно. Я люблю свій колір і довжину)
Стрекозей• 31 января 2023
Я такая. Короткая стрижка , покраска коричнево- красный с белым. Мне 44, хожу так уже 20 лет плюс
Зашла на 5минут• 31 января 2023
В институте экспериментировала , сейчас последние лет 15 с одной стрижкой . Волосы очень тонкие и пушатся мало что подходит ,больше эксперименты не ставлю
Mag-inna• 31 января 2023
Я,ніколи не фарбувала волосся.В мене довге волосся завжди,обрізала по плечі,після першої вагітності,і все,надалі тільки кінчики .

ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 31 января 2023
Ответ дляparele
Сивину носите чи вам пощастило не сивіти?
БЦАшка• 31 января 2023
Я завжди однакова, мені 41. Волосся іноді довше, колір один і той самий. З іншим кольором не уявляю себе
Научительница• 31 января 2023
Так если ж не пробовать, никогда не узнаете, что Вам идет) так бывает, когда человек долго с одной прической - ну вроде невозможно представить его в другом образе, а стрижка или покраска раз - и меняют всё, глаза начинают сиять, а кожа светиться)
я всё перепробовала наверно: от экстремально коротких до очень длинных и все виды окрашивания) это помогло выбрать идеальную длину и цвет, которая именно мне подходит)
Украиночка• 31 января 2023
Мне почти 34. С 17 до 20 красилась в цвет пожарной машины. Потом просто хной. В 28-29 красилась в зелено-бирюзовый предварительно осветлившись. Потом ничем, потом снова хна. Был период что нравились мои седые пряди. Сейчас опять тоником в бирюзовый но без осветления. Длина постоянная +- до лопаток и ниже.
бювет_в_обед• 31 января 2023
Я з 15 до 30 експериментувала)
Якою тільки не була.
З 30 до 41 однакова стрижка -довжина різна,подовжене каре.Та трохи різне фарбування,була темніша, зараз багато сивого волосся,тож на 8 рівні,щоб сивина не виблискувала так .
Але на цей четвер записалася до перукаря, хочу змінити стрижку.І пробор,весь цей час у мене каре на одну сторону,а хочу зробити посередині і чолку) це щось нове в моєму житті.
Аноним ФЕЯ• 31 января 2023
Волосы не крашу. В салоне дорого. Сама не умею. Стрижка моя мне идет. Не считаю себя скучной, наоборот. И цвет и стрижка- все устраивает. Мне 36.
АгатаХристя• 31 января 2023
Я вас на 10 лет старше. С 26 лет крашусь из-за седины в один и тот же цвет, причем примерно свой натуральный, потому что он гармонирует с натуральным цветом бровей. Брови тоже не крашу и ничего с ними кардинального не делаю. Губы не Колю. Стрижки были от длины до лопаток до длинного каре. Так что я ещё та зануда.
Teacher Dary• 31 января 2023
Я в 15 лет насмотрелась на маму и превратилась в блондинку ой мороки было. С тех пор ни ни. Только свои по лопатки. Только седину закрашиваю в свой же цвет и все.
ИннусичкаЯ• 31 января 2023
Таких жінок багато,от Дженіфер Еністон майже все життя +-однаково,не парьтесь,я дещо змінювала,але всеодно в блонд повертаюсь,у мене мелірування+ тон
parele• 31 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Пока везёт)

Мой завтрак• 31 января 2023
Ответ дляБЦАшка
Чим фарбуєтесь? Гарний колір
БЦАшка• 31 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Чим фарбуєтесь? Гарний колір
Іноа 5.17, але тут вже майже 2 місяці пройшло. Треба оновити )
Шаманю второпях• 31 января 2023
Я такая. Тон 4ка и длинна ниже лопаток люблю до поясницы.. Года три назад сделала каре , довольна была, но обратно длинну возвращаю. С длинными проще
Да будет так• 31 января 2023
Я такая . С молодости ношу каре. Крашусь только в шоколадные оттенки . Другие стрижки не идут.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 31 января 2023
Ответ дляparele
Пока везёт)
Круто! Хай надалі щастить. У мене навіть серед 35-річних подруг мало хто не сивий :)
Здесь на минутку• 31 января 2023
Мне тоже идет только одна стрижка, ношу каскад и почти всегда волосы собраны.
автор Зайканалужайке • 31 января 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
а якусь іншу стрижку робили, каре, чи коротку чи прямий зріз ?? тобто , якщо Ви впевнені що Вам саме каскад найбільш пасує, то у Вас вже були експеременти. А в мене ні , тобто я тільки для сабе уявляю що моя стрижка для мене ідеальна, бо на практиці майже нічого іншого не робила
Добро с Кулаками• 31 января 2023
Мені 43.
Почала фарбувати волосся 3 роки тому, бо сивини забагато стало. У колір, максимально до мого наближений (4.15).
Стрижка одна з того часу, як живу окремо від мами, це з 17 років. До того мама примусово ’під хлопчика’ стригла, зараз у мене волосся довше, як довге каре.
Голубая устрица• 31 января 2023
Мне идёт только один цвет волос и длина.Раньше эксперементировала,но ни к чему хорошему это не приводило-я сама себе не нравилась.Вернулась к тому образу,какая была ещё в выпускном классе зато все узнают из одноклассников и знакомых сразу когда встречают,хотя прошло уже 20 лет
автор Зайканалужайке • 31 января 2023
Ответ дляГолубая устрица
та ж історія про однокласників )))
Аноним Анонимыч• 31 января 2023
В студентські роки експериментувала: була різних кольорів (крім якихось неонових), з різними стрижками. На випускному була вогненно червона. З чоловіком познайомилася- руда. Вже 15 років блондинка з довгим волоссям.