Наверняка• 31 января 2023
Ситуація з сестрою!
Ми з сестрою живемо в одному місті, завжди спілкуємось і бачимось. Я живу у своїй квартирі, вона живе у батьків чоловіка. Разом більше 10 років, жили тільки зі свекром, свекруха жила з іншим чоловіком, але уже рік як повернулась до свекра, ну там ще та Санта Барбара) Сестра уже не витримує морально, там характер теї мами ще не кожен витримає та і чоловік її також уже на грані. Вона хоче орендувати квартиру, і жити окремо, але у них є кредит майже 150 000 зразу відпишу цікавим, бо тут таких багато, брали вони на лікування( не буду я про це писати) головне що все обійшлось всі живі здорові, але платити потрібно. Якщо орендувати квартиру, то на життя нічого не залишається, буквально 1-2 тис. Я її розумію, що їй важко, вона уже плаче постійно, на таблетках сидить, але як на мене то краще їй не буде, якщо прийдеться шукати гроші на оренду або на їжу. Вона питала поради, я сказала що перетерпи рік другий, віддасте кредит потім будете шукати варіанти. Але я не вмішуюсь, кажу робіть як ви з чоловіком вирішите. Жалко її дуже, є маленька дитина вона в декреті, дуже довго не могла завагітняти. Хочеться її чимось допомогти, але нема чим, самі живемо в однокімнатній, батьки наші дуже далеко. Як гадаєте я вірно порадила? Мені здається з таким боргом, краще взяти за мету як найшвидше його погасити, як би важко не було
Чебураха с перцем• 31 января 2023
Не поняла где во всей этой истории ее муж. Он хочет переезжать? Он хочет жить на 1 тыс? Сестра как я понимаю не работает, а кредит отдаёт с каких доходов?
Ноунэйм• 31 января 2023
То все емоції
Заспокоїться перебіситься і далі буде жити як жила десять років
Однозначно• 31 января 2023
Может быть, им можно снять отдельную комнату и пожить пока на квартире в одной комнате, но без свекров? То дешевле чем снимать целую квартиру
НеВРотик• 31 января 2023
Арендувати квартиру. Шукати варіанти підробіток і їй, і чоловіку, але краще жити окремо.
Апочемучка• 31 января 2023
Це не такий великий кредит, щоб відкладати життя, особливо враховуючи курс і що гроші швидко знецінюються. Чоловіку знайти іншу роботу і орендувати квартиру.
Наверняка
• 31 января 2023
Ответ дляСиренькая
потерпіти!!!!!! час швидко сплине коли є мета
Я також думаю що варто перетерпіти.
КондуктЕр тролейбуса• 31 января 2023
Чому вона народжувала, якщо немає окремого житла та ще й кредит ? Виплатили б, почали б жити окремо, тоді можна і про дітей думати 🤦
КондуктЕр тролейбуса• 31 января 2023
По темі - я б їла одну картоплю, але з батьками ні своїми, ні чоловіка б не жила.
Наверняка
• 31 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Зарплата у нього 19тис. Літом менша 13тис це сезонна робота. Буде шукати звісно на літо іншу роботу, але якщо вони платять за кредит майже 9 тис плюс оренда, дитяче харчування, підгузники, бензин, а жити на що
Апочемучка• 31 января 2023
Ответ дляНаверняка
Логічно, що більше заробляти , на 19 тис сім´я з дитиною і по старому курсу не могла прожити нормально
Наверняка
• 31 января 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ви знаєте, і я такої думки, але коли не буде грошей навіть на ту картоплю, то це інша розмова.
КондуктЕр тролейбуса• 31 января 2023
Ответ дляНаверняка
Ну серйозно, чоловік не може заробити на оренду квартири і картоплю ? Ну його, я б дитину в садок, і сама б на роботу пішла. Хоча б на півдня продавцем.
Хранительница чешки• 31 января 2023
Ответ дляНоунэйм
То все емоції
вона 10 років без свекрухи жила, а тепер з
Наверняка
• 31 января 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Вони жили зі свекром, він хотів переписати квартиру на сина. Жили вони добре, свекор їздив на все літо на дачу, про свекруху і мови не було і так 10 років. Ніхто і не думав що вона поверниться, і ніхто не міг подумати що свекор її прийме.
ФФФФристайла• 31 января 2023
А що каже її чоловік? Може якось можна сдати цю квартиру і з доплатою арендувати 2, але однокімнатні?
КондуктЕр тролейбуса• 31 января 2023
Ответ дляЛеска
А якщо завагітніла і родила оаніше ніж кредит взяла то куда тепер дитину?
Дитину в садок, самій на роботу. Чи дитині потрібна замучена мама?
Наверняка
• 31 января 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Зараз не такий великий вибір з роботою. Шукав він, я його не захищаю, але він дуже тяжко працює, майже без вихідних, всі зміни бере, які тільки можна.
Наверняка
• 31 января 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Кредит взяли коли вже була дитина. Знаєте, все в житті буває, сестра тому приклад
Мааарковная• 31 января 2023
Ответ дляНаверняка
Майже 2
Я вижу такие варианты:
Можно сейчас найти ей подработку тысяч на 5 на несколько часов в день (убирать подъезды, предложить услуги уборки на дому, возможно она еще что-то умеет делать онлайн), а на эти несколько часов оставлять ребенка свекрам. Посмотреть месяц как им такое решение, а заодно ужаться по максимуму, чтоб понять сколько у них остаётся реально денег на аренду. Если все получается, то по такой же схеме продолжать и снимать отдельное жилье. Ребенка на время подработки продолжать отдавать свекрам.
Или вариант подождать пол года, потом ребенка в сад, а сама на работу.
Проработник• 31 января 2023
Якщо у чоловіка не виходить з роботою збільшити рівень доходу - дитину в садок, сестрі на роботу на півдня і орендувати кімнату/квартиру.
Скелет дыни• 31 января 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
и? сколько там за под дня? две тысячи?
Мотылек• 31 января 2023
Нехай при першій можливості виходить на роботу і виплачує кредит, тоді швидше зможе орендували окреме житло.
До того ж буде менше вдома, рідше бачити свекрів.
Дуже співчуваю їй, з кимось жити, то капець, навіть з рідними мало хто вживається
Наверняка
• 31 января 2023
Ответ дляМааарковная
Я вижу такие варианты:
Уже її чоловік просив маму щоб інколи дивилась за дитиною поки вона на роботі, не з понеділка по п´ятницю, а хоч пару днів в неділю. Але, там зразу відповіла, ні! Каже що вона не може сидіти з дитиною, може колись їй нада буде кудись піти, або тоже робота їй підвернеться, але за рік так роботу собі і не знайшла
А поговорить?• 31 января 2023
Ответ дляНаверняка
Просити свекра переїхати на дачу з свекрухою, хоча б на літо. Якщо зі свекром відносини добрі, то піде їм на зустріч
Наверняка
• 31 января 2023
Ответ дляА поговорить?
Ні, вона ним керує як тільки хоче! Він також змінився, до її приїзду казав, що і ноги її тут не буде, а зараз живуть разом. На дачу вона не їздить бо там робити потрібно
А поговорить?• 31 января 2023
Ответ дляНаверняка
Переїхати сім´ї в інше місто і знайти кращу роботу.
Я б своїй сестрі допомагала грошима на оренду. У вас як з фінансами?