Пушистая киска• 01 февраля 2023
Підкажіть, а ким жінка може влаштуватись в воєнкомат або на фронт
Якщо не має освіти медичної, да і вмінь також?
Що потрібно зробити, щоб взяли жінку?
Сусідка приходила в воєнкомат, сказали жінки взагалі не потрібні.
Але якось дівчата туди ж попадають
Що потрібно зробити, щоб взяли жінку?
Але якось дівчата туди ж попадають
Люблю Украину• 01 февраля 2023
Ответ дляЛедиДи
Надей Савченко)
Вона і снайперка і льотчиця)
І досвід має військовий
Вона і снайперка і льотчиця)
І досвід має військовий
Тут я згодна, вона навіть виглядає як чоловік, там не може бути зачісок і манікюрів, бо не ті умови
Кто крайний?• 01 февраля 2023
Ответ для66сезон666серия
В розвідку?

На розвідку вчаться роками і ще практику проходять в різних частинах країни.

Вона, як у другу світову буде розвідувати, мабуть.
66сезон666серия• 01 февраля 2023
Ответ дляПапина дочка
В штаб ще попробуй попасти) 90% жінок в армії це чиясь жінка, дочка, кума. І я з вами згідна, що виберуть чоловіка, бо від жінок толку мало. Особливо від жінок з маленькими дітьми. Окоп вона копати не буде, у відрядження не пошлеш, на морозі не постоїть, в бліндажі теж не поночує.
Саме так. У чоловіка в частині всі хороші жіночі посади зайняті дружинами офіцерів. А робота там щось на кшталт - відправ пару телеграм і можеш йти на каву.
КоролеВешна• 01 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Да ладно, она военная, вроде ведьма позывной ролики пилит с Бахмута, чистенькая, как будто не на войне.
В отличии от пташки с азова
КоролеВешна• 01 февраля 2023
Ответ для66сезон666серия
Точно так же как не попадешь простому смертному на блокпост или где то в городе служить, сидят сынки судей, депутатов и прочих. Хорошие места давно заняты
Люблю Украину• 01 февраля 2023
Ответ дляКоролеВешна
В отличии от пташки с азова
Не знаю, не бачила, але виглядає вона по житті геть не жіночно
Пузата Хата• 01 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
То вы не поняли глубину вопроса.
Якщо жінка служить, то чоловіка не мають права забрати на фронт.
А волонтер то волонтер, ніякого статусу.
Трохи нижче автор відповіла, що глибина її питання закінчується тільки розміром ЗП. Все інше її мало хвилює
Папина дочка• 01 февраля 2023
Ответ дляКоролеВешна
Попасти то можна, але не факт, що не переведуть на передок чи в інші війська хз куда. В нас так знайомий радів, що в своє місто призвався, ага, не довго радів)
Папина дочка• 01 февраля 2023
Ответ дляПушистая киска
Готова йти стріляти, в розвідку, куди пошлють
Може вивчитись на якусь спеціальність
Нехай регулярно звертається в військомат, бо вакансії постійно з´являються. Або напряму в військову частину, яку хоче, нехай телефонує в кадри
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ дляПузата Хата
Є багато професій з хорошою оплатою праці
Наприклад?
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ дляПузата Хата
Для вивчення на спеціальність є військові інститути.
Якщо вона маленької статури, то стріляти не зможе.
В розвідку також не беруть людей з вулиці.
Можна ж займатись закупками, налаштовувати логістику, вести облік і т д
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ дляРозавенная
Так чоловіки військовозобов´язані, а вона ні) по суті-робота у відділі роботи з персоналом, соціально-психологічний відділ, комбит, бугалтерія, канцелярія.Це без військової підготовки) Ще на контракт-але це вже служити
Мабуть такі вакансії зайняті’ своїми’
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ дляЛедиДи
До війскомату точно не влаштується, там посади напевне по спадку передаються) кум, сват, брат і т.д.
А взагалі жінок мало на фронті ( без якісь війскових спеціальностей) знайомий військовий каже що ніхто не хоче брати навіть парамедіком на перші лініі жінок, бо це 90% буде 200(( краще чоловіки парамедіки
А чому так?
Є й виносливі жінки.
В соцмережах дивлюсь багато жінок служать
Є й виносливі жінки.
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ дляКокосиха
Волонтери і собі беруть зарплату з тих коштів.
Я не думаю.
Адже волонтер це робота на добровольчих началах, без оплати, ще й свої гроші вкладають
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ для66сезон666серия
Не ображайтесь, автор, але зараз жінки в основному як баласт в армії, більше 50% нічого не хочуть робити, сидять і штанці протирають за гроші. В мене чоловік все життя в армії, так дуже незадоволений підлеглими.
А відправити додому тих хто не зоче нічого робити не можна?
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ дляПапина дочка
Автор, жінці важко попасти в армію. Їх там уже дуже багато. В мого чоловіка є підлеглі жінки в армії. Толку з них 0. То діти хворіють, треба відпустити, то мороз, а жінка на морозі гайки крутити не буде, вночі жінок не викликають. А так служать жінки і в бухгалтерії, і в связі, і снайперами, і механіками.
Хіба на таке звертають увагу?я думала всі ріані, що чоловіки що жінки
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ дляБеллаДонна
так, а нафіга вона потрібна? якщо є чоловіки? і вигідніше навчити чоловіка.
Я просто особисто хотіла в ТРО Києва, ще до початку війни. І мені на співбесіді прямо сказали, що якщо ви нічого не вмієте, то між вами і чоловіком, ми оберемо чоловіка. Навчайтесь на приходьте
Правда, їм підійшла моя цивільна професія, проте це штабна робота.
Так в ТРО куча дівчат, на блок постах дуже багато, і товстенькі і худенькі і в окулярах
А яка спеціальність,якщо не секрет?
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
То вы не поняли глубину вопроса.
Чоловіка в неї немає, вона сама і старенька мати, дітей також немає.
Не придумуйте, те чого немає
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ дляПапина дочка
Так на блокпостах дівчата в мороз стоять
Кто крайний?• 01 февраля 2023
Ответ дляПушистая киска
Не придумуйте, те чого немає
Ну, не вгадала.
А що, зовсім нема роботи ніякої, крім під кулі лізти?
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Ну, не вгадала.
Вона ще й патріотка, хоче бути корисною.
Пузата Хата• 01 февраля 2023
Ответ дляКоролеВешна
У меня родственник - простой смертный стоял на блокпосту.
На счет службы в городе не скажу. Не знаю, что именно Вы имеете в виду.
Пузата Хата• 01 февраля 2023
Ответ дляПушистая киска
Не придумуйте, те чого немає
А на кого залишиться старенька мати, якщо з нею щось трапиться?
Пузата Хата• 01 февраля 2023
Ответ дляПушистая киска
Наприклад?
Що вміє Ваша знайома? Освіта? Навички? Хоббі?
Папина дочка• 01 февраля 2023
Ответ дляПушистая киска
Ні разу не бачила
Папина дочка• 01 февраля 2023
Ответ дляПушистая киска
Пушистая киска
• 01 февраля 2023
Ответ дляПузата Хата
Освіта вища, КПІ
Працювала на заводі
Хоббі мирне, вирощує квіти
Працювала на заводі
Хоббі мирне, вирощує квіти
Кокосиха• 01 февраля 2023
Ответ дляПушистая киска
Я не думаю.
Люди живуть с цього. Ви рахуєте, що вони святим духом харчуються. Не бачу в цьому нічого поганого. Це така сама робота, як і інші.