Ответ дляmmi583@mail.ru
Хто запитував про квіти, знайшла лише фотку минулорічних підсніжників і крокусів. Фото зроблене за 3 дні до війни, фоткала і не вірила всім тим прогнозам про війну, така весна вде в квнці лютого майже була
И я нашла фото крокусов, но это уже было 21 марта. Ничего не радовало(((
Потом немного попустило.
a.ostroverh• 01 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Піони просто бомбезні, обожнюю їх. Минулого року замовила собі такі щоб посадити, але не прислали
Coral charm
А я боссам заказала, пришли как положено!
Было тепло, то видно что принялись
Девочка, которая под Киевом держит цветочную ферму, и снабжает много киевских флористов принимала заказы. Все четенько)
Было тепло, то видно что принялись
a.ostroverh• 01 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Ну, это модные какие-то, у меня обычные, но много, правда)
Аааа
Сколько красоты!
Хочу такое фото)))
Сколько красоты!
Хочу такое фото)))
mmi583@mail.ru• 03 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я тільки тему хотіла робити
Закінчились вчора навчання у них, сьогодні вирішили практикуватися чи що?