А мы ещё не обсудили:
- Ивано-Франковские хлопцы со стримом из Киева
- карта желаний чиновницы, найденная во время обыска
Ответ дляЛюсильда.ua
О наступлении на КИЕВ (как и обещала)
*Чи вистачить сил для нової оборони Києва, залежить від того, що окупанти зберуть у білорусі, – Олександр Павлюк*
Військові ’системно працюють’ над тим, щоб у разі повторного вторгнення далі за кордон противник не пройшов. Ба більше, всі батальйони вже мають досвід бойових дій, - розповів командувач угрупування сил та засобів оборони Києва Олександр Павлюк.
’Відповідні сили та засоби ми тримаємо тут постійно і готові до таких дій ворога. Чи буде їх достатньо – залежить від того, яке угруповання буде створено на території білорусі. Тоді можна буде оцінити. Зараз у нас є сили та засоби, які можуть стримати російсько-білоруські війська’, – пояснив він.
Поки що, додав Павлюк, на київському напрямку розвідка не бачить угруповання, яке могло б загрожувати наступом. Він зазначив, що його можуть створити, але на це піде щонайменше два-три місяці – це мінімальний термін.
Он это говорит каждый месяц
Люсильда.ua• 02 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Он это говорит каждый месяц
Может быть и так. Но я именно сегодняшний пост с Киев сити сюда скопировала.
Осенью пугали, что наступление будет как морозы землю прихватит и болота подмерзнут. Тогда тоже писали 2-3 месяца... Уже тот срок вышел. Если ещё 2-3 месяца, то будет весна в разгаре.
А вообще эти цифры уже стали нарицательным :
2-3 дня...
2-3 недели...
2-3 месяца...
Хочется верить, чтобы это не переросло в 2-3 года
2-3 дня...
2-3 недели...
2-3 месяца...
Ответ дляЛюсильда.ua
2-3 дня...
2-3 недели...
2-3 месяца...
2-3 дня...
2-3 недели...
2-3 месяца...
А знаете самый большой его прокол?
Утро 14.01.
Он в 6 утра везде запостил- что то аварии, не военные вибухи. Это он был.
Павлюк.
А потом уже сказали с-400, потом уже намекнули. на белорашу. Гаюн возмутился, тогда намекнули на брянскую обл, и рассказали про дальность модификации 48 . Ну да в пирогово 🤪
Мнеэто все напоминает советский фильм( бррр) - ’ если ляпаешь! То ляпай уверенно’
Я не знаю , почему резника не тягают вчерашнего. Можно порезать тоже на цитаты. Там страшні 500000 і дайте орудия дальнобойные, ну это понятно.
И абзац про наступление восток тли юг,( и то юг маловероятно)
А с июля 22 каждый месяц пишут - как Киев готов,, если че
Утро 14.01.
Павлюк.
Ответ дляЛюсильда.ua
2-3 дня...
2-3 недели...
2-3 месяца...
2-3 дня...
2-3 недели...
2-3 месяца...
Хотите хорошие статьи? Про потенциал
И рашка выдыхается?
Надо пойти найти
Читала недавно
И рашка выдыхается?
Надо пойти найти
Читала недавно
По хлопцям гарно підмітив Тригубов
Зараз буде ще один портал в пекло. Але антропологічне.
Хлопчики, що гвалтували дівчат та знімали. В ленті питають - звідки в них такі норми поведінки?
Я вам розкажу, бо це нескладно. В передісторії в хлопців бінанс та рефанд з АліЕкспресу. Себто, шахрайські схеми. Де вони взяли ці схеми? На російських форумах про те, як швидко зашибити багато грошей в інтернеті.
Звідки формат блогу зі знущанням над дівчатами? Теж від популярного російського блогера - на щастя, забув ім´я.
Себто так. Це і є той самий вплив російського інформаційного простору. Це словосполучення у 90% випадків вживають неправильно - до будь-чого, що не подобається автору - але ось саме в цьому випадку це саме воно. Так буває.
А тепер дискотека.
Хлопці всі 2000-х років народження. Більшу частину їхнього свідомого життя з РФ йде війна.
Хлопці всі з західних регіонів (здається, з зачинщиків один з Франківська, один з Хмельниччини).
Хлопці всі абсолютно україномовні та з абсолютно україномовного середовища.
Хлопці вважають себе патріотами - кажуть, частину ’зароблених’ коштів справді давали на волонтерку.
ХРІН ДОПОМОГЛО.
От хрін допомогло. На виході - маленькі свнпс, що не просто копіюють, але й несуть в маси найкращі (сарказм) сусідські традиції.
Це прям урок відразу всім. В першу чергу - тим комсомольським довбограям, що справді вірять, що ми коли-небудь відгородимось від РФ настільки, що в родині дітей можна буде й не виховувати, все одно лайна не наберуться. В другу чергу - тим, хто розповідає, що є якісь окремі регіони та соціальні умови, які є захищені від такого впливу, а є ті, що вразливі. І окремий привіт тим, хто вважає, що між народами є лише символічна (мова-одяг-свята-герої), а не менталітетна (моделі поведінки, уявлення про те, що можна, а чого не можна) різниця.
Ну от вам, рідні, прям джек-пот.
Звідки воно в них? Звідти.
А тепер дискотека.
ХРІН ДОПОМОГЛО.
Ну от вам, рідні, прям джек-пот.
Звідки воно в них? Звідти.
Ответ дляnnnnika
100%, посадити можливо мінімум за порнографію
если там не было конкретно половых актов, а только голые цыци -то это эротика))
абсолютно всех фоток и видео не видела,но из тех что попались,так там девицы топлес и без этих хлопцев развлекаются по-взрослому.
Ответ дляeuhunter
Только что в трусы бабе не залезли. Как будто бы она что-то сверхъестественное пожелала. Обычная взяточница на районе без особой фантазии. Интересно, а где в этой схеме ее коллеги мужского пола, как у них с фантазией?
И деньги смешные. Тут каждая вторая советчица такими хвастается
1234svetsvet• 02 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Большое наступление россии...
В последнее время слышу разные предположения о том, что россия накопила сейчас гигантский ресурс сил, для решительного наступления. При этом называются совершенно разные числа. Кто-то утверждает об ударном потенциале в 200 тыс, кто-то говорит про 500 тыс, есть даже версии о миллионах...
Напомню, что по состоянию на 24 февраля 2022 во вторжении в Украину принимали участие около 180 тыс военнослужащих вс рф. Эту массу россия громоздко и абсолютно не скрытно перемещала к границам с Украиной с октября 2021 года, развернув стартовую, переброску ещё зимой 2021.
Возникает вполне уместный вопрос. Возможно ли разместить у границ с Украиной совершенно незаметно 200 тыс, 500 тысяч или миллион сил и соответствующих средств? Нет.
Кроме того, мобилизационный потенциал россии не способен накопить такую численность л.с. в предельно сжатые сроки.
В настоящее время среднемесячная компенсация потерь у россиян вышла на уровень 50 тыс. При этом возможности по мобилизации не превышают 100 тыс в месяц. То есть, То есть, чтобы накопить потенциальный ресурс в 200 тысяч, необходим период в 4 месяца, 500 тыс - 10 месяцев. И это в идеале.
В свою очередь, нынешний показатель мобилизации по рф намного, на-а-амного ниже планки в 100 тысяч, а самые высокие показатели были в октябре 2022. То есть, мобилизация продолжается, но не настолько активно и интенсивно, чтобы превышать потребность 50 тыс в месяц.
Разумеется, россия сейчас готовится к наступательным действиям. Она всегда к ним готовится. Тем более, что их фанатичное желание продвигаться на Угледар, выйти из оков в районе Кременной, намекают на широкий охват на Донбасском плацдарме.
Этот план видится несколько шизофреничным, ведь не имея достаточного количества техники, артиллерии, обеспечения подразделений БК и поддержки артиллерии, совершать такое наступление - самоубийство. Но шизофреники, на то и шизофреники, чтобы не дружить со здравым смыслом.
И именно эта активность и станет тем самым большим наступлением россии. Которое, в свою очередь, не имеет того ресурса о котором многие говорят, но имеет все шансы захлебнуться в зачатке. Особенно, если на ряде локаций инициативу перехватят ВСУ и кардинально нарушат планы РОВ.
Коваленко
Ой, я такие цифры могу сама со словаря стеля взять. Главное, умно написать.
Кто нам правду скажет? Тем более наперед.
Ответ дляRAVM
Людо, я читаю) дякую Вам за статті
Дивіться яка гарна стаття
До речі, питали про посилання. Дам В кінці , то ж далі там про танки, про гроші але цікаво.
Можна підписатися і не робити собі нерви
’«У МАТУШКИ - РОССИИ БЕСКОНЦА РЕСУРСОВ» - про найстарішу російську ІПСО. Частина 1.
Я бачу, що російські інформаційні закиди все ж працюють і місцями працюють непогано. На фоні тяганини на фронті і переважно обронних зусиль України, за відсутності великих наступальних операцій (потрібні час і нормальні умови) після звільнення Херсону і на фоні зимової хандри багатьом добре заходить російська байка про «невичерпність і безмежність потенціалу Росії» в порівнянні з Україною. Треба розібрати цю історію.
Давайте спочатку про війни, в яких Росія “завжди перемагає”. Потім про сам психологічний феномен. А потім про кожну складову «невичерпаності» ресурсів.
Я люблю цей перелік. Бо він моє задоволення. Великі російські війни Індустріальної епохи.
1. Кримська 1853-1856 ПОРАЗКА
2. Російсько - турецька 1877 - 1878 Теоретично - перемога, але де-факто ніяких значущих результатів.
3. Російсько - японська 1904 - 1905 ПОРАЗКА
4. Перша Світова. ПОРАЗКА, РЕВОЛЮЦІЯ, КРАХ.
5. Радянсько - польська 1920 ПОРАЗКА.
6. Радянсько - фінська 1939 - 1940 Піррова перемога.
7. Друга Світова (активна участь СРСР). Перемога (але у великій коаліції)
8. Афганська війна 1979 - 1989 ПОРАЗКА.
9. Перша Чеченська війна 1994 - 1996 ПОРАЗКА (за співвідношення сил 20 до 1, у супротивника відсутня складна техніка)
10. Друга Чеченська війна 1999 - 2001 Технічно перемога, але в Чечні де-факто автономний султанат.
Всі ці війни тривали від 1 до 4 років (виключення - Афганська війна, яка була війною меншої інтенсивності). Війну в Грузії та інші незначні конфлікти я не бачу сенсу розглядати. Перший етап війни в Україні зараз оцінювати не буду, бо ми в середині процесу.
Таким чином, з 10 великих збройних конфліктів Росія програла шість. Безперечний успіх мала лише у Другій Світовій. Коли її підтримували всі нинішні союзники України. А переживаючу кризу Османську імперію, маленьку Фінляндію і Чечню, чиє населення менше населення Чернігівської області перемогла лише умовно.
Загалом, це вже демонструє що російський міф про непереможність та невичерпність не працює. Кожну свою війну з великими чи хоча б з помітними країнами, якщо не мала значних європейських союзників, Росія програла. Часто - маючи значну чисельну перевагу, той саме «невичерпний мобілізаційний потенціал» та «величезні тили». Перша світова війна та Кримська війна не дадуть збрехати.
Що ж. Історичний екскурс пройдено.
Тепер про те, чому це феномен взагалі вмикається і працює.
В чому сенс усіх цих міфів, джерелом яких є Росія і які вони сіють на заході, сході і в Україні? Довести, що чинити Росії опір немає сенсу і що вона все одно переможе, бо згідно російському міфу пропаганди і історичним вигадками, «Росія завжди вигравала війни». Ну окей, не завжди, але ось «війни на витривалість точно завжди».
Історично Росія не дуже вміє перемагати якістю, виключення складають хіба що війни з Туреччиною у 18 столітті, і тому доводиться спиратися на людський і ресурсний вал. Саме тому Росія переважно колонізувала і засвоїла слабо заселені або очевидно відсталі території за рідким виключенням у вигляді України та (тимчасово) Польщі.
Тому якщо в тебе є слабкість - загальна відсталість та ставка на кількість - перетвори її у суперсилу. Через те, що найбільші перемоги в російській історії - над Наполеоном (в коаліції) та над Гітлером (в коаліції) були одержані або за рахунок просторового маневру (Наполеон), або за рахунок банальної переваги людського та ресурсного потенціалу (Гітлер), саме це і сформувало цей міф. Абсолютизований. Те, що Росія програла купу війн, коли цей принцип не спрацював - то вже можна і не згадувати.
Власне, так воно і прижилося. І в самій Росії, і в Україні (на жаль), і в Європі з Америкою. Особливо в Європі, бо Друга Світова війна та післявоєнна окупація Центральної Європи більшовиками була останньою зустріччю європейських народів з російською воєнною машиною. А віра росіян - опозиційних “від страх” і лояльних “від гордості” - в цей міф цілком природня: вони на ньому виросли.
Продовження нижче.
Підписатися.
1. Кримська 1853-1856 ПОРАЗКА
5. Радянсько - польська 1920 ПОРАЗКА.
8. Афганська війна 1979 - 1989 ПОРАЗКА.
Що ж. Історичний екскурс пройдено.
Продовження нижче.
Підписатися.
1234svetsvet• 02 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Я понимаю, вы лучше знаете.)
Нет, не лучше. Я, как и вы, вообще не знаю и не ориентируюсь. Поэтому нам любую лапшу....
1234svetsvet• 02 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Дивіться яка гарна стаття
1. Кримська 1853-1856 ПОРАЗКА
5. Радянсько - польська 1920 ПОРАЗКА.
8. Афганська війна 1979 - 1989 ПОРАЗКА.
Що ж. Історичний екскурс пройдено.
Продовження нижче.
Підписатися.
1. Кримська 1853-1856 ПОРАЗКА
5. Радянсько - польська 1920 ПОРАЗКА.
8. Афганська війна 1979 - 1989 ПОРАЗКА.
Що ж. Історичний екскурс пройдено.
Продовження нижче.
Підписатися.
А кто победил в первой мировой и в Афгане? Мне пятна заполнить школьные....
Ответ для1234svetsvet
Если вы сказали Лапша, значит у вас есть точные достоверные данные, которые опровергают то?
Так?
Или вы про очучения-? Так ’кажется’.
Если просто кажется - то спорить с спецом военным то такое.
Так?
Или вы про очучения-? Так ’кажется’.
1234svetsvet• 02 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Так?
Или вы про очучения-? Так ’кажется’.
Так?
Или вы про очучения-? Так ’кажется’.
У меня есть критическое мышление, мне этого достаточно.