Файна пані• Изменено 31 января 2023

Хто навчався у школі у 80-х-90-х, у вас була французька?

Якщо так, що це була за школа? З поглибленим вивченням мов? Гімназія, ліцей? Чи звичайна загальноосвітня?
Я навчалася з 91 року, у нас була лише англійська, у третьому класі вивчили алфавіт і прості слова типу крокодил, собака.., а повноцінні уроки - лише з 5 класу! Київ. Інших іноземних мов не було. Пішла в університет і побачила, що багато одногрупників у школах вивчали по дві мови. Я відчувала себе "відсталою" в плані мов.
Натрапила на таке древнє відео.

Не розумію, чому ми так не вивчали мови.
Каяспер• 31 января 2023
Да. Я учила французский. Закончила школу в 95.
Самая обычная школа.
Полкласса учили английский, вторая часть французский
Меряю от единицы• 31 января 2023
В школі так, була, але на вибір
Зашла на 5минут• 31 января 2023
В різних школах були різні мови , часто залежало від того, які вчителі були - англійська, французька, німецька, польська. Зараз все так само.
Плету интриги• 31 января 2023
Немецкий, французский и английский на выбор. Не помню можно ли было два выбирать. Обычная школа, Донецк
MashaizDusha• 31 января 2023
Так само як у вас було. Чула що до того було на вибір німецька або англійська, але коли сама навчалася була лише англійська, з п´ятого і до випуску.
Пищалка• 31 января 2023
Не слыхала тогда,чтоб где-то была такая школа. У нас был английский и немецкий.
Как_б_не_так• 31 января 2023
Я закончила школу в 81- м. Половина класса учила французский, половина английский. На выбор. Обычная школа.
язззззь!!!• 31 января 2023
до школи пішла у 87, з 4-го класу була французська мова, Київ, загальносвітня школа (249)
Сумчатая кошка• 31 января 2023
Була. Але ми вивчали одну іноземну мову - аба англійську, або французьку
Добра всем!• 31 января 2023
Звичайна сільська школа, була французька мова з 5 класу. Школу в 2003 закінчила
Чай не пью, только кофе• 31 января 2023
английский только
Дюймовочка• 31 января 2023
У мене не було, але була німецька. Гімназія з поглибленим вивченням німецької мови, англійська була з 5 класу. У двох школах нашого району вивчали французьку
Агент Пинкертона• 31 января 2023
Я училась в школе 1990-2000. С 7 был французский, с 9 немецкий, англ с 1. Но у меня школа была языковая. Часов англ было в старших классах 10-12
shaleniravliki• 31 января 2023
Я училась в гимназии, на тот момент она так называлась. Английский был углубленный, второй язык был польский
автор Файна пані • 31 января 2023
Ответ дляДобра всем!
Круто! Французька це моя мрія). Але мені хоча б англійську вивчити)
Оно само купилось• 31 января 2023
У меня был только английский в школе, в соседка училась на Дарнице, у нее испанский ещё был.
Котик-Пупсик• 31 января 2023
Да ,было два языка на выбор- англ и франц.
Викасикрет• 31 января 2023
Мама в 88 закінчила школу, тільки англійська була
Ворую вкусняшки• 31 января 2023
У нас не було англійської - лише німецька і французька на вибір
Онанимный пользыватель• 31 января 2023
Я закінчила школу в 98-му. В університеті, де при вступі здавали іноземну, ніхто двох мов не знав. Була або англ., або нім., або франц., в однієї дівчинки іспанська
Барышня_Смольный• 31 января 2023
В 90е училась, был только Английский
Додекаэдр• 31 января 2023
Пішла до школи у 1996.
З першого класу англійська. 6-7-8 класи додатково французька.
З 9 класу у математичному. Англійська поглиблено продовжувалася
Миссис Буркул• 31 января 2023
У нас был немецкий и английский. Делили класс по желанию родителей. 80е годы.
Мона_Лиса• 31 января 2023
У однієї подружки були англійська чи
французька на вибір, вона обрала французьку, у всіх інших лише англійська
Стильная штучка• 31 января 2023
Киев. Школа закончила в 1995 году. Учила французский.
Додекаэдр• 31 января 2023
Прості слова вивчали у садочку, була англійська мова для дітей
Соня-сонятко• 31 января 2023
гімнзія, фіз-мат
анг і фр - обов´язкові (англ з 5-го, фр з 9-го)
латина - факультативно
завершила в 97
magistralchimik• 31 января 2023
С 1 английский, с 5 добавили и французский. Гимназия. Днепр. В первый коас прошла в 1994
Безникая• 31 января 2023
Була, спеціалізована школа, за обміном можна було у Францію поїхати, але такі гроші у 90-ті були не у всіх)
Улыбчик• 31 января 2023
Учились в гимназии 95-97г.
Французский был вторым иностранным (первый английский) в 10-11 классах.