Значит надо• 01 февраля 2023

Конізація ШМ і спіраль.

Через скільки можна поставити спіраль , якщо була конізації шм хірургічним методом?
Звичайну не гормональні.
Тамбовский мел• 01 февраля 2023
Вам краще звичайну не ставити. Чисто технічно не має значення яку ставити, а ось з огляду на ризик висхідної інфекції краще саме таки лнг-вмс
автор Значит надо • 01 февраля 2023
Ответ дляТамбовский мел
Тобто краще гормональну?
Тамбовский мел• 01 февраля 2023
Ответ дляЗначит надо
Тобто краще гормональну?
Так, однозначно. Взагалі то вік звичайних ВМС вже пройшов, у розвинених країнах віддають перевагу лнг-вмс. Принципово різний механізм дії та ранзі побічні реакції, різна контрацептивна надійність. Гормональні набагато комфортніші. Якщо обираєте зі сріблом, то треба усвідомлювати, що будуть рясні менструації, можливо вони стануть болісними, зросте ризик висхідної інфекції. Нащо воно вам треба?