Ответ дляoksanav
Дякую. Уточняющій вопрос. Тобто 1 кг лимонів вичавити і до них додати ще 250 мл соку додатково? Чи з кг лимонів виходить 250 мл соку і нічого додавати не треба?
С 1 кг лимонов получается от 300 до 400 мл соку.
Почищенные лимоны отлично лежат в холодильнике 5/7 дней пока настаивается водка со шкурками .
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ для Просто я
Первый раз?
Да, на старості угораздило. І вір після того лікарям, що змиріться нічого не буде.
a.ostroverh• 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Лимоны обычные покупаю , толстошкурые , водку Финляндия
Дяка
Ответ дляЛЮБА
У меня кот терпеть не может закрытых дверей , ему та входная дверь это же прям не знаю что , прикрепили фонарик на батарейках , что бы хоть что то видно было , ему надо вот срочно в общий тамбур… вот прям мяяяяяяуууууу
Аналогічно, причому вийти сидить мовчить, а зайти виє, як сирена🤣
a.ostroverh• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru

в 39
Ну спасибо
Летом юбилей)))
А это уже старость оказывается)
Летом юбилей)))
А это уже старость оказывается)
Леди на мопеде• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Сколько вам?
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ для Просто я
Та боже мой, какая там старость, деточка перестаньте
Це мені так лікарі сказали, що все дамочка ,ви вже трішки старенька
Леди на мопеде• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Норм. Я в 39 малого родила. 24 февраля 7 будет. Уже плешь проел как он будет праздновать😂
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Когда похороны врача ? Или уже 40 дней помянули ?

ні, живі, я трохи фільтрую їх слова.
Леди на мопеде• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Кстати, я рожала в 6 роддоме и палата была с табличкой ’палата для молодого породілля’. Жаль, не сообразила сфотать)
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Клас
.
Хух, дівчата, ви мене розсмішили трохи. ДЯкую.
. Хух, дівчата, ви мене розсмішили трохи. ДЯкую.
Ответ дляmmi583@mail.ru

ні, живі, я трохи фільтрую їх слова.
Я вас ни чему плохому научить не хочу конечно, но если всё протекает в пределах нормы и вы прямо оооочень хотите шампанское, думаю 50-100 грамм не повредит. Гораздо хуже будет, если организм просит, а вы терпите.
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ для Просто я
Я вже думала, але ж куди діти потім решту пляшки? Шкода вилити, чоловік такі благородні напої не пє. А стояти ж воно не буде. А про мій стан ще ніхто не знає ні з друзів ні з знайомих, нема з ким розділити пляшку.