Nadin-pr.• 31 января 2023

Цуцик 10 міс відмовляється від сухого корму

Доброго дня. У кого таке було? Цуцик 10 міс. з самого малечку на сухому кормі., все було добре, а зараз відмовляється від корму, може до вечора простояти те що насипали вранці(( корм на новий не міняли з 8 місяців.
Zoya1985• 31 января 2023
Може щось з зубами? В них не міняються? Взагалі, втрата апетиту - краще до ветеринара
Oksana-f9a3• 31 января 2023
В нас таке було після того як спробував натуральну їжу, зараз на консервах
автор Nadin-pr. • 31 января 2023
Ответ дляZoya1985
Зубки уже змінилися..смаколики свої гризе добре з апетитом))
hrushyk• 31 января 2023
В мене кошеня,тиждень поїла і відмовилась повністю від сухого корму
Натуралку уплітає тільки встигай накидати
Просто я• 31 января 2023
Ответ дляNadin-pr.
Скорее всего рецептура корма поменялась, сейчас смотрю производители экономят как могут((( предложите другой корм или что то из натуралки. Если других симптомов нет никаких, то дело в качестве корма.
автор Nadin-pr. • 31 января 2023
Ответ дляhrushyk
в наш час не хочу переводити на натуралку, є досвід коли самі не мали що їсти (обрізані від доставки продуктів) і де тоді брати м´ясо для хвостика тоді?((
Татьяна-ebc7• 31 января 2023
Ответ дляNadin-pr.
А де тоді корм брати?
автор Nadin-pr. • 31 января 2023
Ответ дляТатьяна-ebc7
А де тоді корм брати?
Корм можна купити з запасом зараз на пару місяців вперед
hrushyk• 31 января 2023
Ответ дляNadin-pr.
Зрозуміла (
JaSonechko• 31 января 2023
Во-первых, собакам не оставляют еду в постоянном доступе. На 15 мин поставили - не ест - убрали до следующего кормления. Не ест и в следующее - 15 мин- и убрали до следующего. Собаки - хищники, в природе они не едят каждый день даже.
Если у собаки есть заболевания жкт, так делать нельзя.
По идее, любое изменение поведения, тем более отказ от еды - повод обратиться к врачу. Но Вы же говорите, что вкусняхи собака прекрасно жрет. Т е, видимо, это не отказ от еды.
Hanna-Hanna• 31 января 2023
Спробуйте перевести на інший корм, якщо немає проблем зі здоров‘ям.
_Helenn_• 31 января 2023
Корм не повинен стояти постійно.Тільки вода повинна бути завджи в мисці .
Вище вже написали як правильно годувати собаку.
автор Nadin-pr. • 31 января 2023
Ответ для_Helenn_
У нас він і не стояв, це два дні так спробували....завжди годували 2 рази в день
_Helenn_• 31 января 2023
Ответ дляNadin-pr.
Якщо це не проблема зі здоров´ям,то урізати порцію .Годувати 1 раз в день. Здорова собака з голоду не помре біля повної миски.
автор Nadin-pr. • 31 января 2023
Ответ для_Helenn_
дякую