Ответ дляmmi583@mail.ru
Я вже думала, але ж куди діти потім решту пляшки? Шкода вилити, чоловік такі благородні напої не пє. А стояти ж воно не буде. А про мій стан ще ніхто не знає ні з друзів ні з знайомих, нема з ким розділити пляшку.
Сколько той жизни. Вылейте или потом используете как вино для соусов или маринадов.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Есть маленькие бутылочки шампанского .
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ для Просто я
Якщо вже не в моготу буде, то так і зроблю. Бо я вже як припадошна, нюхаю стакани коли чоловік пє віскі

mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Есть маленькие бутылочки шампанского .
Треба глянути що там в асортименті є. Я люблю БАгратіоні, але його маленького немає.
a.ostroverh• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Недавно видела рекламу у блоггеров, на iherb кажется есть какой-то тест прямо, типа капаешь молоком и показывает выветрился ли бокал винишка
Охренеть конечно
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Добре. Сталася нагода відпочити. Старший захотів погуляти з дитиною та подружкою. Молодший тільки уснув. Я вільна на хвилин 40
Увечері чоловік приїде.
Старший сам тренируется и подружку приучает?
На улице гуляют?
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
И не только оно)))
Мені Фраголіно дуже солоке і голова від нього болить
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Норм. Я в 39 малого родила. 24 февраля 7 будет. Уже плешь проел как он будет праздновать😂
О....*веселый *у малого ДР(6 лет) был....
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Спить нормально. Нагадує старшого у цьому. Да і не тільки, схожа дуже сильно. Чоловік вже жартівливо що його нічого немає
Ваш малой уже подобрел немного?
Не просит уже отнести сестричку Где взяли?
Леди на мопеде• 31 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Та да... подарок подарили и усьо.
Покупала декор ему в комнату в стиле человека паука, так и лежит в пакете
В этом году уже хочет в стиле Роблокс, а я шарики не могу найти нигде
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Да там вже такі пристасті. Що вони будуть разом завжди, потім сім´ю створять. Капець
Так на вулиці, на дворі.

У Вас частный дом?
Тогда Пусть тренируются
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ для Просто я
Та шо капец, нормально. У вас считайте, что ещё одна бесплатная няня
+++Вот вот,не всё так плохо
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляNasta9019
Ні. Не приватний.
Ничё себе
Это они сами с коляской в лифте и на улицу?
Я б,наверное, не доверила