Луноликая Вика• 31 января 2023

Якщо зуби з дитинства жовтуваті, то реально їх відбілити?

Не служанка• 31 января 2023
Это естественный цвет. Такой цвет у большинства людей.

Отбелить можно, но не навсегда, там поддерживать нужно отбеливание. Это и деньги стоит и для зубов не очень хорошо. Но если очень нужно, то обращайтесь к стоматологу)
автор Луноликая Вика • 31 января 2023
Ответ дляНе служанка

Вона мені так і сказала, що ваш колір саме такий. Я тільки одну питала, до якої пару років до війни ходила.
Не служанка• 31 января 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
У меня тоже такой)

Рисковать зубами и отбеливать их только ради призрачной моды не собираюсь...

А вы решайте...
Печенюшка• 01 февраля 2023
Ну как можна отбелить эмаль, которая и есть такая от природы, ну вроде ж взрослые люди😏
Бритоножка• 01 февраля 2023
У меня с детства желтые и чувствительные, отбеливание усугубит. Тоже стоматолог сказал смириться, это мой цвет. Может сейчас появилось что-то щадящее, я 10 лет назад это обсуждала с врачом.
П.с чистки у врача, отбеливающие пасты, уз щетки не делают зубы белыми, может полтона разница и всё
Исправлялочка• 01 февраля 2023
В мене колись теж виникло таке питання, но мій лікар дав таку відповідь, краще свої, здорові хоч і не білосніжні ,а вибілювання шкодить зубам ( навів приклад вибілювання білизни, типу що стає з часом? вона просто розсипається ) , лікар є одним із найкращих спеціалістів у нас у місті ,в він принципово не купував собі обладнання для вибілювання, хоча і міг на цьому теж гарно заробляти. Но є ще один нюанс, якщо є пломби вони підібрані під ваш колір , прм вибілюванні їх колір не зміниться ,тому треьа буде все міняти
Черпак_для_фантазий• 01 февраля 2023
У мене з дитинства зуби жовті,
завжди однокласники сміялись,
маленьке місто, таких адекватних стоматологів не попадалось,
щоб пояснили, що відбілювати шкідливо,
на щастя, в якійсь передачі пояснили тоді, що шкідливо для емалі відбілювання.
sobacura• 01 февраля 2023
Можна. Трошки. Ремінералізуючим гелем Рокс.
Ленивица-красавица• 01 февраля 2023
В мене стоматолог питав, чи я медійна персона)) В іншому разі не радив, емаль жовтувата від природи. Цікаво, чому ще немає фарби білої для зубів, чи такого протоколу, що не знімав би верхні шари емалі, а навпаки нарощував
Наша взяла• 01 февраля 2023
Ответ дляsobacura
А за счёт чего он отбеливает?
sobacura• 01 февраля 2023
Ответ дляНаша взяла
А за счёт чего он отбеливает?
За рахунок потовщення емалі, якось так.