Zelenkа• 31 января 2023

Хвилювалочки, і знову привіт!

Просто я• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я вже думала, але ж куди діти потім решту пляшки? Шкода вилити, чоловік такі благородні напої не пє. А стояти ж воно не буде. А про мій стан ще ніхто не знає ні з друзів ні з знайомих, нема з ким розділити пляшку.
Сколько той жизни. Вылейте или потом используете как вино для соусов или маринадов.
ЛЮБА• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Есть маленькие бутылочки шампанского .
Nasta9019• 31 января 2023
Ответ для Просто я
Оооо, наша трижды мать пришла))) как вы там?
Добре. Сталася нагода відпочити. Старший захотів погуляти з дитиною та подружкою. Молодший тільки уснув. Я вільна на хвилин 40Увечері чоловік приїде.
Просто я• 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Есть маленькие бутылочки шампанского .
Точно. Асти мартини есть по 200 грамм, сама беру иногда.
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ для Просто я
Якщо вже не в моготу буде, то так і зроблю. Бо я вже як припадошна, нюхаю стакани коли чоловік пє віскі
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Есть маленькие бутылочки шампанского .
Треба глянути що там в асортименті є. Я люблю БАгратіоні, але його маленького немає.
ЛЮБА• 31 января 2023
Ответ для Просто я
И не только оно)))
Просто я• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Младшая спит нормально? Или уже вам потихоньку просраться даёт
a.ostroverh• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Недавно видела рекламу у блоггеров, на iherb кажется есть какой-то тест прямо, типа капаешь молоком и показывает выветрился ли бокал винишка
Охренеть конечно
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Старший сам тренируется и подружку приучает?
На улице гуляют?
Просто я• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Та ну, так нельзя воздержание ни к чему хорошему не приводит
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
И не только оно)))
Мені Фраголіно дуже солоке і голова від нього болить
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Норм. Я в 39 малого родила. 24 февраля 7 будет. Уже плешь проел как он будет праздновать😂
О....*веселый *у малого ДР(6 лет) был....
Nasta9019• 31 января 2023
Ответ для Просто я
Спить нормально. Нагадує старшого у цьому. Да і не тільки, схожа дуже сильно. Чоловік вже жартівливо що його нічого немає
Просто я• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Ой, ну слава богу.
ЛЮБА• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Есть разное . Мне если честно в маленькой таре больше нравится , отличается по вкусу в положительную сторону )))
Nasta9019• 31 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
На улице гуляют?
Да там вже такі пристасті. Що вони будуть разом завжди, потім сім´ю створять. Капець
Так на вулиці, на дворі.
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Ваш малой уже подобрел немного?
Не просит уже отнести сестричку Где взяли?
Просто я• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Так на вулиці, на дворі.
Та шо капец, нормально. У вас считайте, что ещё одна бесплатная няня
Леди на мопеде• 31 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Та да... подарок подарили и усьо.
Покупала декор ему в комнату в стиле человека паука, так и лежит в пакете
В этом году уже хочет в стиле Роблокс, а я шарики не могу найти нигде
Nasta9019• 31 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Ваш малой уже подобрел немного?
Поки мовчить. Але зі мною крутиться коли я займаюся нею.
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Так на вулиці, на дворі.
У Вас частный дом?
Тогда Пусть тренируются
a.ostroverh• 31 января 2023

#5 в категории аксессуары для грудного вскармливания)))
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ для Просто я
+++Вот вот,не всё так плохо
Nasta9019• 31 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
У Вас частный дом?
Тогда Пусть тренируются
Ні. Не приватний.
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Ні. Не приватний.
Ничё себе
Это они сами с коляской в лифте и на улицу?
Я б,наверное, не доверила
Nasta9019• 31 января 2023
Ответ для Просто я
Ми так здружилася ще з мамою дівчинки. Що це теж няня. Пропонувала допомогу як що
Просто я• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Отлично. Вас окружают хорошие люди, это приятно . Ну и мы тоже, так сказать с вами
Nasta9019• 31 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Ничё себе
Я б,наверное, не доверила
Я з ними спустилася. Мені сказали: мама йди відпочивай. Мій лося вже і не таке тягав. 11 років, а зріст 160 та вага 47кг
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляАлёна-01
Вот такой вот у меня.
Тоже красавчик