Блондинка в Шоколаде• 21 декабря 2025

Якщо дитина їсть тільки одні й ті самі 3 страви й відмовляється пробувати нове?

Це нормально? Що з цим робити?
Благоуханочка• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну от натомість піца і бургер то кака в таких матусь.
Если булка для бургера из правильной муки,то полезнее такого супчика
Благоуханочка• 21 декабря 2025
Ответ дляПусин Кукин
Тим що макарони із твердих сортів пшениці.
Змащені вершковим маслом, котлета приготована вдома смажилася на олії , Що ВІДПРАЦЬОВАНА ОДИН РАЗ,

В закладі харчування на такій олії мільйон порцій посмажено, олія пересмажена , виділяє канцерогени.
Окрім котлети і булки в бургері жирні соуси, з консервантами, щоб швидко не псувалось. Яка користь? Трансжири і калорії пусті
Огірок який солоний?
Консервований з цукром і уксцсом.
Ну звісно не багато разів відпрацьована олія, але так нічого корисного.
Лист салату?)
Ну хай будЕ))
Сумніваюсь що він надасть необхідний рівень клітковини на день, але якщо вам не клітковина потрібна а галочка, то підійде)
Что ж вы дома на масле жарите,а не в аэрогриле без масла?
Домовенок Кузя• 21 декабря 2025
Ответ дляПапина дочка
Макарони з котлетою кращі бо менше обробленим продуктів, макарони з твердих сортів це повільні вуглеводи, менше цукру та жирів. Бургер з котлетою це булка яка дає різкий стрибок глюкози, а ще багато соусів, бургер легше переїсти. Але звісно булку можна зробити з цільнозерновою і буде корисніше.
І в питаннях з дітьми частіше за все мова йде про МакДональдс а не про домашні бургери які зовсім відрізняються, особисто я не проти і макдональдса але дозовано.
Не демонізуйте звичайні продукти. Здоровій дитині нічим той ’стрибок’ не зашкодить. Робіть вдома бургер, це ж не важко
Домовенок Кузя• 21 декабря 2025
Ответ дляБлагоуханочка
В тому супчику ані корисного, ані смачного.
Благоуханочка• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Дешевая еда забить желудок
Джонсонюк• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
То чим вони конкретно ненормальні? Макарони з котлетою чим краще булки з тією ж котлетою, листям салату, огірком і сиром?
Если это котлета из мяса, то только большой булкой. Но бургер чаще всего из жира, белкового соевого изолята и вкусовых добавок. В этом ничего полезного.
Джонсонюк• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Бульон, особенно костный, богат коллагеном, желатином, аминокислотами (глицин, пролин, аргинин), минералами (кальций, магний, калий, фосфор) и гиалуроновой кислотой, которые поддерживают здоровье суставов, кожи, кишечника, укрепляют кости и способствуют детоксикации. Куриный и мясной бульоны содержат разные типы коллагена, а овощной — витамины (A, C, группы B) и антиоксиданты.
Еще добавлю - вареные овощи. Тоже содержат множество минералов и клетчатку.
Домовенок Кузя• 21 декабря 2025
Ответ дляДжонсонюк
А на бургер ви котлету навмисно робите з цього ізоляту?
Джонсонюк• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Я делаю из говядины. А в маке это замороженый продукт из выше написанного.
Домовенок Кузя• 21 декабря 2025
Ответ дляДжонсонюк
До чого тут мак?
Джонсонюк• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
До чого тут мак?
До того, что тут 90% пользователей салат в кулинарии покупают и голубцы в гале балованой. И я сильно сомневаюсь, что они вдруг бургеры сами делают.
На пів ставки• 21 декабря 2025
Если это нормальное мясо и овощи, то даже хорошо.
Сейчас много исследований, что меню не должно быть сильно разнообразным. Исторически и эволюционно человек питался однообразно, тем, что растет в его местности, остальное сложно принимаем микробиом кишечника, ферментативная система и иммунитет.
Если вы подозреваете аутизм или что-то подобное, то это, очевидно, не основной признак, множество нормотипичных детей такие.
Домовенок Кузя• 21 декабря 2025
Ответ дляДжонсонюк
І ті голубці ж ’корисні’ мабуть
Пусин Кукин• 21 декабря 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Смажу на олії авокадо. У неї висока температура горіння. Сковорідку мию регулярно. Посмажила- помила. Готую не в промислових масштабах

Інколи смажу без олії але олія дітям потрібна.
І олія і тваринні жири корисні мають бути в раціоні

Тільки не трансжири.

Але раз на місяць на тиждень зʼїсти бургер то невелика біда.

Харчуватися так постійно нікуди не годиться звісно. Це буде порушення обміну речовин в організмі
Пусин Кукин• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Мова ж про вибіркове харчування?
В темі так заявлено.
Якщо вибірково харчується тільки фастфудом, то це біда.
Якщо раз на тиждень зʼїв бургер, то нічого страшного
Домовенок Кузя• 21 декабря 2025
Ответ дляПусин Кукин
Мова ж про вибіркове харчування?
В темі так заявлено.
Чому вдома не можна готувати те, що дитина їсть? Той самий бургер. І котлету туди можна покласти з яловичини, з курки, з риби. Не подобається булка - візміть тостовий хліб. Чи хліб теж під забороною? Візміть лаваш, загорніть туди начинку - буде шаурма.
Пусин Кукин• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Тому що це не ок ідея з точки зору здорового і повноцінного харчування їсти тільки хліб з котлетами.
Але самі по собі хліб і котлета- це нічого поганого і навіть добре
Питання у підході.
Домовенок Кузя• 21 декабря 2025
Ответ дляПусин Кукин
Питання у підході.
Хліб і котлета це добре, але не ок з точки зору здорового і повноцінного харчування. Зрозуміло.
То скільки раз на тиждень можна їсти котлету і хліб?
Пусин Кукин• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Це не ок, якщо харчуватися тільки хлібом і котлетами.

Ну не вдавайте що ви гірше розумієте чим насправді є))

Їсти можна скільки завгодно хліба і котлет, якщо окрім хліба і котлети у вас в раціоні є : злаки, риба, молочка, овочі, фрукти.

І якщо кількість зʼїдженого не перебільшує калорійність та збалансоване по складу нутрієнтів
Домовенок Кузя• 21 декабря 2025
Ответ дляПусин Кукин

Тут мова взагалі про ’шкідливість’ бургера як такового.
За принципом - все, що смачно і бажано, те не корисно. А корисно те, що до рота не лізе
Пусин Кукин• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Мова про те, що не вийде збалансовано харчуватися при такому вибірковому підході.

Є діти привчені до різноманітного харчування , а є ті, що харчуються вибірково.

Причина може бути як педагогічна - батьки не привчили. Бо простіше купити бургер і не морочити голови.
Так і неврологічна. Інколи така вибірковість обумовлена наявністю діагнозу.
Пусин Кукин• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
А чого до рота не лізе смачний бутерброд із червоною рибкою на тонкому шарі масла.
Чи тост с гуауомоле. Або макарони з креветкою притрушені сиром.

Чи пюрешеяка із ніжною томленою говядиною, що просто тане в роті, разом із квашеною капустою чи Ікоркою з буряка.

Чи голубці в підливі.
А може розсипчастий плов.

Я б не відмовилась
Домовенок Кузя• 21 декабря 2025
Ответ дляПусин Кукин

Чи голубці в підливі.
А може розсипчастий плов.

Я б не відмовилась
Напевно як воно приготовлено з якісних продуктів, старанно, смачно, з любов’ю, то й лізе. Ніхто ж не відмовиться від того, що йому подобається. А якщо це просто корм, то дійсно дитині хочеться покупних бургерів.
Домовенок Кузя• 21 декабря 2025
Ответ дляПусин Кукин

Як мене не привчали до різноманітності, я ніколи не їла і не їм борщ. Тільки юшку цідила. Не можу я їсти варені овочі.
Пусин Кукин• 21 декабря 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
До чого тут борщ))
Написано що дитина НІЧОГО не їсть окрім 3 страв

Аби дитина ТІЛЬКИ БОРЩ не їла, то ніяких питань
Домовенок Кузя• 21 декабря 2025
Ответ дляПусин Кукин
До чого тут борщ))

До питання привчання до різноманітності
Таракашечка• 22 декабря 2025
Який вік дитині? Моєму 11 років. Нічого нового не їсть, йому все не смачне. Раціон обмежений 3-4 стравами. Так з року в рік. Нічого не міняється. На аутиста не схожий, нормальна середньостатистична дитина.
dahashutka19• 22 декабря 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Это издевательство над человеком, а если ребёнка тошнит а то еды которая стоит на столе?
Моего мужа стошнило от лука в супе, он всегда отказывался его есть, но на него орали. Один раз его просто вырвало, Так он ещё и за это получил потом от отца. Семейка неадекватов.
Я лук варёный до сих пор не ем, а мне уже 35. Тоже заставляли есть в детстве.