Однозначно• 01 февраля 2023

Алименты и электронный суд. Написано "Призначено склад суду" кто знает

Если я не в Украине, они проведут его?
Тк я думала подача на алименты как написано, в течении 5 дней ускоренно назначают, и без присутствия родителей. И как теперь быть, я не пойму процедуру.
автор Однозначно • 01 февраля 2023
переживаю что если отец придет на суд и будет что-то там аргументировать

Я_канеша_извиняюсь• 01 февраля 2023
Призначено склад суду означає, що вже є суддя, до якого розподілена справа. Суд все одно має зробити запит до Єдиного демографічного реєстру , а вже потім призначати дату засідання.
Я б на вашому місці (якщо у вас не заява про видачу судового наказу, а позов про стягення аліментів) писала б заяву, що прошу розглянути у мою відсутність. Позовні вимоги підтримую в повному обсязі
автор Однозначно • 01 февраля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дякую. Просто куди ж писати, на єлектронну адресу суду?
не розумію чому вони не призначили аліменти автоматично. і що буде якшо батько прийде в суд та почне там щось доказувати, а мене не буде
Я_канеша_извиняюсь• 01 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
А що він може доказувати? Він зобов’язаний утримувати свою дитину до досягнення нею повноліття.
В заяві потрібно вказати номер справи і прізвище судді, щоб її точно приєднали до матеріалів справи.
автор Однозначно • 01 февраля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
дякую
ну якщо він наприклад сплачував за школу
Я_канеша_извиняюсь• 01 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
дякую
Ну то й що, що сплачував? На даний момент ви бажаєте впорядкувати процес сплати аліментів батьком дитини і маєте право звернутися до суду. Аліменти за минулий час не призначаються.
Якщо платник аліментів і до цього давав гроші на утримання дитини, то позов про стягнення аліментів не має його лякати. Просто буде платити їх на підставі рішнння суду.
автор Однозначно • 01 февраля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
дякую!
РукиМыли?• 01 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
дякую!
После ’призначено склад суду’ судья ознакомится с вашим иском и вынесет ухвалу. Три ее варианта - ’відкрити провадження’, ’усунути недоліки’ или відмовити у відкритті провадження. Сейчас в судах большая загрузка, процессуальные сроки не соблюдаются.
автор Однозначно • 01 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
дякую! Можна ще питання, будь-ласка,
якшо це ’наказне’ впроваждення - то гугл каже
’Наказне провадження — це вид провадження у цивільному судочинстві, в якому судом вирішується справа про стягнення з боржника на підставі судового наказу грошових коштів або витребування майна без проведення судового засідання на користь особи, яка має право вимоги.’

чи значить це, що суд буде і так без присутності матька та матері?

РукиМыли?• 02 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
дякую! Можна ще питання, будь-ласка,

Да, вас не будут вызывать.
автор Однозначно • 02 февраля 2023
Ответ дляРукиМыли?
Да, вас не будут вызывать.
дякую вам дуже