Меряю от единицы• Изменено 31 января 2023

У лікарні відмовили у прийому за направленням до терапевта

Ситуація, я приїхала до Івано-франківська на два тижні по роботі, захворіла, мій сімейний лікар виписала направлення до терапевта, щоб мене послухали, зробили рентген легенів якщо треба і т.д.
І ось у обласній лікарні відмовили у не ввічливій формі у прийомі.
Сказали, що до інших лікарів можна, а от до терапевта ніяк, до нього щоб попасти я повинна з їх лікарем заключити декларацію чи набути статуса ВПО. Але я на два тижні у місті, яка декларація чи ВПО (живу там де прописана).
Чула весь час що за направленням приймуть будь де, і сімейний лікар те ж саме говорить, більше того, вона так приймає.
Можливо хтось був у такій ситуації, чи це нормально та по закону?...
Фекла Персиковна• 31 января 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
До пульмонолога так!!! Але не до терапевта ж...
Ну Ви серьозно?
Сісейний має право і дітей лікувати, терапевт тільки дорослих.
Але не може сімейний направити до терапевта, бо терапевт має своїх пацієнтів.
Хворий може звернутися до будь якого чергового! лікаря, хоч сімейного, хоч терапевта, і без направлення.
Ну, чогось автора не приймають ні с напр, ні без. Дайте їй пораду по суті питання

ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Йти в мед заклад, де працюють чергові лікарі. Перед цим, бажано подзвонити в реєстратуру і дізнатися, куди власне їй йти
Фекла Персиковна• 31 января 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Вы издеваетесь? Вы хоть раз пробовали в ту регистратуру дозвониться,? И вы хотите сказать, что в облбольнице не было дежурного? Автора не приняли!
НаливайКа• 31 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Ей надо в поликлинику, а не больницу
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Я пишу из своего опыта, дозвониться можно. Успокойтесь плиз.
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Ей в поликлинику нужно!
Срочнокпсихологу• 31 января 2023
Ви робите з мухи слона… Або Ви не дуже хвора, або Вам не дуже потрібно до лікаря. Невеличка подяка в карман і ніякого направлення не потрібно. Знаю, мене зараз заклюють, але це здоров’я і життя і мені начхати на те, що хтось про це думає. Якщо вде так принципово робити все ща правилами, то модна піти в приватну клініку.
Фекла Персиковна• 31 января 2023
Ответ дляНаливайКа
Ей надо в поликлинику, а не больницу
Те вы не знаете, что в облбольнице есть поликлиника
Фекла Персиковна• 31 января 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Ей в поликлинику нужно!
А с чего вы решили, что она не в поликлинику облбольницы пошла?

автор Меряю от единицы • 31 января 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну Ви серьозно?
Напевне не має, бо мене ніхто не прийняв, не вірю що у цій лікарні немає чергового лікаря
автор Меряю от единицы • 31 января 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Автор, наверное, троль, ни одного поста в теме
Удалено администрацией...
автор Меряю от единицы • 31 января 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Тому у нас порядку і немає, що люди так мислять...
Срочнокпсихологу• 31 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Коли питання стосується здоров’я, я не булу соплі жувати і гукати справедливість. Я звикла вирішувати тут і зараз…
Фекла Персиковна• 31 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Як так? Люди вирішують свою проблему, а ви порядка чекаєте? Так можна і померти, не дочекавшись
Лика-прилипка• 31 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Порядок таки є, це ви хочете повз встановленні правила отримати консультацію
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Ваше право вірити, чи ні. Медична реформа вже більше трьох років. Якби потрібно було, то дізналися б що і до кого безкоштовно. За гроші,в часні клініки-та будь-ласка.
ПультОт_БМВ• 31 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Так лікуйтеся за правилами! Безкоштовно. Що не так?
автор Меряю от единицы • 02 февраля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Ви глузуєте? По правилам мене повинні були прийняти, але, напевне, чекали з хабарчиком, розумію тепер чому
Лика-прилипка• 02 февраля 2023
Ответ дляМеряю от единицы
По правилам вас має приймати сімейний лікар з яким ви уклали договір! Прийом у інших терапевтів лише на платній основі! Заспокойтеся, ніхто не зобов´язаний був вас приймати, ви не потребували невідкладної допомоги. А ваш сімейний, з яким ви уклали договір, міг вас проконсультувати онлайн