Не умею мерить• 01 февраля 2023
Я ненавижу свою работу. Я не понимаю как я оказалась
На такой работе
Работа с людьми на руководящей должности.
Прихожу домой и падаю. Не люблю людей, ненавижу общение с людьми, каждый раз переступаю через себя. Уже год там работаю. Здоровье пошатнулось.. может психосоматика? Живу от выходных до выходных
Но. Меня держит зп. Понимаю, что сегодня в нашем забитом городишке фиг что подобное найдёшь. А ехать куда-то не смогу- муж дом, дети, родители...
Вот замкнутый круг
Что делать...
Да, зп- 18 на руки. Для этого города на 20 т жителей- мечта.
Вот замкнутый круг
Что делать...
Oksana-f9a3• 01 февраля 2023
Наче я написала та сама ситуація тільки в великому місті. І сижу вже майже 5 років, то корона, то війна, то себе недооцінюю( вже здається що реальний план звалить це декрет або щоб саму звільнили. В мене страх не знайти нову роботу(
Oksana-f9a3• 01 февраля 2023
Ответ дляparele
Ну почему с людьми так часто работают ненавидящие их?
Спочатку ти їх любиш, а потім мрієш потрапити на безлюдний острів на тиждень мінімум . Я стресостійка і до людей привітна і розуміюча, але інколи таке заганяють що ніяки нерви не витримають.
Хвець-тець• 01 февраля 2023
Я вас чудово розумію. Мені теж з людьми важко.
На щастя у мене на новій роботі все максимально звели до переписок. Мінімум спілкування по телефону с філіями. І я нормально виживаю день.
Oksana-f9a3• 01 февраля 2023
Ответ дляХвець-тець
Легше стало? Хочу змінити офлайн магазин на менеджер інтернет-магазину щоб хоча б не бачити(
Та_шо_ж_таке• 01 февраля 2023
Я колись від ненавистної роботи пішла в декрет. Після декрету пішла на нову роботу помічником (освіта дозволяла, але прийшлось багато чому вчитися на новому місці). Зараз за кордоном і саме останній досвід роботи та знання мови дозволили мені на сьогодні тут працювати і я дуууже задоволена
Хвець-тець• 01 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Звичайно. І в кабінеті нас 6, але вдягнула навушники, включила музику чи фільм і роблю свою роботу. Іноді за день ні з ким і не говорю. Ну таке - привітатися з коліжанками, і подякувати для смаколики чи своїми поділитися.
Шумелка Мышь• 01 февраля 2023
Мабуть треба періодичне психологічне відновлення і не мабуть, а точно. Психолог, відпустки, дні релаксу, інакше заганяєте себе.
Крутышка-Пышка• 01 февраля 2023
Ответ дляsvett1981
Я думала вас держит зп ну как минимум 50000 на руки, за такие копейки вы гробите себя
Если маленький город где большинство населения на минималке, то 18 тысяч - это уже хорошая зарплата считается.
По теме - автор, может хоть на неделю в отпуск уйти? Немного дух перевести.
И курс магния пропить
Бачу_майбутнє• 01 февраля 2023
Ответ дляsvett1981
Киянки ввійшли в чат
Неместная Я• 01 февраля 2023
Ответ дляparele
Надо фразу построить наоборот: ненавидят, потому что работают с ними.
Чем больше знаю я людей- тем больше я люблю животных.
Или : меня окружают чудесные люди, чудесные на всю свою больную голову))))?
Не умею мерить
• 01 февраля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну что тут скажешь.. бедные подчинённые
Навпаки. Мене люблять і поважають. Я толерантний лояльний справедливий керівник. Я свою роботу ненавиджу глибоко в душі а не проектую ненависть на підлеглих чи клієнтів
Не умею мерить
• 01 февраля 2023
Ответ дляХвець-тець
Робота мрії. Здається я би гори перевертала, але шоб не бачити нікого, нікого не вмовляти нічого не продавати
Синди Кроуфорд• 01 февраля 2023
Ответ дляНе умею мерить
Ага, верим
курасаны• 01 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я так забеременела - чтобы не работать, в итоге война, у мужа с работой все стало печально и я работала до последнего дня перед родами, и в родзале уже по работе по телефону говорила. Сейчас думаю, ушла бы на нормальное место, смогла бы спокойно в декрете сидеть
Oksana-f9a3• 01 февраля 2023
Ответ длякурасаны
Ну моїх нервів вистачає максимум на півроку також зупиняє і в декреті в і звільненні те що в чоловіка справи не дуже( хоча нам по 28 вже
Хвець-тець• 01 февраля 2023
Ответ дляНеместная Я
На днях була в соц захисті. Бідні ті дівчата що там працюють. Попершу там такий гул, що вже хочеться випригнути у вікно. А по друге - вислухати людину, а деякі встигають півжиття розповісти, дати консультацію, пояснити що до пенсійного фонду відношення не мають, вислухати як скандалити якась пані, що їй не приходить довідка в дії і т.д.
Я вийшла звідти хворою. І якщо вони ненавидять людей, я їх розумію.
Дайте подуться• 01 февраля 2023
Ответ дляparele
Тому що приходить виснаження. Я любила, викладалась, але допекли до гарячки.
Йосип_молодий• 01 февраля 2023
Що саме не подобається? Якщо це конкретні речі, то не можна їх делегувати, наприклад? Є можливість піти у відпустку на 2 тижні? На випадок, якщо Ви вигоріли.
Взагалі- мені шкода, що так сталося. І кричати «йди з цієї роботи» то легко, але у всіх своя ситуація і не всі можуть піти в нікуди. Тому сил Вам.
Грибной_Дождик• 02 февраля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Маловато, как для такой должности и загрузки.
Я бы не сказала что маловато ..сейчас и в больших городах маленькие зп и дефицит с местами...
Грибной_Дождик• 02 февраля 2023
У нас люди получают 9.5, 14. Тоже руководители. Правда весь соц пакет...
Грибной_Дождик• 02 февраля 2023
Ответ дляДайте подуться
Я одно время тоже так...
Не умею мерить
• 02 февраля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Дякую. Я люблю вчити дітей англійської... в декреті це робила. Здається так аж душа відпочиває. І 1 світа я фіоолог..
Наді мною висять шалені плани, які треба виконувати. Шукати клієнтів, залучати... це значить ходити і просити. Всіма правдами і неправдами... це жах
Я згодна на зп вполовину меншу, тільки б не плани і не люди