Люблю Украину• 31 января 2023

Девочка. НУШ. В 6,4 или в 7,4?

У меня девочка. Сейчас ей 5,5. Устает на всех кружках, капризничает, не хочет играть по чужим правилам. При этом очень смышленая и с хорошей памятью. Быстро улавливает информацию, но не может долго усидеть. В садик ходит с середины января.

Знаю что 1 и 2 класс НУШ - это две большие разницы. Как бы вы поступили? Идти в этом году или хай будет постарше?
Тушь для2го класса• 31 января 2023
Дети идут в школу в промежутке между 6 и 7 лет. В вашем случае 6.4 Что тут думать? Программа не грузящая, посильная. Оценки не ставят. В 7.4 это уже переросток. Будет сидеть всегда на последней парте.
olviya0386• 31 января 2023
Я мама першокласника, який пішов до школи в НУШ в 7,3. Так, лишила на рік і не шкодую ні на грам. Старшу ж віддала в 6.4 - жалію, хоча ось вже шостий клас і дитина вчиться дуже гарно. Але їй було важко в першому класі, програма не адаптована для шестирічок. Менший же в свої 7 в НУШ не сумує. І я б не сказала, що це програма дуже легка, ігрова і взагалі як люблять говорити ’вони там тільки граються’ Це зовсім не так.
nabludatel• 31 января 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Чого ви так вирішили
Я була такою нестриманою.
Але мої батьки проявили мудрість і віддали мене до школи в 7.7 років.
А от я зі своєю дитиною поспішила.
Про що зараз шкодую.
Дедуськина бабуська• 31 января 2023
6,4
Леннон_Жив!• 31 января 2023
7.4
olviya0386• 31 января 2023
Ответ дляТушь для2го класса
В мене малий пішов в 7,4) Сидить на 1-2 парті завжди, геть не переросток як ви говорите. Дітки всі різні і дивитись треба індивідуально по дитинці. В нас в класі половина семирічки) А я шестирічки досить рослі, які сидять на останній парті, бо дуже високі дітки. Так що якось так. Не треба всіх під один шаблон. Діти різні
Ежик Хрюха• 31 января 2023
Автор, моя старша пішла в 6.3, була впевнена, що дитина готова. Але це не так і школа наша не адаптована для навчання малих діток: на уроках потрібно сидіти і слухати вчителя уважно і довго. Додому завдання дають з першого класу, донька втомлювалася. Вже в другому класі побачила, що вона і дещо свідоміша стала, і витриваліша. Тому зараз я за 7.4 роки. Якби мова йшла про приватну школу з маленькою кількістю діток, тоді можна і раніше, а звичайна школа з повними класами, на жаль, зацікавити не може таких діток
Тушь для2го класса• 31 января 2023
Ответ дляolviya0386
Я имею ввиду среднестатистического ребенка. А решать все равно будет мама.
Вы отдали на сложную программу старшую дочку и жалеете. Это же еще до реформы? А сейчас нуш. Это другое. Там начинают с палочек и квадратиков. Примитивные навыки как раз по возрасту. Смысл год терять? Чтоб потом школу в 18 лет оканчивать? А если не поступит куда захочет в 18? Тогда что еще год терять? А так будет год в запасе, в случае если не удастся с первого раза поступить.
Тушь для2го класса• 31 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
В нашем классе первые полгода все постоянно плакали. Первый год короновируса, еще и дистанционка
Во втором полугодии уже привыкли. Адаптировались. Но не могу не отметить, что зависит еще во многом от учителя. Не зря говорят, что в младшей школе важно именно выбирать учителя. Преподаватели старой закалки, или женщины несчастливые, с семейными проблемами, чаще всего и учителя такие же. Сложные.
ХуАнита• 31 января 2023
Отдала в 6.1, но в частную школа. Не пожалела. Сейчас 5 класс - нормально тянет программу, сама учится в дистанционной
Ежик Хрюха• 31 января 2023
Ответ дляТушь для2го класса
У моєї доньки вчителька була молода, це був її перший набір. Вона абсолютно безініциативна і флегматична. Теж варіант так собі. Згодна, що йти треба до вчительки. Зараз дитину перевели в іншу школу, приватну, донька розквітла і біжить з задоволенням щодня. Було б дешевше, взагалі б прекрасно, але як є
olviya0386• 31 января 2023
Ответ дляТушь для2го класса
В мене молодший зараз в НУШ, я в курсі справ. Віддала в 7.3 - не жалію. Ніяких примітивних навиків) Всі дітки вже читають, вирішуємо та записуємо задачки, приклади на 3,4 дїї.) В принципі ще багато від вчителя залежить) І так, друковані літери ми писати не вчились) Ніяких паличок та квадратиків. В принципі наша програма схожа на програму старшої дитини, тільки цікавіша та сучасніша. Що поганого в тому, що дитина на рік довше проживе вдома, а не поїде з дому вчитись в 16-17 рочків) ?Чи хлопчик на рік пізніше потрапить до армії? Я бачу тут тільки плюси. Жаль, мене вмовили старшу віддіти в 6 років до школи. Дуже шкодую. Потім відчутно в третьому, четвертому, пятому класі було оця поспішність. Як дитині важко і як не вистачає того одного року. Бо якщо перший клас це легко, то далі будь-яка програма буде складною та насиченою. Особливо після пятого класу. Хоча повторюсь - старша дуже добре вчиться (має 3-4 девятки, решта відмінно). Але оцінки то відносно все, самі розумієте. Я знаю, що це важко.
Тушь для2го класса• 31 января 2023
Ответ дляolviya0386
У меня дочка с 5 лет бегло читает и пишет. И она не уникальна, обычный среднестатистический ребёнок. Сейчас такие дети, более развитые, прогрессивные. Если бы я отдала ее в школу в 7 лет писать палочки и крючочки, учить по второму кругу буквы, то ей реально бы не интересно и азарт к учебе пропал бы в первую неделю.

Но спорить с вами я не буду. Действительно все дети разные. Если ваш мальчик щуплый, низкорослый и не особо кмітливий, как говорят на украинском, то понятно что вы как мама приняли решение в интересах своего ребёнка оставить его еще на год дома. И правильно сделали.
Тушь для2го класса• 31 января 2023
Ответ дляolviya0386
Да, и еще одно. Принимают в школу детей ровно с 6 до 7 лет, это решение министерства. 5.9 и 7.3 и т. д. это исключение, которое рассматривается индивидуально для каждого отдельного ребёнка.
nabludatel• 31 января 2023
Ответ дляТушь для2го класса
От я від багатьох чую, що НУШ - легка програма.
Але це абсолютно не так.
Наприклад, з математики в другому півріччі 1 класу діти вже виконують приклади в межах 100. Це важко для тих хто на початку року додавав 2+1.
Плюс іноземна мова, яку я вивчала в тому ж обсязі, що і моя дочка-першокласниця, у п´ятому класі. Діти з першого з уроку вчать фрази. У другому півріччі вчаться читати і писати англійською.
Дуже насичений предмет ’я досліджую світ’.
На письмі у другому півріччі пишуть диктанти спочатку букв і ьукво сполучень, а потім слів. Списують тексти.
Все це для дитини непросто.
nabludatel• 31 января 2023
Ответ дляТушь для2го класса
Ви помиляєтеся. Приймають у школу до 8 років.
Тушь для2го класса• 31 января 2023
Ответ дляnabludatel
Допускаю. Мне так сказала зауч, которая занимается младшими классами в нашей школе. У нас только одна девочка была 7.8 в сентябре. Но она малышка. Реально самая маленькая в классе. Но смышлёная. Отличалась от остальных детей усидчивостью и спокойствием. Весь остальной класс-это дети 6 лет и младше. Были 5.9, 5.11
Сладкий лимончик• 31 января 2023
Старший в 6,4 пішов ( зараз 5 клас), менший в 6 ( 1-класник). З роботи приходжу - уроки зроблені, лише перевіряю і допрацьовуємо, що не зрозуміло. Навчаються очно.
НУШ адаптована під 6 річний вік, а в дуеті з хорошим вчителем - це ідеально :)
Снегопадка• 31 января 2023
Я бы в 6 отдала,у сына в классе и нет 7 детей,ну конечно если у вас проблемы и психолог не советует,то я бы прислушалась
Бутылка Кифира• 31 января 2023
Ответ дляТушь для2го класса
ага, розкажіть мені) Беруть без проблем, не вводьте людей в оману. Якщо що - я секретарем в школі працюю)
Тушь для2го класса• 31 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
А делят детей по классам по возрасту? Например шестилеток в один класс, 6.6-7летки в другой? Или вразнобой? Кто к какому учителю попросился, туда и попал? Как это организовано в вашей школе?
Бутылка Кифира• 31 января 2023
Ответ дляТушь для2го класса
звісно не ділять, такого немає. Часто батьки просяться в певний клас - це враховується завжди. В нас зараз в одному першому класі 27 діток, а в другому 16) Порівну не ділили) Це бажання батьків і їх вибір вчителя.
Скромняшка• 31 января 2023
Ответ дляТоскующая
6,4. Вы же учтите, что учеба будет 12 лет. Если пойдет в 7,4 то сколько будет ребенку лет, когда окончит школу. И вспомните себе в 20)). У наших родителей, у многих мы уже были в этом возрасте.
нуну)))и на выпусной не вздумайте в 50 лет идти
Скромняшка• 31 января 2023
Автор, я за 7
Мала власний досвід зі своєю дитиною 6, 4 було зарано. Можливо з вчителем не пощастило