Кто-то знает зачем этот проэктор поставили , ещё и рисунки посоха Бафомета и всякое. Бафомет-это дьявол, если что
Ви лиш малюнки роздивилися, а про те що це виставка не читали?
Виставка в херсонському театрі триватиме до середини лютого. Основна її частина розташована в приміщенні, а два офорти — встановлені на вулиці — біля постаменту, з якого окупаційна влада вивезла пам´ятник Потьомкіну.
Ответ дляtatavit
Это не посох, это кадуций, там другое значение
Какое ?
Ответ дляok1904
Так для чего она и что значит ?
Это и хочется понять
Ответ дляDark_Yasna
админы! то свастика, теперь это.
Со свастикой это вам на рашу
Ответ дляtatavit
Их много, но ничего дьявольского нет. Ось мира, символ власти, сочетание земли, неба, богов и т.д.
Нет
Это имено посох бафомета
Змеи извивающиеся по посоху этому
Погуглите
Это имено посох бафомета
Змеи извивающиеся по посоху этому
Погуглите
Olya Rybka• 31 января 2023
У нові часи кадуцей — емблема торгівлі. У серіалі «Доктор Хаус» кадуцей — символ 6 сезону.
Кадуцей є складовою частиною емблеми Державної фіскальної служби України[1], а також гербів міст Харкова та Слов´янська.
Ответ дляOlya Rybka
Так изначально он откуда пошёл этот посох, вы гуглили ?
Olya Rybka• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
Древнегреческий бог Гермес.
Ответ дляok1904
Погуглити інфу треба Вам, є прізвища організаторів аиставки та художників, вони дадуть розгорнуті відповіді на Ваші питання!
То есть это надо спрашивать ?
Нигде нет инфы , что это и зачем ?
Ответ дляOlya Rybka
Автор, на Харьков нажалуйтесь, у них на гербе кадуцей, они сатанисты?
Та они могут и не знать , что это
Что сказали , то и намалевали
Olya Rybka• 31 января 2023
Кадуце́й, кадуке́й (лат. caduceus) — у греків та римлян жезл оповісників волі богів, атрибут Гермеса (Меркурія), що володів здатністю примиряти. Мав форму палиці, обвитої двома зміями, або крилатої палиці, виготовлявся з маслинового або лаврового дерева і вважався символом недоторканності. Особлива паличка, як жезл промовців, вісників та парламентарів відома у багатьох народів — у стародавніх греків та римлян, у скандинавів, індіанців Канади, а також у Польщі, Литві та Білорусі. Кадуцей гарантував своєму хазяїну недоторканність.
У стародавньому Римі кадуцей став атрибутом бога торгівлі Меркурія і замість палички, обвитої виноградною лозою (символ миролюбства), став зображуватись як паличка, обвита двома зміями: бо торгівля вважалась справою мудрою і в той же час потребувала пильності.
В алхімічній символіці — кінцева речовина, гомогенне та добре приготоване, філософський Меркурій. В тантризмі дві змії, обвивші, центральний стовп, — стародавній герметичний символ, який ілюструє основне положення ефірної фізіології. Висхідні зміїні енергії породжують вихор енергії, що перетворює всю людину.
З 19 століття зображення служить у низці країн, наприклад, у США, символом медицини. В окультизмі вважається символом ключа, що відкриває межу між темрявою й світлом, добром і злом, життям і смертю (саме із цим значенням, імовірно, зв´язане використання як символ медицини). У християнстві кадуцей стає атрибутом Богоматері — Софії, з ним Її можна бачити в православній іконографії. Відома, наприклад, ікона Софії Новгородської. На стародавніх іконах Вона в правій руці завжди тримає скіпетр (кадуцей), тобто довге біле із загостреним кінцем ратище.
Kot_v_meshke• 31 января 2023
Это уже было. Гулял фейк, что эмблема вооза это посох Бафомета. Де жа вю прям. Кому то не спится))).
Автор, а вы сами пришли к этому выводу или где в сети нашли инфу, что это изображено именно посох Бафомета?
Ответ дляOlya Rybka
На иконах его рисуют - сатанисты!
Ой, а про христианство вы не в курсе , да ? и как его насаждали
Про реки крови почитайте , которые лились , при наслаждении христианства
А изначально это символ дьявола
Olya Rybka• 31 января 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Это посох Асклепия, со змеёй. Бафомета позже придумали. Некоторым масонско-сатанинские символы везде мерещатся, это норма. В любом логотипе их выискивают.
Ответ дляKot_v_meshke
И у воз тоже он
Вас не удивляет , что пока не было воза, то были лекарни и лекари , а пришёл воз и стали БОЛЬницы?
Olya Rybka• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
И у воз тоже он
Вы фанатка Задорнова?
Kot_v_meshke• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
И у воз тоже он
У нас так і залишилися - Лікарні і лікарі)))))
Vlada-Maria• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
И у воз тоже он
так то у москалів, хто вам в цьому винен?
а у нас - лікарні і лікарі
Ответ дляOlya Rybka
Вы фанатка Задорнова?
А при чем тут это ?
Вы из тех кого прививками спасали ?
Ответ дляVlada-Maria
а у нас - лікарні і лікарі
У нас да
Но я пишу как было с приходом воз
И как они стали называться при ссср
Но я пишу как было с приходом воз
И как они стали называться при ссср