malinka.ya• 31 января 2023

Зачем это в Херсоне поставили?

Кто-то знает зачем этот проэктор поставили , ещё и рисунки посоха Бафомета и всякое. Бафомет-это дьявол, если что
tatavit• 31 января 2023
Это не посох, это кадуций, там другое значение
ok1904• 31 января 2023
Ви лиш малюнки роздивилися, а про те що це виставка не читали?

Виставка в херсонському театрі триватиме до середини лютого. Основна її частина розташована в приміщенні, а два офорти — встановлені на вулиці — біля постаменту, з якого окупаційна влада вивезла пам´ятник Потьомкіну.
Dark_Yasna• 31 января 2023
админы! то свастика, теперь это.
автор malinka.ya • 31 января 2023
Ответ дляtatavit
Какое ?
автор malinka.ya • 31 января 2023
Ответ дляok1904

Так для чего она и что значит ?
Это и хочется понять
автор malinka.ya • 31 января 2023
Ответ дляDark_Yasna
админы! то свастика, теперь это.
Со свастикой это вам на рашу
tatavit• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
Какое ?
Их много, но ничего дьявольского нет. Ось мира, символ власти, сочетание земли, неба, богов и т.д.
автор malinka.ya • 31 января 2023
Ответ дляtatavit
Нет
Это имено посох бафомета
Змеи извивающиеся по посоху этому
Погуглите
HupBaHa• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
Нет
Это имено посох бафомета
Змеи извивающиеся по посоху этому
Погуглите
ok1904• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
Нет
Это имено посох бафомета
Змеи извивающиеся по посоху этому
Погуглите
Погуглити інфу треба Вам, є прізвища організаторів аиставки та художників, вони дадуть розгорнуті відповіді на Ваші питання!
Olya Rybka• 31 января 2023
У нові часи кадуцей — емблема торгівлі. У серіалі «Доктор Хаус» кадуцей — символ 6 сезону.

Кадуцей є складовою частиною емблеми Державної фіскальної служби України[1], а також гербів міст Харкова та Слов´янська.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Кадуцей
tatavit• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
Нет
Это имено посох бафомета
Змеи извивающиеся по посоху этому
Погуглите
Ну вот, например. Точно как на вашем фото
автор malinka.ya • 31 января 2023
Ответ дляOlya Rybka

https://uk.wikipedia.org/wiki/Кадуцей
Так изначально он откуда пошёл этот посох, вы гуглили ?
Olya Rybka• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
Древнегреческий бог Гермес.
Olya Rybka• 31 января 2023
Автор, на Харьков нажалуйтесь, у них на гербе кадуцей, они сатанисты?
автор malinka.ya • 31 января 2023
Ответ дляok1904
То есть это надо спрашивать ?
Нигде нет инфы , что это и зачем ?
автор malinka.ya • 31 января 2023
Ответ дляOlya Rybka
Та они могут и не знать , что это
Что сказали , то и намалевали
Olya Rybka• 31 января 2023
Кадуце́й, кадуке́й (лат. caduceus) — у греків та римлян жезл оповісників волі богів, атрибут Гермеса (Меркурія), що володів здатністю примиряти. Мав форму палиці, обвитої двома зміями, або крилатої палиці, виготовлявся з маслинового або лаврового дерева і вважався символом недоторканності. Особлива паличка, як жезл промовців, вісників та парламентарів відома у багатьох народів — у стародавніх греків та римлян, у скандинавів, індіанців Канади, а також у Польщі, Литві та Білорусі. Кадуцей гарантував своєму хазяїну недоторканність.

У стародавньому Римі кадуцей став атрибутом бога торгівлі Меркурія і замість палички, обвитої виноградною лозою (символ миролюбства), став зображуватись як паличка, обвита двома зміями: бо торгівля вважалась справою мудрою і в той же час потребувала пильності.

В алхімічній символіці — кінцева речовина, гомогенне та добре приготоване, філософський Меркурій. В тантризмі дві змії, обвивші, центральний стовп, — стародавній герметичний символ, який ілюструє основне положення ефірної фізіології. Висхідні зміїні енергії породжують вихор енергії, що перетворює всю людину.

З 19 століття зображення служить у низці країн, наприклад, у США, символом медицини. В окультизмі вважається символом ключа, що відкриває межу між темрявою й світлом, добром і злом, життям і смертю (саме із цим значенням, імовірно, зв´язане використання як символ медицини). У християнстві кадуцей стає атрибутом Богоматері — Софії, з ним Її можна бачити в православній іконографії. Відома, наприклад, ікона Софії Новгородської. На стародавніх іконах Вона в правій руці завжди тримає скіпетр (кадуцей), тобто довге біле із загостреним кінцем ратище.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Кадуцей
Olya Rybka• 31 января 2023
На иконах его рисуют - сатанисты!
Kot_v_meshke• 31 января 2023
Это уже было. Гулял фейк, что эмблема вооза это посох Бафомета. Де жа вю прям. Кому то не спится))).
Автор, а вы сами пришли к этому выводу или где в сети нашли инфу, что это изображено именно посох Бафомета?
автор malinka.ya • 31 января 2023
Ответ дляOlya Rybka
На иконах его рисуют - сатанисты!
Ой, а про христианство вы не в курсе , да ? и как его насаждали
Про реки крови почитайте , которые лились , при наслаждении христианства
А изначально это символ дьявола
Olya Rybka• 31 января 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Это посох Асклепия, со змеёй. Бафомета позже придумали. Некоторым масонско-сатанинские символы везде мерещатся, это норма. В любом логотипе их выискивают.
автор malinka.ya • 31 января 2023
Ответ дляKot_v_meshke
И у воз тоже он
Вас не удивляет , что пока не было воза, то были лекарни и лекари , а пришёл воз и стали БОЛЬницы?
Olya Rybka• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
И у воз тоже он
Вы фанатка Задорнова?
Kot_v_meshke• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
И у воз тоже он
У нас так і залишилися - Лікарні і лікарі)))))
Olya Rybka• 31 января 2023
Ясно, приехали лингвофрики со сторонниками теории заговора.
Vlada-Maria• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
И у воз тоже он
так то у москалів, хто вам в цьому винен? а у нас - лікарні і лікарі
Чаюри• 31 января 2023
Ответ дляmalinka.ya
Нет
Это имено посох бафомета
Змеи извивающиеся по посоху этому
Погуглите
Це кадуций)) На гербі раша таможні він є.
автор malinka.ya • 31 января 2023
Ответ дляOlya Rybka
Вы фанатка Задорнова?
А при чем тут это ?
Вы из тех кого прививками спасали ?
автор malinka.ya • 31 января 2023
Ответ дляVlada-Maria
У нас да
Но я пишу как было с приходом воз
И как они стали называться при ссср