KROX@• 01 февраля 2023
Носити чи не носити? От в чім питання
Останнім часом зустрічаю протилежні думки: носити чи не носити бюстгальтер. Ну ок, якщо у вас 1 розмір. А якщо очі душі видатних розмірів? Одні говорять, що навпаки, форма стане краще, а другі, що обвиснуть до пупа.
Що скажуть місцеві експерти?
Цікаво почути власниць розмірів С і вище. Носите чи ні. І як з формою?
Thanks)
Що скажуть місцеві експерти?
Thanks)
Намакушка• 01 февраля 2023
попробуйте месяц походить без (максимум топы без косточек, которые ничего не передавливают, не мешают нормальному дыханию, работе диафрагмы и рёбер, кровообращению и движению лимфы) и узнаете сами. что вам толку от чужого опыта?
Кукусики• 01 февраля 2023
75 F
Без бюстгалтера никак. Дома и на тренировку - мягкие майки-бюсты